REKLAMA

 

REKLAMA
2017-10-18 09:15:00
Ewa Basak

Niewrzawa rozwiązał umowę z Wybrzeżem!

Ta wiadomość na pewno jest zaskoczeniem dla kibiców drużyny Marcina Lijewskiego. Rozgrywający Wybrzeża zdecydował się na rozwiązanie kontraktu z Wybrzeżem za porozumieniem stron.

Przyszłość klubowa Pawła Niewrzawy była niepewna całe lato. 25-letni zawodnik trenował i brał udział w przygotowaniach do przyszłych rozgrywek z zespołem z Gdańska. Rozgrywający swój nowy kontrakt z Wybrzeżem podpisał dopiero na początku września tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu PGNiG Superligi.

- Umowa zawierała możliwość jej rozwiązania za porozumieniem stron i wspólnie skorzystaliśmy z tej opcji - przyznaje Damian Wleklak, menedżer Wybrzeża.

REKLAMA

Reprezentant Polski zagrał w dwóch pierwszych ligowych spotkaniach w rozgrywkach- Chrobrym Głogów i Pogonią Szczecin. 25- latek zdobył dziewięć bramek. Niewrzawa był jednym z kluczowych graczy Wybrzeża. Teraz podopieczni Marcina Lijewskiego będą musieli sobie poradzić bez pomocy tego zawodnika. Drużyna z Gdańska ma problemy z kadrowe. Z powodu kontuzji w zespole nie mogą zagrać także m.in. Damian Kostrzewa, Paweł Salacz, Hubert Kornecki.

Wybrzeże aktualnie zajmuje siódme miejsce w grupie pomarańczowej z dobytkiem ośmiu punktów. Klub z Gdańska stara się pozyskać nowego zawodnika. Na testy został zaproszony jeden z rozgrywających Orlen Wisły Płock. Nie będzie to jednak gracz na pozycji środkowego drugiej linii, bo tam ma grać Adrian Kondratiuk, który wrócił do gry po urazie.

źródło: sport.trojmiasto.pl
Zobacz więcej: