REKLAMA

 

REKLAMA
2020-03-24 10:06:32
Wojciech Staniec

Doświadczony skrzydłowy zostaje w Orlen Wiśle Płock

Nową umową z Orlen Wisłą podpisze Przemysław Krajewski. Wejdzie ona w życie po tym jak skrzydłowy przejdzie badania medyczne.

Przemysław Krajewski leczy obecnie kontuzję jakiej doznał na Euro 2020. Jednak już wcześniej zdążył do siebie przekonać trenera Xaviego Sabate. Krajewski nie tylko z powodzeniem gra na w ataku na lewym skrzydle, ale jest też bardzo dobrym obrońcą.

REKLAMA

- Przemek wykonuje na boisku dużo pracy, która może nie zawsze rzuca się w oczy, ale która jest potrzebna zespołowi. Jestem zadowolony, że zostaje z nami i z tego miejsca życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia - mówi trener płockiego klubu, Xavi Sabate.

Krajewski w Płocku gra od lipca 2017 roku, wcześniej reprezentował barwy Azotów Puławy i Nielby Wągrowiec. 33-letni zawodnik zwiąże się z Orlen Wisłą umową na dwa kolejne lata, a kontrakt ma wejść w życie po tym, jak zawodnik przejdzie badania medyczne.

- Bardzo się cieszę, że Przemek jeszcze przed kontuzją zdążył przekonać do siebie trenera Xaviera Sabate i zostanie z nami na kolejne dwa lata. W tym sezonie pokazał on pełnię swoich umiejętności i potwierdził, że należy do grona czołowych polskich zawodników. Formalnie umowa wejdzie w życie po obligatoryjnych badaniach medycznych. Jest to standardowa procedura. Wierzę, że Przemek przejdzie te badania pozytywnie - informuje Robert Czwartek, prezes SPR Wisły Płock.
Zobacz więcej: