2020-02-15 21:35:29
Redakcja

Liga Mistrzów: Zwycięstwa faworytów

Swoje spotkania zgodnie z planem wygrały FC Barcelona i SG Flensburg-Handewitt.

Jednak zawodnicy z Niemiec musieli się sporo napocić, aby odnieść zwycięstwo w Norwegii. W pierwszej połowie przyjezdni przez większość spotkania mieli nieznaczną przewagę. Z kolei najpierw po przerwie Elverum odrobiło straty, a później nawet wyszło na prowadzenie. Kilka minut później dziesięć bramek więcej miał... Flensburg. Tak na zawodników z północy Niemiec podziały chwilowe kłopoty. Trzy bramki w tym spotkaniu rzucił Polak - Michał Jurecki.

Z kolei w Barcelonie zabawa skończyła się już w na samym początku spotkania. "Duma Katalonii" zaczęła od prowadzenia 5:0, a później do końca pierwszej połowy zbudowała sobie bezpieczną przewagę. Po przerwie gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia i pewnie zgarnęli komplet punktów.