REKLAMA

 

REKLAMA
2017-06-17 08:09:00
Redakcja

KPR z nowym trenerem! Do drużyny dołączyło czterech zawodników

Legionowo w przyszłym sezonie powalczy pod okiem nowego szkoleniowca. Władze klubu skomplementowali cały skład zespołu na przyszłe rozgrywki.

Marcin Smolarczyk od nowego sezonu poprowadzi Legionowo. Wcześniej funkcję trenera pełnił Robert Lis, którego Smolarczyk był asystentem. KPR zakończył rozgrywki tegorocznej Superligi na trzecim miejscu w grupie pomarańczowej.

W Legionowie zostali: Michał Prątnicki, Mikołaj Krekora, Paweł Gawęcki, Kamil Ciok, Damian Suliński, Franci Brinovec, Michał Ignasiak, Jakub Łucak, Paweł Kowalik. Do drużyny przybyło czterech nowych zawodników.

Wiktor Jędrzejewski od 2013 roku grał w barwach MMTS-u. Swoje największe osiągnięcia sportowe zdobył z Orlen Wisłą Płock. Obrotowy w tym sezonie zdobył dwadzieścia trzy bramki w dwudziestu meczach.

Matuesz Rutkowski w tym roku walczył na parkietach I ligi w drużynie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. 24-letni obrotowy zagrał w dwudziestu czterech spotkaniach.

Kacper Adamski w tegorocznej Superlidze reprezentował barwy Gwardii Opole. Rozgrywający zdobył trzydzieści cztery trafienia.

Adrian Chełmiński w przyszłym sezonie zadebiutuje na parkietach Superligi. 19-letni lewy rozgrywający grał w I lidze w zespole- SMS ZPRP Gdańsk. W tym roku wystąpił w osiemnastu meczach, ale zanotował wysoką skuteczność, bo rzucił pięćdziesiąt jeden bramek.

źródło: kprlegionowo.pl
Zobacz więcej: