REKLAMA

 

REKLAMA
2018-07-26 09:54:00
Redakcja

Wicekról strzelców poprzedniego sezonu w MMTS-ie Kwidzyn!

Nowym zawodnikiem MMTS-u został Kacper Adamski. Zawodnik, którzy w poprzednim sezonie był jednym z objawień polskiej PGNiG Superligi podpisał z kwidzyńskim klubem umowę na dwa lata.

Kacper Adamski w poprzednim sezonie bronił barw KPR-u. Jednak Legionowianie nie dostali licencji na grę w PGNiG Superlidze w nowych rozgrywkach. Tak więc Adamski jeśli chciał nadal grać w elicie musiał szukać nowego klubu. 

REKLAMA

Zawodnik ten ma za sobą bardzo udany sezon. W 29 meczach rzucił 175 bramek i był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem całych rozgrywek.

- Wszystko zaczęło się od telefonu od pani prezes. Nie ukrywam jednak, że rozmawialiśmy o tym kilka tygodni wcześniej. Początkowo chciałem zostać z dziewczyną na dłużej w jednym miejscu. Dlatego do końca liczyłem, że Legionowo pozostanie w Superlidze i zadomowię się tam na dłużej. Sprawy potoczyły się jednak inaczej, a ja trafiłem do Kwidzyna. Jestem jednak bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do MMTS - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną kwidzyńskiego klubu Adamski.

26-letni rozgrywający podpisał z MMTS-em dwuletnią umowę.

źródło: mmts-kwidzyn.pl
Zobacz więcej: