REKLAMA

 

REKLAMA
2017-02-11 09:15:00
Ewa Basak

Nie zwalniamy tempa w Superlidze. Zapowiedź 17. kolejki

Praktycznie bez odpoczynku drużyny będą walczyć o kolejne punkty PGNiG Superligi. Przed nami aż sześć spotkań. Czekają nas niesamowite emocje! Dla kogo 17. kolejka Superligi okaże się szczęśliwa?

To będzie bardzo trudny mecz dla drużyny z Mielca. Mimo, że będą grać przy swojej publiczności to walka z najlepszą drużyną Europy na pewno będzie niełatwym zadaniem. Mecz 4.kolejki zakończył się wygraną kielczan aż dwunastoma bramkami. W ostatnim meczu z Elblągiem wygranym przez Stal jedną bramką, mogliśmy obserwować świetną postawę w bramce Tomasza Wiśniewskiego, który został wypożyczony z Orlen Wisły Płock. W jakiej formie zaprezentują się Czeczeńcy w tym meczu? Na to pytanie odpowiedzi na pewno szukają kibice z Mielca.

Stal Mielec - Vive Tauron Kielce, sobota, godzina 18

Dla tych zespołów mecze 16. kolejki Superligi nie przyniosły punktów. Ostatnie wrześniowe spotkanie między drużynami zakończyło się zwycięsko dla Pogoni, ale wtedy Piotrkowianin grał jeszcze jeszcze pod wodzą trenera Rafała Przybylskiego.

Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, sobota, godzina 18

Początek 2017 roku nie był zbyt udany dla Meblarzy. Gwardia Opole ma już spore doświadczenie w rozgrywkach i zajmuje czwarte miejsce w grupie pomarańczowej, zrównując ilość dwudziestu dwóch punktów z trzecim zespołem - Górnikiem Zabrze. Gospodarzami spotkania będzie zespół z Elbląga, więc na pewno własna publiczność poniesie drużynę do walki o zwycięstwo.

Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole, sobota, godzina 19.30

Zajmujący drugie miejsce z dobytkiem trzydziestu punktów MMTS spisuje się w obecnym sezonie bardzo dobrze. Zespół ten zawsze walczy do samego końca, co pokazuje ostatni mecz z Górnikiem Zabrze. W tym spotkaniu MMTS Kwidzyn zdołał odrobić stratę aż sześciu bramek i w ostatnich sekundach rzucić zwycięską bramkę.

KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn, niedziela, godzina 15

Rywalem Wybrzeża Gdańsk będzie ostatnia drużyna grupy granatowej, czyli Zagłębie Lubin. Faworytem spotkania oczywiście jest zespół z Gdańska, ale w ostatnim meczu Zagłębie pokazało się z dobrej strony. Gdańszczanie są jednym z objawieniem obecnego sezonu i zapewne zrobią wszystko, aby zgarnąć kolejne punkty.

Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin, niedziela, godzina 15.30

Emocji na pewno nie zabraknie w Puławach. Drugie w grupie granatowej Azoty podejmą trzeciego w grupie pomarańczowej Chrobrego. Poprzednie spotkanie obu ekip było bardzo ciekawe i zakończyło się tylko jednobramkową wygraną puławian. Bez wątpienia Chrobry Głogów będzie chciał się zrewanżować i tym razem zgarnąć punkty dla siebie.

Azoty Puławy - Chrobry Głogów, niedziela, godzina 18
Zobacz więcej: