2021-07-16 09:20:24
Wojciech Staniec

Kibice w Kielcach sami zdecydują ile zapłacą za karnety na nowy sezon

Powoli zbliża się nowy sezon. Łomża Vive przygotowała różne opcje cenowe zakupu karnetów na nowy sezon i mocno zaskoczyła.

A wszystko dlatego, że to kibice sami zdecydują ile zapłacą za wejściówki na nowy sezon. - Chcąc wynagrodzić lojalność naszych karnetowiczów, posiadaczom stałych wejściówek z sezonu 2020/2021 dajemy możliwość wyboru – sami zadecydują, za jaką kwotę są w stanie nabyć karnety na sezon 2021/2022 - informuje kielecki klub.

- Jestem w stu procentach pewny, że bez Waszej pomocy Klub miałby bardzo duże problemy. Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu - napisał w liście do posiadaczy karnetów prezes Bertus Servaas. Przed rokiem kielecki klub znalazł się w trudnej sytuacji i wtedy kibice licznie kupowali karnety, dzięki czemu mogli dołożyć się do uratowania go.

Jednak później w trakcie sezonu - z powodu pandemii fani nie mogli zbyt często oglądać na żywo zmagań w Hali Legionów. Kibice mogli wejść tylko na pierwsze spotkania w sezonie, a później dopiero na ostatni mecz - finałowe starcie z Orlen Wisłą Płock.

Dlatego, osoby, które miały karnet w poprzednich sezonach teraz będą mogli kupić wejściówki z rabatem 60% (260 lub 220 złotych w zależności od sektora), 40% (390 lub 320 złotych w zależności od sektora), w przypadku skorzystania z jednej z tych opcji otrzymuje się się wejście na pojedynki Superligi, Pucharu Polski i fazy grupowej Ligi Mistrzów - w przypadku wyższych opłat - wstęp na wszystkie mecze), jeżeli ktoś będzie chciał to może zapłacić tyle samo co w minionym sezonie, czyli 650 lub 550 złotych. Od nowych rozgrywek cena karnetów wzrosła i osoby, które kupują je pierwszy raz będą musieli wydać 740 lub 640 złotych (i tyle też będą mogli zapłacić posiadacze karnetów w minionym sezonie).

Tak więc, osoby, które miały karnety w poprzedniej kampanii teraz będą mogli sami wybrać ile zapłacą w razie zakupu biletu na nowy sezon (różne opcje dotyczą też karnetów dla dzieci). Start sprzedaży ruszy