REKLAMA

 

REKLAMA
2020-06-26 08:51:55
Wojciech Staniec

Orlen Wisła ma już zaklepanego zawodnika od sezonu 2021/2022. To reprezentant Polski?

Władze Orlen Wisły myślą już o kolejnych sezonach. "Nafciarze" porozumieli się już z trzema zawodnikami, którzy w przyszłości ich wzmocnią.

Pierwszym z nich jest Sergei Mark Kosorotov. 21-letni Rosjanin, który gra na lewym rozegraniu ma się przenieść do Orlen Wisły 1 lipca 2021 roku. Kolejny sezon spędzi on w Czechowskich Niedźwiedziach.

REKLAMA

Jak się okazuje to nie jedyny zawodnik, który w kolejnych sezonach wzmocni Orlen Wisłę. - A na tym nie koniec, bo oprócz Rosjanina na sezon 2021/2022 mamy już zaklepanego drugiego gracza, z którym podpisaliśmy umowę. Pozyskaliśmy także zawodnika na sezon 2022/2023. Ich personaliów na razie nie mogę zdradzić. Tego typu ruchy transferowe, z takim wyprzedzeniem, wymagały uporządkowania paru spraw w klubie, potrzeba było na to trochę czasu - powiedział Adam Wiśniewski w rozmowie z Gazetą Wyborczą Płock.

Tym zawodnikiem, który od sezonu 2022/2023 ma grać w Płocku może być Dawid Dawydzik - informuje serwis nafciarze.info. Obrotowy ma za sobą udane miesiące. Przed rokiem trafił z Zagłębia Lubin do Azotów Puławy. Podpisał umowę na trzy lata, która wygaśnie właśnie w 2023 roku. Dawydzik regularnie gra też w reprezentacji Polski. 

Czy transfer Dawida Dawydzika do Orlen Wisły byłby dobrych ruchem?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosujNastępny artykuł: Łukasz Zakreta zostaje w Kaliszu!


Zobacz więcej: