REKLAMA

 

REKLAMA
2020-06-29 12:28:52
Ewa Basak

Z SMS-u Kielce do Torus Wybrzeże! Młody skrzydłowy dołączy do gdańskiego klubu

Torus Wybrzeże Gdańsk ogłosiło drugi transfer. W przyszłym sezonie do drużyny dołączy młody skrzydłowy Daniel Leśniak. 

20 – letni zawodnik będzie miał szanse debiutu na parkietach PGNiG Superligi. Utalentowany skrzydłowy zwrócił uwagę Damiana Wleklaka i po rozmowach udało się podpisać umowę.  

REKLAMA

– Obserwowałem tego chłopaka od dłuższego czasu. Zrobił na mnie korzystne wrażenie. Miał też dobre wyniki w kieleckim SMS-ie. Zainteresowanie tym graczem wykazywało wiele klubów pierwszoligowych oraz kilka z Superligi. Cieszymy się, że Daniel zdecydował się dołączyć do nas, a my postaramy się stworzyć mu warunki do prawidłowego rozwoju – przyznał  menedżer Torus Wybrzeże.

Daniel Leśniak w ubiegłym sezonie zagrał w czternastu meczach, w których zdobył trzydzieści siedem bramek dla kieleckiego SMS-u ZPRP. 

- Bardzo się cieszę, że zostałem zauważony i dostanę szansę debiutu na parkietach PGNiG Superligi. Słyszałem o wielu pozytywach związanych z Wybrzeżem i uważam, że jest to idealne miejsce dla takich graczy jak ja. Granie obok takiego zawodnika jak Mateusz Jachlewski będzie olbrzymią motywacją i liczę, że będę mógł bazować na jego wiedzy oraz umiejętnościach, co pomoże mi w kolejnych etapach kariery. Bardzo dziękuję również zarządowi za szansę. Zrobię wszystko, aby ją wykorzystać – powiedział wychowanek KS Lew Kłodzko. 

Kontrakt będzie obowiązywał przez rok z opcją przedłużenia. 

źródło: inf. prasowa

fot.: Wiktoria Stępniewska
Zobacz więcej: