REKLAMA

 

REKLAMA
2020-10-15 13:09:04
Wojciech Staniec

Ważny zawodnik przedłuż umowę z Orlen Wisłą Płock do 2023 roku

Zoltan Szita w dalszym ciągu będzie zawodnikiem Orlen Wisły. Węgier przedłużył umowę z płockim klubem.

Zoltan Szita dołączył do zespołu "Nafciarzy" latem 2019 roku, gra na lewym rozegraniu i od razu dał się poznać z dobrej strony. W 33 meczach rzucił 101 bramek.

REKLAMA

Teraz reprezentant Węgier zdecydował się podpisać umowę z płockim klubem, która będzie obowiązywała do 2023 roku.

- Od kilku miesięcy pracujemy intensywnie nad kształtem drużyny na sezon 2021/2022. Nasze działania obejmują nie tylko kontraktowanie nowych graczy, ale także przedłużanie obecnie obowiązujących umów. Naszym celem jest utrzymanie trzonu drużyny i uzupełnienie jej graczami, którzy podniosą jej jakość. Jak już zostało powiedziane, Zoltan jest jednym z tych graczy, z którym chcemy związać swoją przyszłość. Jeżeli chodzi o pozostałe pozycje na boisku, jasnym priorytetem pozostaje miejsce bramkarza, gdyż jak wiadomo, zakończenie kariery zapowiedział Ivan Stevanović - mówi prezes SPR Wisły Płock, Robert Czwartek.

-  Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu. To świetne miejsce do podnoszenia swoich umiejętności. Czuję się w Płocku bardzo dobrze. W zespole mam doskonałe relacje z każdym z chłopaków i cieszę się z każdej chwili, którą mogę z nimi spędzić - wyjaśnia sam zawodnik.

źródło: sprwislaplock.pl


Orlen Wisła Płock. Co wiesz o tym klubie?

Orlen Wisła Płock to jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów. Co o nim wiesz?


Ile razy Orlen Wisła Płock była mistrzem Polski?

 5
 6
 7
 10Zobacz więcej: