REKLAMA

 

REKLAMA
2017-09-07 11:44:00
Redakcja

Wielki pech nowego zawodnika Mebli Wójcik

Na długo swój debiut w barwach Mebli Wójcik będzie wspominał Tomasz Grzegorek. Kołowy, który latem trafił do Elbląga złamał palca i nie zagra przez najbliższych kilka tygodni.

Tomasz Grzegorek kontuzji doznał w meczu z jego byłą drużyną, czyli Sandra SPA Pogonią Szczecin. Meble Wójcik wygrały tamto spotkanie, a obrotowy przez dwa dni po meczu uskarżał się na ból ręki. Ostatecznie zrobiono mu prześwietlenie, a jego wyniki nie są dobre.

REKLAMA

- Obrotowy doznał złamania palca wskazującego ręki jeszcze podczas meczu z Pogonią Szczecin. Po jego zakończeniu zawodnik nie uskarżał się na uraz, ale przez dwa dni odczuwał silny ból w palcu. Udał się na prześwietlenie do szpitala, które niestety wykazało złamanie - informuje dyrektor klubu, Łukasz Kuliński.

Oznacza to, że Grzegorek będzie musiał pauzować przez około trzy tygodnie i nie zagra na pewno w meczach z Gwardią Opole, Azotami Puławy i KPR Legionowo. Wszystko wskazuje na to, że drugi z kontuzjowanych zawodników Mebli Wójcik - Marcin Miedziński będzie gotowy do gry pod koniec września.

źródło: ksmeblewojcikelblag.pl

 
Zobacz więcej: