2018-01-17 19:51:00

Sandra SPA Pogoń odbija się od dna. Szczecinianie ograli Meble Wójcik Elbląg

Udanie nowy rok zaczyna Sandra SPA Pogoń. Szczecinianie ograli we własnej hali Meble Wójcik Elbląg 29:24, do przerwy prowadząc 15:12.

Na przeciwko siebie stanęły dwie drużyny, które w tym sezonie grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Szczecinianie długo musieli czekać jesienią na pierwsze punkty.

Wynik spotkania otworzył Jakub Moryń, a przez kilka kolejnych akcji spotkanie było wyrównane. Jednak gospodarze między 5. a 7. minutą rzucili trzy bramki z rzędu i zbudowali sobie nieznaczną przewagę. Spotkanie w dalszym ciągu było zacięte, jednak Sandra SPA Pogoń cały czas utrzymywała prowadzenie.

Po przerwie dwie pierwsze bramki zdobyli szczecinianie, a dokładniej Arkadiusz Bosy i Seweryn Gryszka, którzy trafili do elbląskiej bramki. Meble Wójcik walczyły dzielnie i próbowały nawiązać walkę, jednak młoda ekipa ze Szczecina kontrolowała boiskowe wydarzenia.

Ostatecznie podopieczni trenera Piotra Frelka wygrali 29:24.

Sandra SPA Pogoń Szczecin - Meble Wójcik Elbląg 29:24 (15:12)