2016-08-14 12:56:00
Redakcja

Kwidzyn najlepszy w turnieju o Puchar Prezesa MMTS

Gospodarze wygrali turniej o Puchar Prezesa MMTS Kwidzyn. W finale pokonali oni KPR Legionowo 30:29. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy także jedną bramką ograli Meble Wójcik Elbląg.

Wyniki finałowych meczów:

Finał

MMTS Kwidzyn - KPR Legionowo 30:29 (15:14)

MMTS: Szczecina, Kiepulski, Żurawski - Janikowski 4, Genda 1, Nawrocki 1, Krieger 3, Peret 4, Klinger 1, Szczepański 4, Rosiak 1, Nogowski 5, Pilitowski, Seroka 5, Potoczny 1.

KPR: Krekora, Stojković - Brinovec 1, Kasprzak 8, Łucak 1, Gumiński 3, Gawęcki 4, Titow 4, Kowalik, Prądnicki 4, Suliński 1, Mochocki 3.

Mecz o 3. miejsce

SPR Chrobry Głogów - Meble Wójcik Elbląg 25:24 (12:13)

Chrobry: Stachera, Kapela - Pawłowski 1, Płócienniczak 3, Świtała 1, Sadowski, Sićko, Gujski 3, Tylutki 3, Sobut, Biegaj 1, Krzysztofik 1, Kubała.

Meble Wójcik: Ram, Dudek, Fiodor - Maliczewski 1, Dorsz 2, Adamczak Paweł 3, Janiszewski 2, Szopa 3, Nowakowski 4, Adamczak Piotr 3, Malandy 1, Kupiec 2, Żółtak 2, Tórz 1.

źródło: mmts-kwidzyn.pl

Następny artykuł: Tatran wygrał turniej w Mielcu