Oficjalnie: Igor Karacić z PGE VIVE Kielce!

Autor: Wojciech Staniec, 11-03-2019, 19:15

Nowym zawodnikiem od lata 2019 roku będzie Igor Karacić! Chorwat podpisał z kieleckim klubem umowę na trzy lata! Zawodnik ten w 2017 roku wraz z Vardarem Skopje wygrał Ligę Mistrzów.

Igor Karacić w listopadzie skończy 31 lat. Przez ostatnich siedem lat grał w Vardarze Skopje. Latem wygasa jednak kontrakt z Vardarem, miał wiele ofert, w tym m.in. z SG Flensburg-Handewitt.

REKLAMA

- Bardzo cieszę się z transferu Chorwata. To świetny zawodnik, który wniesie nową jakość do naszego zespołu, tworząc na środku rozegrania duet z Luką Cindriciem. Bardzo dziękuję menadżerowi Igora, Saszy Braticiowi za pomoc w szybkiej realizacji transferu. Jestem pewny, że to bardzo dobry ruch, dzięki któremu jako klub pójdziemy do przodu - skomentował Bertus Servaas, prezes PGE VIVE Kielce.

- Cieszę się, że mam możliwość zostania częścią takiej drużyny. Spędziłem siedem wspaniałych, obfitujących w sukcesy lat w Skopje, ale nadszedł czas na nowe wyzwania. Mam nadzieję, że z moim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogę klubowi w osiągnięciu najwyższych celów w ligach, w których będziemy występować - powiedział sam Karacić. 

Karacić podpisał z PGE VIVE umowę na trzy lata. Zawodnik ten jest nominalnym środkowym rozgrywającym, jednak z powodzeniem może grać też na lewym rozegraniu.

Latem do PGE VIVE trafią także Andreas Wolff oraz Mateusz Kornecki. Z wypożyczenia wróci także Branko Vujović.

źródło: inf. prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz