REKLAMA

 

REKLAMA
2019-07-09 20:38:00
Redakcja

PGE VIVE Kielce przesiada się do BMW

Od nowego sezonu zawodnicy i sztab szkoleniowy PGE VIVE będą jeździli autami marki BMW. Kielecki klub i BMW ZK Motors doszły do porozumienia i będą ze sobą współpracować przez kolejna dwa lata.

W ramach umowy klub PGE VIVE będzie miał do dyspozycji 28 aut BMW serii 3 GT. - BMW to marka z najwyższej półki, od lat kojarzona z nienaganną jakością i dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy dumni, że to właśnie ta marka została naszym partnerem na kolejne dwa lata. Zawodnicy PGE VIVE Kielce to profesjonaliści, w pełni zaangażowani w swoją pracę, ale i czerpiący z niej ogromną satysfakcję. Jestem przekonany, że nasz nowy partner, BMW ZK Motors, również dzieli takie podejście do pracy w swojej branży, a otrzymane od nich samochody dadzą członkom naszego zespołu nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale i radość z jazdy - mówi zadowolony prezes kieleckiego klubu, Bertus Servaas.

REKLAMA

- Niezmiernie cieszymy się ze współpracy nawiązanej z PGE VIVE Kielce - najlepszym klubem piłki ręcznej w Polsce. Jesteśmy pewni, że samochody BMW zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę naszym szczypiornistom. Z radością angażujemy się we wspieranie kultury i sportu w naszym regionie. Liczymy na to, że będziemy mogli wspólnie cieszyć się sukcesami i przeżywać emocjonujące chwile. Wierzymy, że najlepsi zasługują na to, co najlepsze – przyznaje Zbigniew Kała, właściciel salonu BMW ZK Motors.

Do tej pory zawodnicy PGE VIVE jeździli Lexusami, a wcześniej Toyotami oraz Peugeotami. 

źródło: kielcehandball.pl
Zobacz więcej: