Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Francja710207207502
2Niemcy710200200502
3Brazylia66148148303
4Tunezja66146146303
5Argentyna74169169205
6Czarnogóra72179179106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NiemcyBrazyliaGranollers2013-01-1233:2312:1040000:0Szczegóły
2ArgentynaCzarnogóraGranollers2013-01-1228:2613:1200:0Szczegóły
3FrancjaTunezjaGranollers2013-01-1230:2713:1445000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BrazyliaArgentynaGranollers2013-01-1324:209:830000:0Szczegóły
2TunezjaNiemcyGranollers2013-01-1325:2313:1300:0Szczegóły
3CzarnogóraFrancjaGranollers2013-01-1320:3211:1752000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TunezjaCzarnogóraGranollers2013-01-1527:2511:1123000:0Szczegóły
2NiemcyArgentynaGranollers2013-01-1531:2717:1300:0Szczegóły
3FrancjaBrazyliaGranollers2013-01-1527:2212:534000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BrazyliaTunezjaGranollers2013-01-1627:2213:1100:0Szczegóły
2NiemcyCzarnogóraGranollers2013-01-1629:2113:1136000:0Szczegóły
3ArgentynaFrancjaGranollers2013-01-1623:356:1928000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ArgentynaTunezjaBarcelona2013-01-1818:226:700:0Szczegóły
2FrancjaNiemcyBarcelona2013-01-1830:3216:16100000:0Szczegóły
3CzarnogóraBrazyliaBarcelona2013-01-1825:2610:1120000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Dania916291291801
2Rosja79205205412
3Islandia66181181303
4Macedonia65165165213
5Chile72184184106
6Katar72195195106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MacedoniaChileSevilla2013-01-1230:2812:1000:0Szczegóły
2IslandiaRosjaSevilla2013-01-1225:3013:1400:0Szczegóły
3DaniaKatarSevilla2013-01-1241:2719:1300:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChileIslandiaSevilla2013-01-1322:3811:1800:0Szczegóły
2KatarMacedoniaSevilla2013-01-1330:3413:2100:0Szczegóły
3RosjaDaniaSevilla2013-01-1327:3113:1400:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KatarRosjaSevilla2013-01-1522:2913:1600:0Szczegóły
2MacedoniaIslandiaSevilla2013-01-1519:2310:1000:0Szczegóły
3DaniaChileSevilla2013-01-1543:2417:1300:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MacedoniaRosjaSevilla2013-01-1629:2913:1600:0Szczegóły
2ChileKatarSevilla2013-01-1623:319:1600:0Szczegóły
3IslandiaDaniaSevilla2013-01-1628:3613:1600:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RosjaChileSevilla2013-01-1836:2418:1300:0Szczegóły
2IslandiaKatarSevilla2013-01-1839:2919:1400:0Szczegóły
3DaniaMacedoniaSevilla2013-01-1833:300:000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Słowenia914258258702
2Polska68153153402
3Serbia66170170303
4Arabia Saudyjska74152152205
5Białoruś64159159204
6Korea Południowa74182182205
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SerbiaKorea PołudniowaZaragoza2013-01-1231:2213:900:0Szczegóły
2SłoweniaArabia SaudyjskaZaragoza2013-01-1232:2217:1500:0Szczegóły
3PolskaBiałoruśZaragoza2013-01-1224:2214:900:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Korea PołudniowaSłoweniaZaragoza2013-01-1427:3413:1400:0Szczegóły
2BiałoruśSerbiaZaragoza2013-01-1428:3413:2000:0Szczegóły
3Arabia SaudyjskaPolskaZaragoza2013-01-1414:286:1400:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Korea PołudniowaBiałoruśZaragoza2013-01-1520:2610:1200:0Szczegóły
2SerbiaArabia SaudyjskaZaragoza2013-01-1530:2012:1000:0Szczegóły
3SłoweniaPolskaZaragoza2013-01-1525:2411:1400:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaBiałoruśZaragoza2013-01-1727:2612:1700:0Szczegóły
2Arabia SaudyjskaKorea PołudniowaZaragoza2013-01-1724:2211:1300:0Szczegóły
3PolskaSerbiaZaragoza2013-01-1725:2411:1300:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BiałoruśArabia SaudyjskaZaragoza2013-01-1933:1518:500:0Szczegóły
2PolskaKorea PołudniowaZaragoza2013-01-1933:2518:1100:0Szczegóły
3SerbiaSłoweniaZaragoza2013-01-1931:3316:1900:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Chorwacja916266266801
2Hiszpania916280280801
3Węgry78200200403
4Algieria77180180313
5Egipt63156156114
6Australia70103103007
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HiszpaniaAlgieriaMadryt2013-01-1127:1414:574000:0Szczegóły
2ChorwacjaAustraliaMadryt2013-01-1236:1317:425000:0Szczegóły
3WęgryEgiptMadryt2013-01-1232:2317:925000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AlgieriaChorwacjaMadryt2013-01-1420:3112:1515000:0Szczegóły
2EgiptHiszpaniaMadryt2013-01-1424:2911:1675000:0Szczegóły
3AustraliaWęgryMadryt2013-01-1413:436:2015000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AlgieriaEgiptMadryt2013-01-1524:2412:1610000:0Szczegóły
2HiszpaniaAustraliaMadryt2013-01-1551:1124:645000:0Szczegóły
3ChorwacjaWęgryMadryt2013-01-1530:2115:1130000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AustraliaAlgieriaMadryt2013-01-1715:396:1410000:0Szczegóły
2WęgryHiszpaniaMadryt2013-01-1722:2814:14105000:0Szczegóły
3ChorwacjaEgiptMadryt2013-01-1724:2011:935000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1EgiptAustraliaMadryt2013-01-1939:1425:1825000:0Szczegóły
2HiszpaniaChorwacjaMadryt2013-01-1925:2713:15100000:0Szczegóły
3WęgryAlgieriaMadryt2013-01-1929:2614:830000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 21-24
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CzarnogóraChileGuadalajara2013-01-2135:3118:115000:0Szczegóły
2Korea PołudniowaAustraliaGuadalajara2013-01-2136:1419:65000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 17-20
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ArgentynaKatarGuadalajara2013-01-2130:2612:1110000:0Szczegóły
2Arabia SaudyjskaAlgieriaGuadalajara2013-01-2124:2811:155000:0Szczegóły
Mecz o 23. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChileAustraliaGuadalajara2013-01-2232:2317:1010000:0Szczegóły
Mecz o 21. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CzarnogóraKorea PołudniowaGuadalajara2013-01-2227:3013:125000:0Szczegóły
Mecz o 19. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KatarArabia SaudyjskaGuadalajara2013-01-2230:3318:1080030:33Szczegóły
Mecz o 17. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ArgentynaAlgieriaGuadalajara2013-01-2223:2910:1210000:0Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NiemcyMacedoniaBarcelona2013-01-2028:2313:960000:0Szczegóły
2BrazyliaRosjaZaragoza2013-01-2026:2714:1416000:0Szczegóły
3DaniaTunezjaZaragoza2013-01-2030:2316:1117000:0Szczegóły
4IslandiaFrancjaBarcelona2013-01-2028:3014:1570000:0Szczegóły
5ChorwacjaBiałoruśZaragoza2013-01-2133:2421:956000:0Szczegóły
6SłoweniaEgiptBarcelona2013-01-2131:2619:1130000:0Szczegóły
7WęgryPolskaBarcelona2013-01-2127:1910:900:0Szczegóły
8SerbiaHiszpaniaZaragoza2013-01-2120:3112:2094000:0Szczegóły
Ćwierćfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1DaniaWęgryBarcelona2013-01-2328:2618:1180000:0Szczegóły
2FrancjaChorwacjaZaragoza2013-01-2323:3012:1375000:0Szczegóły
3RosjaSłoweniaBarcelona2013-01-2327:2813:1400:0Szczegóły
4HiszpaniaNiemcyZaragoza2013-01-2328:2412:14106000:0Szczegóły
Mecz o 1. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HiszpaniaDaniaBarcelona2013-01-2735:1918:1000:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaChorwacjaBarcelona2013-01-2626:3113:1485000:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HiszpaniaSłoweniaBarcelona2013-01-2526:2213:1200:0Szczegóły
2DaniaChorwacjaBarcelona2013-01-2530:2414:1100:0Szczegóły