REKLAMA

 

REKLAMA
2020-03-24 19:11:44
Wojciech Staniec

Poruszający wpis Tomasza Gębali. Wyznał szczerze: ta wizja doprowadziła mnie do depresji

Poruszający wpis zamieścił na swoim Instragramie Tomasz Gębala. - Wizja przechodzenia przez to gówno jeszcze raz doprowadziła mnie do depresji - napisał.

Tomasz Gębala to prawdziwy pechowiec. W ciągu ostatnich dwóch lat dwa razy zerwał więzadła w kolanie. Teraz mógł wrócić do gry, ale... na przeszkodzie stanął niespodziewany koniec sezonu.

REKLAMA

Rozgrywający zamieścił na swoim koncie na Instagramie porszujący wpis. - Cześć  Pamiętacie mnie jeszcze? To ja-Tomasz Gębala, a to mój ostatni mecz!  To zdjęcie ciągle wywołuje u mnie dużo emocji... ale dzisiaj w końcu jestem w stanie otwarcie opowiedzieć Wam o wszystkim co się działo przez ten cały czas.  Kolorowo nie było, przynajmniej na początku. Od mojej pierwszej kontuzji kolana minęło dokładnie rok i 6 dni do ponownego zerwania więzadła krzyżowego przedniego, co dało mi możliwość grania aż przez 3 miesiące. Fajnie co? Wizja przechodzenia przez to gówno jeszcze raz doprowadziła mnie do depresji. Było mi już wszystko jedno. Czy wróce do grania czy nie, bez znaczenia. Na szczęście mam wokół siebie ludzi, którzy pomogli mi się z tego podnieść.  Teraz wróciłem! Znowu inny, na pewno silniejszy - napisał. 

Gębala może jednak mówić o ogromnych pechu, bo teraz mógłby wrócić do gry, ale sezoń się skończył. - Tak poza tym to w tym czasie były też fajne momenty! Wziąłem ślub, skończyłem studia - napisał dalej.

Cały wpis można zobaczyć tutaj:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Gębala (@tomasz_gebala)
Zobacz więcej: