REKLAMA

 

REKLAMA
2019-03-21 15:18:00
Wojciech Staniec

Krzysztof Lijewski przedłużył umowę z PGE VIVE Kielce!

W przyszłym sezonie zawodnikiem PGE VIVE nadal będzie Krzysztof Lijewski. Jego umowa z kieleckim klubem wygasała z końcem sezonu. Teraz przedłużono ją o kolejnych dwanaście miesięcy.

Krzysztof Lijewski gra już w kieleckim klubie siódmy rok. Wcześniej występował w Rhein-Neckar Loewen, HSV Hamburg oraz Śląsku Wrocław. Obecny kontrakt 36-letniego zawodnika z PGE VIVE wygasał 30 czerwca. Zawodnik oraz klub doszli do porozumienia i Lijewski zostanie w Kielcach na kolejny sezon.

REKLAMA

- Bardzo się cieszę, że kolejny, tak klasowy zawodnik, postanowił zostać z nami na następny rok. Krzysztof to bardzo wszechstronny rozgrywający, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami będzie idealnym uzupełnieniem Alexa i Branko na prawym rozegraniu - powiedział cytowany przez kielcehandball.pl, Bertus Servaas, prezes mistrzów Polski.

- Cieszę się, że prezes oraz trenerzy Talant i Uros, cały czas widzą mnie w drużynie. To mi bardzo schlebia, to fajna sprawa być częścią tak dobrej drużyny, z którą wszyscy w Europie się liczą. Chciałbym podziękować za zaufanie ze strony prezesa Bertusa, całej radzie nadzorczej oraz sztabowi trenerskiemu, będę chciał ten kredyt zaufania oczywiście spłacić swoją dobrą grą i dobrymi wynikami drużyny - przyznał sam zawodnik.

W przyszłym sezonie na prawym rozegraniu w PGE VIVE będą grali więc Krzysztof Lijewski, Alex Dujshebaev oraz wracający z wypożyczenia do Celje Pivovarnej Laśko, Krzysztof Lijewski.

źródło: kielcehandball.pl
Zobacz więcej: