2021-04-25 09:07:07
Wojciech Staniec

Torus Wybrzeże znów urwie punkty Azotom? Zagłębie zmierzy się z Sandra SPA Pogonią

Azoty będą chciały się zrewanżować Torus Wybrzeżu Gdańsk za niespodziewaną porażkę. Ciekawy mecz w Lubinie.

Na niedzielę zaplanwano dwa spotkania PGNiG Superligi. Najpierw Azoty zmierzą się u siebie z Torus Wybrzeżem. Obie drużyny kilka tygodni temu spotkały się w Gdańsku i wtedy - dość niespodziwanie po rzutach karnych górą byli podopieczni trenera Mariusza Jurkiewicza. Azoty są podrażnione po tamtej porażce.

- Tamten mecz odbił nam się czkawką. Zagraliśmy słabo w obronie, w ataku było dobrze, bo rzuciliśmy trzydzieści cztery bramki, także to nie jest zły wynik. Na pewno była sportowa złość, która siedziała nam w głowach w kolejnych meczach. Myślę, że przed niedzielnym spotkaniem nie trzeba będzie nikogo motywować. Wyjdziemy, zrobimy swoją robotę i wygramy ten mecz – mówi w rozmowie z azoty-pulawy.pl Rafał Przybylski, rozgrywający Azotów-Puławy. - Torus Wybrzeże Gdańsk to drużyna nieprzewidywalna. Jest tam kilku doświadczonych ligowo zawodników, kilku zagranicznych. My jednak musimy patrzeć na siebie, stanąć mocno w obronie i od początku tego spotkania pokazać, że chcemy wziąć rewanż za tamten mecz - dodaje Przybylski.

Z kolei o godzinie 18 rozpocznie się pojedynek 10. w tabeli Zagłębia Lubin z 8. Sandra SPA Pogonia. Miedziowi są ostatnio w dołku, przegrali sześć ostatnich meczów. W odwrotnej sytuacją są Portowcy, którzy też znajdowali się w kryzysie, ale wyszli z niego. Teraz regularnie punktują, pną się w ligowej tabeli. Jeżeli teraz wygrają zrównają się punktami z siódmą Gwardią Opole. 

Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk, godz. 13

Zagłębie Lubin - Sandra Pogoń Szczecin, godz. 18

Czy Torus Wybrzeże znów sprawi niespodziankę i ogra Azoty?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj