2019-11-06 09:47:08

Branko Vujović: Trochę dziwnie wrócić do gry po pięciu miesiącach

Po długiej przerwie do gry wraca Branko Vujović. Rozgrywający PGE VIVE Kielce nie ukrywa, że czuje się trochę... dziwnie.

- To trochę dziwne wrócić po pięciu miesiącach do oficjalnych meczów. Cieszę się, że wróciłem. Ale myślę, że mogę grać jeszcze lepiej, więcej w obronie. Nie grałem do końca tak jakbym chciał - powiedział po meczu z Zagłębiem Vujović.

Czarnogórzec leczył ostatnio kontuzję stawu skokowego. Ale jak przyznaje o urazie już nie pamięta. - Nie, w głowie nic nie siedzi. Podczas meczu nie myślę o kontuzji. Gdybym myślał, to nie mógłbym skupić się w stuprocentach na meczu - przyznaje.

PGE VIVE nie dało we wtorek żadnych szans Zagłębiu. - Staraliśmy się cały mecz grać jak najlepiej. W pierwszych siedmiu-ośmiu minutach graliśmy dobrze, nie rzucili nam żadnej bramki i prowadziliśmy 5:0. Później graliśmy źle w obronie, nie wykorzystywaliśmy naszych szans. Przeciwnik wrócił do gry. W końcówce zagraliśmy dobrze i jesteśmy zadowoleni z wyniku - ocenił mecz Vujović.