2021-04-07 09:43:24
Wojciech Staniec

Superliga nadrabia zaległości. Ważny mecz dla układu tabeli

W środę czas na nadrabianie superligowych zaległości. Chrobry zagra z Piotrkowianinem.

Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części tabeli i to spotkanie będzie dla nich arcyważne. Chrobry zajmuje 10. miejsce w tabeli i do tej pory zdobył 18 punktów. Z koeli Piotrkowianin jest ostatni w tabeli i zawodnicy tego klubu zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji.

- Jesteśmy w...nie chcę tutaj używać brzydkich słów, ale nasza sytuacja jest zła. Ostatni mecz to w zasadzie kumulacja całego sezonu. Powinniśmy to wygrać, mieliśmy wszystko po swojej stronie, ale zeszliśmy z boiska pokonani. Potrzebujemy przełamania i zrobimy wszystko, aby kibice w nas jeszcze uwierzyli - mówi w rozmowie z oficjalną stroną piotrkowskiego klubu Grzegorz Sobut.  

Piotrkowianin ma obecnie już pięć punktów straty do przedostatniej w tabeli Stali Mielec i punktów potrzebują jak tlenu. Inaczej będą zmierzać ku 1. lidze. Z kolei Chrobry - jeżeli wygra złapie oddech i będzie blisko utrzymania w PGNiG Superlidze.

To zaległe spotkanie z 27 marca, ale wtedy musiało zostać odwołane. Nowy termin to środa, 7 kwietnia. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.

Kto wygra mecz?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj