2021-10-30 14:42:53

Trudna przeprawa Azotów. MMTS postawił się puławianom

Obyło się bez niespodzianki w Puławach, choć MMTS pokazał się na tle Azotów z dobrej strony.

Puławianie przystępowali do tego meczu mocno podrażnieni, bo przegrali dwa ostatnie ligowe mecze - z Łomżą Vive Kielce i Azotami Puławy - oba jedną bramką. Tak więc w meczu z MMTS-em chcieli sobie odbić te porażki.

Początek meczu mógł wskazywać, na to, że spotkanie zakończy się pogromem. W 10. minucie trener gości, Zbigniew Markuszewski musiał wziąć czas, bo jego drużyna przegrywała aż 2:7. Uwagi doświadczonego szkoleniowcy przyniosły skutek, bo później przewaga Azotów już nie rosła. Pierwsza połowa zakońćzyła się prowadzeniem puławiam 15:10.

Druga odsłona przyniosła bardzo mało bramek, bo tylko szesnaście. Po przerwie lepiej spisywali się zawodnicy MMTS-u i nieznacznie zmniejszyli straty, ale do remisu nie udało im się doprowadzić. Komplet punktów został w Puławach.

Najwięcej bramek po pięć rzucili Andrii Akimenko i Łukasz Rogulski.

Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 22:19 (15:10)