REKLAMA

 

REKLAMA
2020-06-25 18:39:56
Redakcja

KPR Legionowo odpowiada na decyzję Komisarza Ligi. Oświadczenie prezesa klubu

KPR Legionowo odpowiada na decyzję Komisarza Ligi. Prezes klubu napisał oświadczenie w sprawie nieudzielenia licencji na grę w Superlidze w sezonie 2020/2021. 

Zawodnicy KPR Legionowo i Ostrovia Ostrów Wielkopolski w sobotę mieli zagrać mecz barażowy o wejście do Superligi, ale w środę (24 czerwca) Komisarz Ligi zdecydował o odmowie przyznania licencji dla tych klubów na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej – więcej o tym pisaliśmy TUTAJ

REKLAMA

Prezes KPR-u Legionowo Dominik Brinovec napisał oświadczenie w sprawie niedzielenia licencji na grę w Superlidze w sezonie 2020/2021. "W moim przekonaniu starania poczynione w ostatnich kilkunastu miesiącach nie zasługują na podobne traktowanie w przyszłości. W końcu każdy ośrodek chcący rozwoju naszej pięknej dyscypliny sportu, powinien być traktowany z należytym szacunkiem i w zgodzie z wartościami fair play. Niestety próba zderzenia się profesjonalnością, okazała się uwydatnieniem i wyeksponowaniem nieprofesjonalności ligi zawodowej. Wierzę i staram się tłumaczyć brak zaangażowania w proces licencyjny sytuacja epidemiologiczną, jednak z wielkim rozczarowaniem podchodzę do działań PGNiG Superligi, które w rezultacie mogą mieć negatywne przełożenie na funkcjonowanie Klubu Piłki Ręcznej Legionowo" - czytamy w oświadczeniu.
Zobacz więcej: