2021-11-28 18:28:28

Pojedynek bramkarzy w Zabrzu. Górnik lepszy od Sandra SPA Pogoni

Komplet punktów na swoim koncie dopisali zawodnicy Górnika, którzy pokonali Sandra SPA Pogoń Szczecin 24:18.

Cały mecz to pospis bramkarzy obu drużyn - Jakuba Skrzyniarza z Górnika oraz Oliwera Andrysiaka, którzy grali kapitalnie i w całym spotkaniu bronili na poziomie 50 procent skuteczności!

W pierwszej połowie Sandra SPA Pogoń zdołała zdobyć w Zabrzu ledwie osiem bramek, z czego pięć było autorstwa Łukasza Gieraka. W ciągu dziesięciu minut drugiej odsłony zabrzanie zdobyli dwie bramki, a szczecinianie jedną. O czas poprosił wtedy trener przyjezdnych Rafał Biały.

Jednak ta przerwa lepiej wpłynęła na zabrzan, którzy zaczęli powiększać przewagę. Ta w pewnym momencie urosła już do dziewięciu trafień. Pod koniec meczu "Portowcy" jeszcze zniwelowali straty, ale Górnik pewnie wygrał.

Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin 24:18 (13:8)