REKLAMA

 

REKLAMA
2020-10-15 09:36:46
Wojciech Staniec

Mecz braci Jurecki. Azoty grają z Piotrkowianinem

Mecz Azotów Puławy z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski zainauguruje 6. kolejkę PGNiG Superligi.

To będzie pojedynek zespołów z dwóch innych biegunów tabeli PGNiG Superligi. Azoty to lider, mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Z kolei Piotrkowianin w trzech meczach zdobył dwa punkty i jest przedostatni w tabeli.

REKLAMA

W Puławach dojdzie do starcia braci Jurecki. Michał - to lider Azotów Puławy, z kolei Bartosz Jurecki to trener Piotrkowianina oraz były zawodnik i szkoleniowiec puławskiego klubu.

- Nawet jak spotkaliśmy się gdzieś w Bundeslidze jako zawodnicy, to wtedy przez sześćdziesiąt minut moimi braćmi byli koledzy z zespołu, a Bartek był wrogiem. Robiłem wszystko, żeby go powstrzymać. Teraz ta rywalizacja wygląda trochę inaczej, bo brat jest trenerem, a ja jeszcze zawodnikiem, ale zawsze z tyłu głowy jest myśl, że brata chce się pokonać - mówi w rozmowie z azoty-pulawy.pl Michał Jurecki.

- Z tego co sobie przypominam, wygrałem w Bundeslidze od niego więcej braterskich pojedynków w barwach SC Magdeburg. Później ja zostałem w Niemczech, a Michał podpisał kontrakt z Vive Kielce - mówi cytowany przez stronę piotrkowianin.pl Bartosz Jurecki.

Obie drużyny zagrały ze sobą przed sezonem sparing. Azoty wygrały 35:27.

Początek meczu Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski rozpocznie się w czwartek 15 października o godzinie 18..

Kto wygra mecz?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj
Zobacz więcej: