Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1KPR Legionowo15264824821302
2Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl15264904901302
3MKS Padwa Zamość16255005001213
4AZS UJK Kielce15234634631113
5AZS AWF Biała Podlaska15204484481005
6KSSPR Końskie1416391391806
7MTS Chrzanów1514418418708
8AZS UW Warszawa16104274275011
9Orlen Wisła II Płock1483723724010
10Azoty-Puławy II1664234233013
11KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.1664344343013
12NLO SMS ZPRP Kielce1523523521014
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR LegionowoAZS UJK KielceLegionowo2019-09-2233:3118:192990:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaOrlen Wisła II PłockBiała Podlaska2019-09-2127:2513:76000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślChrzanów2019-09-2126:2712:122900:0Szczegóły
4NLO SMS ZPRP KielceMKS Padwa ZamośćKielce2019-09-2121:329:162000:0Szczegóły
5KSSPR KońskieAZS UW WarszawaKońskie2019-09-2131:3013:132900:0Szczegóły
6KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Azoty-Puławy IIOstrowiec Świętokrzyski2019-09-2133:2418:103500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceAzoty-Puławy IIKielce2019-09-2842:3121:102000:0Szczegóły
2AZS UW WarszawaKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Warszawa2019-09-2830:2916:132000:0Szczegóły
3MKS Padwa ZamośćKSSPR KońskieZamość2019-09-2828:2614:127990:0Szczegóły
4Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślNLO SMS ZPRP KielcePrzemyśl2019-09-2836:3022:142840:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockMTS ChrzanówPłock2019-09-2830:2516:111000:0Szczegóły
6KPR LegionowoAZS AWF Biała PodlaskaLegionowo2019-12-1435:2817:118000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AWF Biała PodlaskaAZS UJK KielceBiała Podlaska2019-10-0527:2513:185000:0Szczegóły
2MTS ChrzanówKPR LegionowoChrzanów2019-10-0528:3411:182950:0Szczegóły
3NLO SMS ZPRP KielceOrlen Wisła II PłockKielce2019-10-0525:2015:81040:0Szczegóły
4KSSPR KońskieOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślKońskie2019-12-1425:2914:114000:0Szczegóły
5KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.MKS Padwa ZamośćOstrowiec Świętokrzyski2019-10-0425:3515:173200:0Szczegóły
6Azoty-Puławy IIAZS UW WarszawaPuławy2019-10-0631:3813:221500:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceAZS UW WarszawaKielce2019-10-1222:2114:112000:0Szczegóły
2MKS Padwa ZamośćAzoty-Puławy IIZamość2019-10-1241:2620:108000:0Szczegóły
3Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Przemyśl2019-10-1234:2817:152750:0Szczegóły
4KSSPR KońskieOrlen Wisła II PłockKońskie2019-10-1032:2913:112500:0Szczegóły
5NLO SMS ZPRP KielceKPR LegionowoKielce2019-10-1222:2910:121000:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaMTS ChrzanówBiała Podlaska2019-10-1234:2414:95500:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MTS ChrzanówAZS UJK KielceChrzanów2019-12-1424:2512:112900:0Szczegóły
2NLO SMS ZPRP KielceAZS AWF Biała PodlaskaKielce2019-10-1920:308:131300:0Szczegóły
3KSSPR KońskieKPR LegionowoKońskie2019-10-1830:2713:164000:0Szczegóły
4KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Orlen Wisła II PłockOstrowiec Świętokrzyski2019-10-1923:2410:143500:0Szczegóły
5Azoty-Puławy IIOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślPuławy2019-10-1934:4315:201000:0Szczegóły
6AZS UW WarszawaMKS Padwa ZamośćWarszawa2019-10-1927:2811:152500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceMKS Padwa ZamośćKielce2019-11-0331:3116:162500:3Szczegóły
2Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślAZS UW WarszawaPrzemyśl2019-10-2629:1915:122700:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockAzoty-Puławy IIPłock2019-10-2624:3113:131000:0Szczegóły
4KPR LegionowoKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Legionowo2019-11-0237:2518:131000:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaKSSPR KońskieBiała Podlaska2019-10-2634:2619:145500:0Szczegóły
6MTS ChrzanówNLO SMS ZPRP KielceChrzanów2019-11-0330:1716:102800:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS ZPRP KielceAZS UJK KielceKielce2019-11-0824:2711:151500:0Szczegóły
2KSSPR KońskieMTS ChrzanówKońskie2019-11-0924:2714:154500:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.AZS AWF Biała PodlaskaOstrowiec Świętokrzyski2019-11-0933:3515:192550:0Szczegóły
4Azoty-Puławy IIKPR LegionowoPuławy2019-11-0927:3414:221500:0Szczegóły
5AZS UW WarszawaOrlen Wisła II PłockWarszawa2019-11-0928:2311:92200:0Szczegóły
6MKS Padwa ZamośćOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślZamość2019-11-1028:3513:158000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślKielce2019-11-1635:3015:131000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockMKS Padwa ZamośćPłock2019-11-1628:3115:17700:0Szczegóły
3KPR LegionowoAZS UW WarszawaLegionowo2019-11-1632:2817:125000:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaAzoty-Puławy IIBiała Podlaska2019-11-1626:2112:98000:0Szczegóły
5MTS ChrzanówKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Chrzanów2019-11-1625:2314:102800:0Szczegóły
6NLO SMS ZPRP KielceKSSPR KońskieKielce2019-11-1627:2910:181500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSSPR KońskieAZS UJK KielceKońskie2019-11-2324:3210:154000:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.NLO SMS ZPRP KielceOstrowiec Świętokrzyski2019-11-2330:2613:132800:0Szczegóły
3MTS ChrzanówAzoty-Puławy IIChrzanów2019-11-2330:1815:112800:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaAZS AWF Biała PodlaskaWarszawa2019-11-2327:3117:172500:0Szczegóły
5MKS Padwa ZamośćKPR LegionowoZamość2019-11-2432:2714:178000:0Szczegóły
6Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślOrlen Wisła II PłockPrzemyśl2019-11-2335:3317:152300:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceOrlen Wisła II PłockKielce2019-11-2934:2115:102500:0Szczegóły
2KPR LegionowoOrlen Upstream Czuwaj PrzemyślLegionowo2019-11-3036:3216:142000:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaMKS Padwa ZamośćBiała Podlaska2019-11-3031:3017:148000:0Szczegóły
4MTS ChrzanówAZS UW WarszawaChrzanów2019-11-3026:2015:102800:0Szczegóły
5NLO SMS ZPRP KielceAzoty-Puławy IIKielce2019-11-3027:3013:141000:0Szczegóły
6KSSPR KońskieKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Końskie2019-11-2834:3116:152500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.AZS UJK KielceOstrowiec Świętokrzyski2019-12-0823:3414:183540:0Szczegóły
2Azoty-Puławy IIKSSPR KońskiePuławy2019-12-0724:2910:151500:0Szczegóły
3AZS UW WarszawaNLO SMS ZPRP KielceWarszawa2019-12-0729:2115:132000:0Szczegóły
4MKS Padwa ZamośćMTS ChrzanówZamość2019-12-0832:2716:127910:0Szczegóły
5Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślAZS AWF Biała PodlaskaPrzemyśl2019-12-0726:2515:102800:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockKPR LegionowoPłock2019-12-0827:3011:161000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceKPR LegionowoKielce2020-02-0930:3418:182500:0Szczegóły
2Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślMTS ChrzanówPrzemyśl2020-02-0932:2820:122900:0Szczegóły
3MKS Padwa ZamośćNLO SMS ZPRP KielceZamość2020-02-0734:2417:157500:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaKSSPR KońskieWarszawa2020-02-0828:2916:161500:0Szczegóły
5Azoty-Puławy IIKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Puławy2020-02-0826:2413:112900:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Azoty-Puławy IIAZS UJK KielcePuławy2020-02-1827:3511:151500:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.AZS UW WarszawaOstrowiec Świętokrzyski2020-02-1525:2413:102580:0Szczegóły
3KSSPR KońskieMKS Padwa ZamośćKońskie2020-02-1529:2817:144800:0Szczegóły
4MTS ChrzanówOrlen Wisła II PłockChrzanów2020-02-1932:2416:122800:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaKPR LegionowoBiała Podlaska2020-02-1525:2614:137000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UJK KielceAZS AWF Biała PodlaskaKielce2020-02-2231:2817:152500:0Szczegóły
2KPR LegionowoMTS ChrzanówLegionowo2020-02-2235:3022:174500:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockNLO SMS ZPRP KielcePłock2020-02-2233:2218:9700:0Szczegóły
4Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślKSSPR KońskiePrzemyśl2020-02-2234:2315:102850:0Szczegóły
5MKS Padwa ZamośćKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Zamość2020-02-2231:2812:127950:0Szczegóły
6AZS UW WarszawaAzoty-Puławy IIWarszawa2020-02-2330:2513:141500:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaAZS UJK KielceWarszawa2020-02-2927:2914:151200:0Szczegóły
2Azoty-Puławy IIMKS Padwa ZamośćPuławy2020-03-0426:3311:182200:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślOstrowiec Świętokrzyski2020-03-0126:3214:163200:0Szczegóły
4KPR LegionowoNLO SMS ZPRP KielceLegionowo2020-02-2933:2316:96000:0Szczegóły
5MTS ChrzanówAZS AWF Biała PodlaskaChrzanów2020-02-2936:3520:202900:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AWF Biała PodlaskaNLO SMS ZPRP KielceBiała Podlaska2020-03-0732:2315:125000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Płock2020-03-0731:2821:112000:0Szczegóły
3Orlen Upstream Czuwaj PrzemyślAzoty-Puławy IIPrzemyśl2020-03-0736:2216:92830:0Szczegóły
4MKS Padwa ZamośćAZS UW WarszawaZamość2020-03-0726:2113:77500:0Szczegóły