REKLAMA

 

REKLAMA
2019-07-10 08:18:00
Ewa Basak

Oficjalnie! Dmytro Zinchuk nowym trenerem MMTS-u

Oficjalnie! Potwierdziły się wcześniejsze informacje i od nowego sezonu drużynę MMTS-u Kwidzyn będzie prowadził Dmytro Zinchuk.

W minionym sezonie Dmytro Zinchuk prowadził Piotrkowianina, który zakończył rozgrywki na siódmym miejscu. Współpraca w Piotrkowie Trybunalskim dobiegła końca i teraz 41 - latek rozpocznie swoją przygodę w Kwidzynie. 

REKLAMA

Zastąpi na stanowisku szkoleniowca Tomasza Strząbałę, który z uwagi na ważne sprawy rodzinne rozwiązał umowę. 

- Gdy tylko otrzymałam informację od trenera Tomasza Strząbały o chęci wcześniejszego rozwiązania kontraktu zastanawiałam się i prowadziłam rozmowy z trenerami, którzy mogliby poprowadzić nasz zespół. Po miesięcznym okresie poszukiwań postawiliśmy ostatecznie na Dmytro Zinchuka. Życzę mu powodzenia w prowadzeniu naszego zespołu. Myślę, że wszystko będzie dobrze. W ubiegłym roku niestety stanęliśmy przed podobnym dylematem, ale ostatecznie postawiliśmy dobrze i myślę, że teraz też tak będzie – mówi Agnieszka Laskowska, prezes MMTS Kwidzyn S.A.

Nowy trener MMTSu-u podpisał trzyletnią umowę z klubem. -Każdy ze swej strony szukał najlepszego rozwiązania, tego czego aktualnie potrzebował. Ja szukałem kontraktu, a pani prezes MMTS nowego trenera dla zespołu. Nasze drogi zeszły się w jednym miejscu i doszliśmy do porozumienia – przyznaje trener Dmytro Zinchuk.

Zespół z Kwidzyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 22 lipca. 

źródło i fot: mmts-kwidzyn.pl
Zobacz więcej: