REKLAMA

 

REKLAMA
2017-11-01 18:28:00
Redakcja

Paweł Niewrzawa znalazł nowy klub! Zagra w Niemczech

Wyjaśniła się przyszłość Pawła Niewrzawa. Środkowy rozgrywający do końca sezonu będzie grał w Niemczech, w występującym w 3. Bundeslidze w HF Springe.

Paweł Niewrzawa w trakcie poprzedniego sezonu dołączył do Wybrzeża Gdańsk. Jego dobre występy zostały dostrzeżone przez ówczesnego szkoleniowca reprezentacji Polski Tałanta Dujszebajewa, który zabrał go nawet na mistrzostwa świata do Francji. Tam w sześciu meczach rzucił cztery bramki.

REKLAMA

Latem Niewrzawa przygotowywał się z Wybrzeżem do nowego sezonu, jednak nie miał podpisanej umowy. Ostatecznie kontrakt został... podpisany (rozgrywający rozegrał dwa mecze , w których rzucił w nich dziewięć bramek) i szybko rozwiązany. 

Ostatnio 25-latek pozostawał bez klubu, jednak ten okres nie trwał długo. Teraz wiadomo, że przynajmniej do końca obecnego sezonu Polak będzie grał w HF Springe. Zespół ten występuje w 3. Bundeslidze i obecnie zajmuje 3. miejsce w tabeli. 

Niewrzawa w przeszłości występował już w Niemczech - był zawodnikiem TuS N-Lübbecke, do którego był wypożyczony z Vive Kielce, w którym jednak nie zagrał żadnego oficjalnego meczu. Rozgrywający ma na swoim koncie także występy w Nielbie Wągrowiec i Górniku Zabrze.

źródło: hfspringe.de
Zobacz więcej: