2020-08-01 12:49:08

Sparingi: Energa MKS i Grupa Azoty SPR na remis

Za nami kolejny mecz sparingowy przed nowym sezonem. Tym razem Energa MKS Kalisz zremisowała z Grupą Azoty SPR-em Tarnów.

W obu drużynach latem doszło do sporych zmian. Trenerem Grupy Azoty SPR Tarnów został Patrik Liljestrand, który w ostatnich latach prowadził... Energę MKS. Tak więc teraz miał okazję zmierzyć się ze swoim byłym klubem.

Z kolei nowym szkoleniowcem kaliszan został Tomasz Strząbała, który ostatnio przez kilka miesięcy trenował KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski, a wcześniej przez rok MMTS Kalisz.

Spotkanie to odbyło się w kaliskiej Jaskółka Arena. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando przyjezdnych, którzy wygrali ją 12:9. Po przerwie kaliszanie rzucili tylko sześć bramek, a gospodarze odrobili straty i mecz zakończył się remisem 18:18.

Grupa Azoty SPR Tarnów - Energa MKS Kalisz 18:18 (9:12)