2021-11-26 20:54:58

W Kaliszu bez niespodzianki. Orlen Wisła wygrywa z Energą MKS

Nie było niespodzianki w Kaliszu, Orlen Wisła pokonała Energę MKS i zgarnęła komplet punktów.

Jednak pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy nie była zła. W 5. minucie po dwóch golach Piora Krępy i jednej Roberta Kamyszka prowadzili 3:1. Z czasem jednak Orlen Wisła odzyskała inicjatywę.

Po pierwszej połowie "Nafciarze" wygrywali różnicą dwóch trafień. Po przerwie przewaga wicemistrzów Polski był już zdecydowanie większa i ostatecznie cieszyli się z wygranej różnicą dziewięciu trafień.

Najskuteczniejsi w płockim zespole bli dwaj Rosjanie - Sergiej Kosorotov i Dmitry Żytnikow, pierwszy rzucił siedem, a drugi sześć goli. Najwięcej trafień dla Energi MKS - po cztery zaliczyli Piotr Krępa i Robert Kamyszek.

Energa MKS Kalisz - SPR Wisła Płock 24:33 (11:13)