REKLAMA

 

REKLAMA
2017-06-24 10:18:00
Redakcja

Filip Koper w Meblach Wójcik! W Elblągu zostają Nowakowski i Tórz

W Elblągu trwa budowa drużyny na nowy sezon. W dalszym ciągu w barwach Mebli Wójcik będą grali Adam Nowakowski i Michał Tórz, a z rezerw Orlen Wisły przyjdzie Filip Koper.

Filip Koper to 25-letni zawodnik, którego nominalną pozycją jest lewe skrzydło, ale może on także grać na środku rozegrania. W poprzednim sezonie grał w rezerwach Orlen Wisły i w I lidze rzucił 82 bramki w 21 meczach. Co ciekawe zawodnik ten gra także w plażówkę i obecnie przebywa w Chorwacji na Euro 2017. Koper będzie grał w Elblągu przez dwa lata.

Przez kolejne dwa sezony w Elblągu będzie grał także Adam Nowakowski. Jest to 23-letni prawo skrzydłowy, który na wiosnę był jedynym zawodnikiem Mebli Wójcik na tej pozycji. Ogółem w całym poprzednim sezonie (Liga, Puchar Ligi i Puchar Polski) rozegrał 36 meczów, w których rzucił 98 bramek.

Nową, roczną umowę z elblążanami podpisał Michał Tórz. 33-letni rozgrywający w poprzednim sezonie zmagał się z kontuzją kolana. W PGNiG Superlidze i Pucharze Ligi zanotował w sumie 24 mecze (rzucił 30 goli).

źródło: ksmeblewojcikelblag.pl
Zobacz więcej: