REKLAMA

 

REKLAMA
2020-06-27 08:16:00
Ewa Basak

Długo wyczekiwany moment i w końcu powrót sportowych emocji! Czas na mecz zwycięzców I ligi

Kibicie piłki ręcznej w końcu doczekali się i po ponad trzech miesiącach obejrzą mecz! W Łodzi odbędzie spotkanie zwycięzców I ligi – Ostrovia Ostrów Wielkopolski kontra KPR Legionowo. 

Ostatnim  meczem, który kibice oglądali na żywo było starcie Azotów Puławy z PGE VIVE Kielce (11 marca). Ze zwycięstwa cieszyli się mistrzowie Polski, ale potem nastąpił paraliż całego świata sportu z powodu pandemii koronawirusa. 

REKLAMA

W końcu! – mogą powiedzieć sympatycy handballu. W weekend wrócą sportowe emocje. W Łodzi  Ostrovia Ostrów Wielkopolski ( zwycięzcy grupy B) zmierzy się z KPR-em Legionowo (zwycięzcy grupy C). Jest to mecz o wejście do Superligi, ale w środę (24 czerwca) Komisarz Ligi zdecydował o odmowie przyznania licencji dla tych klubów na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo decyzji o nieudzieleniu prawa do gry w Superlidze w najbliższą sobotę zobaczymy drużyny na parkiecie. W weekend odbędzie się także turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów,

KPR Legionowo natychmiast zareagowało na decyzję Komisarza Ligi i prezes klubu napisał specjalne oświadczenie – szczegóły tutaj.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale zaplanowana jest transmisja za pośrednictwem Internetu:

Link 1

Link 2

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KPR Legionowo, sobota, godzina 17 

Kto wygra mecz?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj
Zobacz więcej: