2019-12-11 20:02:59

Pewne zwycięstwo Azotów. Puławianie lepsi od MMTS-u

Planowane zwycięstwo Azotów. Puławianie wyraźnie pokonali we własnej hali MMTS Kwidzyn 35:27.

O losach spotkania zdecydowała pierwsza połowa. To w niej puławianie zbudowali sobie wysoką zaliczkę. Już na samym początku gospodarze prowadzili 3:1.

Ostatnie tygodnie są dla MMTS-u bardzo trudne. Drużyna regularnie przegrywa, a nie jest tajemnicą, że pozycja trenera Dmytro Zinchuka jest mocno zagrożona i może on niebawem stracić pracę.

Azoty grały bardzo dobrze i na przerwę schodziły mając zaliczkę siedmiu trafień. Po przerwie spotkanie zrobiło nieco bardziej wyrównane, ale to za sprawą przewagi jaką mieli puławianie.

Gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia i wygrali ostatecznie 35:27.

Duża w tym zasługa Valentyna Koszowego, który w bramce Azotów miał 35 procent skuteczności. Dobre spotkanie rozegrał też golkiper MMTS-u Bartosz Dudek, który skończył mecz z 31 procentami parad.

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 35:27 (18:11)