REKLAMA

 

REKLAMA
2018-05-08 08:20:00
Ewa Basak

Problemy zdrowotne w Orlen Wiśle! Powiększa się grono kontuzjowanych

Przed najważniejszymi meczami sezonu skład Orlen Wisły nie wygląda optymistyczne. Do grona kontuzjowanych dołączyło trzech zawodników. 

Przypomnijmy, że wcześniej już tegoroczny sezon zakończył się dla Nemanji Obradovicia i Macieja Gębali. Teraz do tego grona dołączył Aleksander Olkowski. Ze względu na uraz kręgosłupa rozgrywający "Nafciarzy" już od kilku tygodni nie mógł uczestniczyć w treningach. Niestety po konsultacjach lekarskich okazało się, że będzie potrzebna rehabilitacja trwająca przez około trzy miesiące, więc w tym sezonie nie zobaczymy już tego zawodnika na parkiecie. 20 – latek w tegorocznej PGNiG Superlidze zagrał w czternastu meczach, w których zdobył dwadzieścia bramek, zaś w Orlen Wiśle II Płock wystąpił w dwunastu spotkaniach i trafił pięćdziesiąt pięć razy do bramek rywali. 

REKLAMA

Kolejnym zmartwieniem drużyny z Płocka są problemy Michała Daszka, który narzeka na bóle w dolnej części grzbietu. Reprezentant Polski miał wykonany rezonans magnetyczny, a teraz prowadzona jest dalsza diagnostyka i rehabilitacja. 

W ćwierćfinale PGNiG Superligi Orlen Wisła gra z Wybrzeżem Gdańsk. Pierwszy mecz nie zakończył się szczęśliwie dla Jose Guilherme de Toledo, który musiał przejść badanie USG, a w najbliższych dniach będą dalej prowadzone badania w celu poznania przyczyny dolegliwości. 

Występ tych dwóch zawodników w rewanżowym meczu z drużyną Marcina Lijewksiego jest mało prawdopodobny. 

źródło: sprwislaplock.pl
Zobacz więcej: