Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Piotrkowianin Piotrków Trybunalski26468818672222
2Ostrovia Ostrów Wielkopolski26418068102015
3MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie26368258051727
4Moto-Jelcz Oława Handball Team26307467341349
5MSPR Siódemka Legnica263073872515011
6KSSPR Końskie262676676413013
7SRS Czuwaj Przemyśl262680178512212
8Nielba Wągrowiec262575978512113
9SPR Tarnów262471571611213
10MTS Chrzanów26226896969413
11KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski26207347268414
12UKS Olimp Grodków26186536568216
13Viret CMC Zawiercie26166766997217
14MOSiR Bochnia2646396601223
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaMoto-Jelcz Oława Handball TeamBochnia2015-09-1920:2710:114000:0Szczegóły
2MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieMSPR Siódemka LegnicaPiekary Śląskie2015-09-1930:2818:141820:0Szczegóły
3SRS Czuwaj PrzemyślSPR TarnówPrzemyśl2015-09-1931:2615:122900:0Szczegóły
4KSSPR KońskiePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiKońskie2015-09-1927:3310:172000:0Szczegóły
5MTS ChrzanówOstrovia Ostrów WielkopolskiChrzanów2015-09-1922:2515:132500:0Szczegóły
6Viret CMC ZawiercieKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiZawiercie2015-09-1921:2812:122500:0Szczegóły
7UKS Olimp GrodkówNielba WągrowiecGrodków2015-09-1929:2814:132500:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UKS Olimp GrodkówMOSiR BochniaGrodków2015-09-1229:2815:132900:0Szczegóły
2Nielba WągrowiecViret CMC ZawiercieWągrowiec2015-09-1226:2314:135000:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMTS ChrzanówOstrowiec Świętokrzyski2015-09-1225:2916:132000:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiKSSPR KońskieOstrów Wielkopolski2015-09-1234:3017:162000:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSRS Czuwaj PrzemyślPiotrków Trybunalski2015-09-1236:2717:102950:0Szczegóły
6SPR TarnówMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieTarnów2015-09-1226:2812:122000:0Szczegóły
7MSPR Siódemka LegnicaMoto-Jelcz Oława Handball TeamLegnica2015-09-1226:1913:61300:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Nielba WągrowiecMOSiR BochniaWągrowiec2015-09-2636:3015:135000:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiUKS Olimp GrodkówOstrowiec Świętokrzyski2015-09-2628:2410:172500:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiViret CMC ZawiercieOstrów Wielkopolski2015-09-2632:2916:152500:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMTS ChrzanówPiotrków Trybunalski2015-09-2634:2517:92000:0Szczegóły
5SPR TarnówKSSPR KońskieTarnów2015-09-2628:2718:112500:0Szczegóły
6MSPR Siódemka LegnicaSRS Czuwaj PrzemyślLegnica2015-09-2636:2715:161630:0Szczegóły
7Moto-Jelcz Oława Handball TeamMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieOława2015-09-2627:2514:112000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieMOSiR BochniaPiekary Śląskie2015-10-0335:2119:102300:0Szczegóły
2SRS Czuwaj PrzemyślMoto-Jelcz Oława Handball TeamPrzemyśl2015-10-0324:3014:132860:0Szczegóły
3KSSPR KońskieMSPR Siódemka LegnicaKońskie2015-10-0318:3011:171500:0Szczegóły
4MTS ChrzanówSPR TarnówChrzanów2015-10-0326:2713:151500:0Szczegóły
5Viret CMC ZawierciePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiZawiercie2015-10-0321:3412:172500:0Szczegóły
6UKS Olimp GrodkówOstrovia Ostrów WielkopolskiGrodków2015-10-0322:2311:131500:0Szczegóły
7Nielba WągrowiecKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWągrowiec2015-10-0335:2716:174000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMOSiR BochniaOstrowiec Świętokrzyski2015-10-1039:2718:113000:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiNielba WągrowiecOstrów Wielkopolski2015-10-1030:2216:112700:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiUKS Olimp GrodkówPiotrków Trybunalski2015-10-1043:2020:162000:0Szczegóły
4SPR TarnówViret CMC ZawiercieTarnów2015-10-1031:3019:172500:0Szczegóły
5MSPR Siódemka LegnicaMTS ChrzanówLegnica2015-10-1026:2513:131600:0Szczegóły
6Moto-Jelcz Oława Handball TeamKSSPR KońskieOława2015-10-1032:2314:102000:0Szczegóły
7MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieSRS Czuwaj PrzemyślPiekary Śląskie2015-10-1032:2619:142400:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ostrovia Ostrów WielkopolskiMOSiR BochniaOstrów Wielkopolski2015-10-2438:2019:101500:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPiotrków Trybunalski2015-10-2439:2918:151500:0Szczegóły
3SPR TarnówNielba WągrowiecTarnów2015-10-2432:2816:162800:0Szczegóły
4MSPR Siódemka LegnicaUKS Olimp GrodkówLegnica2015-10-2430:2816:142000:0Szczegóły
5Moto-Jelcz Oława Handball TeamViret CMC ZawiercieOława2015-10-2435:2717:122500:0Szczegóły
6MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieMTS ChrzanówPiekary Śląskie2015-10-2443:2123:102550:0Szczegóły
7SRS Czuwaj PrzemyślKSSPR KońskiePrzemyśl2015-10-2432:3114:182800:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaKSSPR KońskieBochnia2015-10-3126:3111:154600:0Szczegóły
2MTS ChrzanówSRS Czuwaj PrzemyślChrzanów2015-10-3130:3018:142000:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieZawiercie2015-10-3123:408:191500:0Szczegóły
4UKS Olimp GrodkówMoto-Jelcz Oława Handball TeamGrodków2015-10-3124:2913:142500:0Szczegóły
5Nielba WągrowiecMSPR Siódemka LegnicaWągrowiec2015-10-3131:3811:223500:0Szczegóły
6KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSPR TarnówOstrowiec Świętokrzyski2015-10-3132:3316:153500:0Szczegóły
7Ostrovia Ostrów WielkopolskiPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOstrów Wielkopolski2015-10-3131:2617:112900:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaSRS Czuwaj PrzemyślBochnia2015-10-1728:3416:164300:0Szczegóły
2KSSPR KońskieMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieKońskie2015-10-1728:2713:132000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówMoto-Jelcz Oława Handball TeamChrzanów2015-10-1724:2413:121500:0Szczegóły
4Viret CMC ZawiercieMSPR Siódemka LegnicaZawiercie2015-10-1729:2213:112000:0Szczegóły
5UKS Olimp GrodkówSPR TarnówGrodków2015-10-1731:2412:142500:0Szczegóły
6Nielba WągrowiecPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiWągrowiec2015-10-1722:328:135000:0Szczegóły
7KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOstrovia Ostrów WielkopolskiOstrowiec Świętokrzyski2015-10-1735:3017:153500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiBochnia2015-11-1427:429:253800:0Szczegóły
2SPR TarnówOstrovia Ostrów WielkopolskiTarnów2015-11-1427:2811:142950:0Szczegóły
3MSPR Siódemka LegnicaKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiLegnica2015-11-1434:3214:182000:0Szczegóły
4Moto-Jelcz Oława Handball TeamNielba WągrowiecOława2015-11-1432:3217:142000:0Szczegóły
5MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieUKS Olimp GrodkówPiekary Śląskie2015-11-1434:2416:112500:0Szczegóły
6SRS Czuwaj PrzemyślViret CMC ZawierciePrzemyśl2015-11-1431:2818:122890:0Szczegóły
7KSSPR KońskieMTS ChrzanówKońskie2015-11-1432:2817:112500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaMTS ChrzanówBochnia2015-11-2117:218:123600:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieKSSPR KońskieZawiercie2015-11-2128:279:123000:0Szczegóły
3UKS Olimp GrodkówSRS Czuwaj PrzemyślGrodków2015-11-2133:2814:142150:0Szczegóły
4Nielba WągrowiecMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieWągrowiec2015-11-2131:3514:174000:0Szczegóły
5KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMoto-Jelcz Oława Handball TeamOstrowiec Świętokrzyski2015-11-2129:2912:112500:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiMSPR Siódemka LegnicaOstrów Wielkopolski2015-11-2128:2313:132500:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSPR TarnówPiotrków Trybunalski2015-11-2135:2617:112000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR TarnówMOSiR BochniaTarnów2015-11-2827:2510:132500:0Szczegóły
2MSPR Siódemka LegnicaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLegnica2015-11-2829:3115:133500:0Szczegóły
3Moto-Jelcz Oława Handball TeamOstrovia Ostrów WielkopolskiOława2015-11-2834:1815:122500:0Szczegóły
4MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPiekary Śląskie2015-11-2831:2812:162300:0Szczegóły
5SRS Czuwaj PrzemyślNielba WągrowiecPrzemyśl2015-11-2832:2918:92100:0Szczegóły
6KSSPR KońskieUKS Olimp GrodkówKońskie2015-11-2834:2619:151000:0Szczegóły
7MTS ChrzanówViret CMC ZawiercieChrzanów2015-11-2826:2515:141000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaViret CMC ZawiercieBochnia2015-12-0532:3317:182000:0Szczegóły
2UKS Olimp GrodkówMTS ChrzanówGrodków2015-12-0522:2010:112500:0Szczegóły
3Nielba WągrowiecKSSPR KońskieWągrowiec2015-12-0537:3516:154000:0Szczegóły
4KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSRS Czuwaj PrzemyślOstrowiec Świętokrzyski2015-12-0534:3418:144000:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieOstrów Wielkopolski2015-12-0534:3914:192800:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMoto-Jelcz Oława Handball TeamPiotrków Trybunalski2015-12-0543:3324:162500:0Szczegóły
7SPR TarnówMSPR Siódemka LegnicaTarnów2015-12-0525:2615:152600:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MSPR Siódemka LegnicaMOSiR BochniaLegnica2015-12-1233:2119:112000:0Szczegóły
2Moto-Jelcz Oława Handball TeamSPR TarnówOława2015-12-1235:3116:142000:0Szczegóły
3MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskiePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiekary Śląskie2015-12-1227:2714:162600:0Szczegóły
4SRS Czuwaj PrzemyślOstrovia Ostrów WielkopolskiPrzemyśl2015-12-1228:3419:212900:0Szczegóły
5KSSPR KońskieKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKońskie2015-12-1237:2520:114000:0Szczegóły
6MTS ChrzanówNielba WągrowiecChrzanów2015-12-1231:3019:152000:0Szczegóły
7Viret CMC ZawiercieUKS Olimp GrodkówZawiercie2015-12-1223:239:101800:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaUKS Olimp GrodkówBochnia2016-02-0620:2212:82000:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieNielba WągrowiecZawiercie2016-02-0627:3210:182000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiChrzanów2016-02-0623:2011:92500:0Szczegóły
4KSSPR KońskieOstrovia Ostrów WielkopolskiKońskie2016-02-0629:3212:164000:0Szczegóły
5SRS Czuwaj PrzemyślPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPrzemyśl2016-02-0629:2617:122950:0Szczegóły
6MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieSPR TarnówPiekary Śląskie2016-02-0638:2316:91850:0Szczegóły
7Moto-Jelcz Oława Handball TeamMSPR Siódemka LegnicaOława2016-02-0625:2114:112500:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamMOSiR BochniaOława2016-02-1337:2020:121000:0Szczegóły
2MSPR Siódemka LegnicaMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieLegnica2016-02-1335:3119:173500:0Szczegóły
3SPR TarnówSRS Czuwaj PrzemyślTarnów2016-02-1332:2717:111500:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKSSPR KońskiePiotrków Trybunalski2016-02-1341:2621:122800:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiMTS ChrzanówOstrów Wielkopolski2016-02-1334:2513:122500:0Szczegóły
6KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiViret CMC ZawiercieOstrowiec Świętokrzyski2016-02-1323:2110:124000:0Szczegóły
7Nielba WągrowiecUKS Olimp GrodkówWągrowiec2016-02-1324:1915:123060:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaNielba WągrowiecBochnia2016-02-2024:3010:142500:0Szczegóły
2UKS Olimp GrodkówKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiGrodków2016-02-2027:2715:132000:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieOstrovia Ostrów WielkopolskiZawiercie2016-02-2034:2617:131000:0Szczegóły
4MTS ChrzanówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiChrzanów2016-02-2026:3015:182500:0Szczegóły
5KSSPR KońskieSPR TarnówKońskie2016-02-2032:2617:114720:0Szczegóły
6SRS Czuwaj PrzemyślMSPR Siódemka LegnicaPrzemyśl2016-02-2032:3817:192900:0Szczegóły
7MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieMoto-Jelcz Oława Handball TeamPiekary Śląskie2016-02-2029:2014:142500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieBochnia2016-02-2729:3312:192500:0Szczegóły
2Moto-Jelcz Oława Handball TeamSRS Czuwaj PrzemyślOława2016-02-2730:2914:122000:0Szczegóły
3MSPR Siódemka LegnicaKSSPR KońskieLegnica2016-02-2732:3415:143200:0Szczegóły
4SPR TarnówMTS ChrzanówTarnów2016-02-2725:2912:173000:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiViret CMC ZawierciePiotrków Trybunalski2016-02-2736:2817:142500:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiUKS Olimp GrodkówOstrów Wielkopolski2016-02-2734:2917:162500:0Szczegóły
7KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNielba WągrowiecOstrowiec Świętokrzyski2016-02-2726:2812:114000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiBochnia2016-03-0529:2715:161500:0Szczegóły
2Nielba WągrowiecOstrovia Ostrów WielkopolskiWągrowiec2016-03-0530:3217:154500:0Szczegóły
3UKS Olimp GrodkówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiGrodków2016-03-0528:3713:192530:0Szczegóły
4Viret CMC ZawiercieSPR TarnówZawiercie2016-03-0525:2511:172500:0Szczegóły
5MTS ChrzanówMSPR Siódemka LegnicaChrzanów2016-03-0532:2516:142800:0Szczegóły
6KSSPR KońskieMoto-Jelcz Oława Handball TeamKońskie2016-03-0528:2411:112500:0Szczegóły
7SRS Czuwaj PrzemyślMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskiePrzemyśl2016-03-0531:2515:122900:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SRS Czuwaj PrzemyślMOSiR BochniaPrzemyśl2016-03-1233:2315:92900:0Szczegóły
2MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieKSSPR KońskiePiekary Śląskie2016-03-1233:2917:142600:0Szczegóły
3Moto-Jelcz Oława Handball TeamMTS ChrzanówOława2016-03-1231:2416:92000:0Szczegóły
4MSPR Siódemka LegnicaViret CMC ZawiercieLegnica2016-03-1237:2419:102500:0Szczegóły
5SPR TarnówUKS Olimp GrodkówTarnów2016-03-1229:2412:112900:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiNielba WągrowiecPiotrków Trybunalski2016-03-1231:2217:142900:0Szczegóły
7Ostrovia Ostrów WielkopolskiKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOstrów Wielkopolski2016-03-1226:3015:132500:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaOstrovia Ostrów WielkopolskiBochnia2016-03-1923:3011:142000:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOstrowiec Świętokrzyski2016-03-1924:3016:153500:0Szczegóły
3Nielba WągrowiecSPR TarnówWągrowiec2016-03-1928:2414:125000:0Szczegóły
4UKS Olimp GrodkówMSPR Siódemka LegnicaGrodków2016-03-1923:2813:162150:0Szczegóły
5Viret CMC ZawiercieMoto-Jelcz Oława Handball TeamZawiercie2016-03-1925:2211:113500:0Szczegóły
6MTS ChrzanówMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieChrzanów2016-03-1931:3114:142800:0Szczegóły
7KSSPR KońskieSRS Czuwaj PrzemyślKońskie2016-03-1939:3318:164500:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSSPR KońskieMOSiR BochniaKońskie2016-04-0230:2714:154800:0Szczegóły
2SRS Czuwaj PrzemyślMTS ChrzanówPrzemyśl2016-04-0235:3417:172800:0Szczegóły
3MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieViret CMC ZawierciePiekary Śląskie2016-04-0229:2219:72500:0Szczegóły
4Moto-Jelcz Oława Handball TeamUKS Olimp GrodkówOława2016-04-0232:1713:102000:0Szczegóły
5MSPR Siódemka LegnicaNielba WągrowiecLegnica2016-04-0226:2313:103000:0Szczegóły
6SPR TarnówKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiTarnów2016-04-0230:2615:131000:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiOstrovia Ostrów WielkopolskiPiotrków Trybunalski2016-04-0236:3619:166000:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMOSiR BochniaPiotrków Trybunalski2016-04-1631:1815:92900:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiSPR TarnówOstrów Wielkopolski2016-04-1638:2321:122000:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMSPR Siódemka LegnicaOstrowiec Świętokrzyski2016-04-1629:2313:134900:0Szczegóły
4Nielba WągrowiecMoto-Jelcz Oława Handball TeamWągrowiec2016-04-1625:2112:104000:0Szczegóły
5UKS Olimp GrodkówMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieGrodków2016-04-1627:3112:202200:0Szczegóły
6Viret CMC ZawiercieSRS Czuwaj PrzemyślZawiercie2016-04-1632:4115:22800:0Szczegóły
7MTS ChrzanówKSSPR KońskieChrzanów2016-04-1630:2916:172800:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MTS ChrzanówMOSiR BochniaChrzanów2016-04-2326:2613:142800:0Szczegóły
2KSSPR KońskieViret CMC ZawiercieKońskie2016-04-2323:1710:84500:0Szczegóły
3SRS Czuwaj PrzemyślUKS Olimp GrodkówPrzemyśl2016-04-2334:3117:172980:0Szczegóły
4MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieNielba WągrowiecPiekary Śląskie2016-04-2333:3115:152100:0Szczegóły
5Moto-Jelcz Oława Handball TeamKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOława2016-04-2326:2612:10540:0Szczegóły
6MSPR Siódemka LegnicaOstrovia Ostrów WielkopolskiLegnica2016-04-2321:2910:134000:0Szczegóły
7SPR TarnówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiTarnów2016-04-2326:3014:121500:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaSPR TarnówBochnia2016-04-3027:2714:13700:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMSPR Siódemka LegnicaPiotrków Trybunalski2016-04-3032:2014:112990:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiMoto-Jelcz Oława Handball TeamOstrów Wielkopolski2016-04-3036:3117:152500:0Szczegóły
4KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieOstrowiec Świętokrzyski2016-04-3029:2319:123000:0Szczegóły
5Nielba WągrowiecSRS Czuwaj PrzemyślWągrowiec2016-04-3033:3116:155000:0Szczegóły
6UKS Olimp GrodkówKSSPR KońskieGrodków2016-04-3023:2214:102000:0Szczegóły
7Viret CMC ZawiercieMTS ChrzanówZawiercie2016-04-3027:2411:131500:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Viret CMC ZawiercieMOSiR BochniaZawiercie2016-05-0731:2614:121000:0Szczegóły
2MTS ChrzanówUKS Olimp GrodkówChrzanów2016-05-0732:2421:132800:0Szczegóły
3KSSPR KońskieNielba WągrowiecKońskie2016-05-0736:2618:111500:0Szczegóły
4SRS Czuwaj PrzemyślKSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPrzemyśl2016-05-0729:2816:143000:0Szczegóły
5MKS Olimpia Medex Piekary ŚląskieOstrovia Ostrów WielkopolskiPiekary Śląskie2016-05-0731:3415:172500:0Szczegóły
6Moto-Jelcz Oława Handball TeamPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOława2016-05-0729:3217:171000:0Szczegóły
7MSPR Siódemka LegnicaSPR TarnówLegnica2016-05-0724:2915:111200:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaMSPR Siódemka LegnicaBochnia2016-05-1425:2714:101200:0Szczegóły
2SPR TarnówMoto-Jelcz Oława Handball TeamTarnów2016-05-1433:3219:171500:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMKS Olimpia Medex Piekary ŚląskiePiotrków Trybunalski2016-05-1434:3211:132950:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiSRS Czuwaj PrzemyślOstrów Wielkopolski2016-05-1434:3321:182980:0Szczegóły
5KSZO Odlewnia Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSSPR KońskieOstrowiec Świętokrzyski2016-05-1428:2913:144900:0Szczegóły
6Nielba WągrowiecMTS ChrzanówWągrowiec2016-05-1440:2521:93000:0Szczegóły
7UKS Olimp GrodkówViret CMC ZawiercieGrodków2016-05-1424:2310:122900:0Szczegóły