REKLAMA

 

REKLAMA
2018-09-06 17:30:00
Ewa Basak

Michał Daszek i Ondrej Zdrahala nie są gotowi do gry. Na pewno nie wystąpią w meczu ze Stalą

W najbliższym ligowym spotkaniu skład Orlen Wisły będzie nadal osłabiony. Urazy powodują dłuższą przerwę w grze Michała Daszka i  Ondreja Zdrahali.

Za płocczanami pierwszy mecz nowego sezonu, w którym na wyjeździe pokonali MKS Kalisz 29:26. Orlen Wisła nie wystąpiła w swoim najmocniejszym składzie i jeszcze przez pewien czas będzie osłabiona. 

REKLAMA

Ondrej Zdrahala i Michał Daszek nie są jeszcze gotowi do gry i nadal trenują indywidualnie. Obaj na pewno nie wystąpią w najbliższym ligowym spotkaniu ze Stalą Mielec. Reprezentant Czech opuścił większość okresu przygotowawczego i musi jeszcze poczekać na debiut w PGNiG Superlidze. Dla rozgrywającego to pierwszy sezon w barwach "Nafciarzy". Zespół musi sobie także poradzić bez Michała Daszka, którego ostatnio zastąpił Mateusz Góralski, notując dobry występ. 

Prawdopodobnie obaj gracze będą gotowi do wyjścia na parkiet w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 16 września. Ich rywalem będzie Wacker Thun. Przypomnijmy, że Orlen Wiła do europejskich rozgrywek zgłosiła dwudziestu dwóch zawodników – szczegóły TUTAJ
Zobacz więcej: