REKLAMA

 

REKLAMA
2017-09-13 15:57:00
Ewa Basak

Kontuzja rozgrywającego Wybrzeża!

Pech nie opuszcza drużny Marcina Lijewskiego. Klub z Gdańska ma problemy w składzie, bo do grona kontuzjowanych dołączył rozgrywający- Adrian Kondratiuk.

W sobotnim meczu z Gwardią Opole Wybrzeże będzie musiało poradzić sobie bez Adriana Kondratiuka. Rozgrywający klubu doznał kontuzji i teraz czeka go przerwa w grze. 24- letni zawodnik brał udział także na ostatniej wrześniowej konsultacji w Płocku reprezentacji Polski.

– Odczuwałem ból już od dłuższego czasu, ale zawód który wykonujemy taki właśnie jest. Ból jest w niego wpisany. W ostatnim miesiącu, niestety, mocno się nasilił – mówi Kondratiuk.

REKLAMA

Po wykonanych badaniach i konsultacji niestety okazało się, że jest to dysfunkcja łopatki i uszkodzenie przyczepu mięśnia dwugłowego od panewki. Zawodnik Wybrzeża otrzymał zastrzyk sterydowy, po którym czeka go rehabilitacja.

Kondratiuk jednak zapewnia, że po kontuzji wróci jeszcze silniejszy i będzie w pełni gotowy do gry. -Będę teraz ciężko pracował w trakcie rehabilitacji, żeby jak najszybciej móc wrócić na parkiet – dodaje reprezentant Polski.

źródło i fot.: wybrzeze-gdansk.pl
Zobacz więcej: