Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1PGE VIVE Kielce26499169162411
2ORLEN Wisła Płock25477157152311
3NMC Górnik Zabrze24386996991824
4Azoty-Puławy26357617611637
5Gwardia Opole252564764711311
6Energa MKS Kalisz252361161110312
7Sandra Spa Pogoń Szczecin252263463410213
8MKS Zagłębie Lubin242163363310113
9KS SPR Chrobry Głogów24206596598412
10Piotrkowianin Piotrków Trybunalski25166466467216
11MMTS Kwidzyn24146096097017
12SPR Stal Mielec25145925926217
13Torus Wybrzeże Gdańsk24135895896117
14Grupa Azoty Tarnów2495735733318
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NMC Górnik ZabrzeGrupa Azoty TarnówZabrze2019-08-3123:2214:96000:0Szczegóły
2Gwardia OpoleSandra Spa Pogoń SzczecinOpole2019-08-3133:2415:1615000:0Szczegóły
3PGE VIVE KielceSPR Stal MielecKielce2019-08-3133:2019:1025000:0Szczegóły
4Energa MKS KaliszPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiKalisz2019-09-0127:2615:1216000:0Szczegóły
5ORLEN Wisła PłockAzoty-PuławyPłock2019-08-3025:1710:713000:0Szczegóły
6Torus Wybrzeże GdańskKS SPR Chrobry GłogówGdańsk2019-09-0126:3311:179200:0Szczegóły
7MMTS KwidzynMKS Zagłębie LubinKwidzyn2019-08-3128:2316:139000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówMKS Zagłębie LubinTarnów2019-09-0727:3517:143000:0Szczegóły
2KS SPR Chrobry GłogówMMTS KwidzynGłogów2019-09-0724:2713:1111000:0Szczegóły
3Azoty-PuławyTorus Wybrzeże GdańskPuławy2019-09-0732:2420:117000:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiORLEN Wisła PłockPiotrków Trybunalski2019-09-0724:3312:205600:0Szczegóły
5SPR Stal MielecEnerga MKS KaliszMielec2019-09-0729:3014:152500:0Szczegóły
6Sandra Spa Pogoń SzczecinPGE VIVE KielceSzczecin2019-09-0721:308:1212000:0Szczegóły
7NMC Górnik ZabrzeGwardia OpoleZabrze2019-09-0337:3115:157000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia OpoleGrupa Azoty TarnówOpole2019-09-1429:2213:1310000:0Szczegóły
2PGE VIVE KielceNMC Górnik ZabrzeKielce2019-09-1134:2415:1320800:0Szczegóły
3Energa MKS KaliszSandra Spa Pogoń SzczecinKalisz2019-09-1526:2915:1418000:0Szczegóły
4ORLEN Wisła PłockSPR Stal MielecPłock2019-09-1038:2217:1012800:0Szczegóły
5Torus Wybrzeże GdańskPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiGdańsk2019-09-1529:2318:149800:0Szczegóły
6MMTS KwidzynAzoty-PuławyKwidzyn2019-09-1422:2813:149000:0Szczegóły
7MKS Zagłębie LubinKS SPR Chrobry GłogówLubin2019-09-1528:2613:1314440:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówKS SPR Chrobry GłogówTarnów2019-09-2127:2715:114304:2Szczegóły
2Azoty-PuławyMKS Zagłębie LubinPuławy2019-09-2127:2312:117000:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMMTS KwidzynPiotrków Trybunalski2019-09-2032:2013:86500:0Szczegóły
4SPR Stal MielecTorus Wybrzeże GdańskMielec2019-09-2123:2713:112800:0Szczegóły
5Sandra Spa Pogoń SzczecinORLEN Wisła PłockSzczecin2019-09-1723:2812:137000:0Szczegóły
6NMC Górnik ZabrzeEnerga MKS KaliszZabrze2019-09-2128:2313:136460:0Szczegóły
7Gwardia OpolePGE VIVE KielceOpole2019-09-1818:2910:1619000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE VIVE KielceGrupa Azoty TarnówKielce2019-10-0252:3027:1714500:0Szczegóły
2Energa MKS KaliszGwardia OpoleKalisz2019-09-2825:2716:1216000:0Szczegóły
3ORLEN Wisła PłockNMC Górnik ZabrzePłock2019-09-2425:2014:818000:0Szczegóły
4Torus Wybrzeże GdańskSandra Spa Pogoń SzczecinGdańsk2019-09-2531:2714:138550:0Szczegóły
5MMTS KwidzynSPR Stal MielecKwidzyn2019-09-2830:2416:148000:0Szczegóły
6MKS Zagłębie LubinPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLubin2019-09-2729:2613:1310000:0Szczegóły
7KS SPR Chrobry GłogówAzoty-PuławyGłogów2019-09-2827:2515:109000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Azoty-PuławyGrupa Azoty TarnówPuławy2019-09-2528:1815:87000:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKS SPR Chrobry GłogówPiotrków Trybunalski2019-10-0527:2313:146000:0Szczegóły
3SPR Stal MielecMKS Zagłębie LubinMielec2019-10-0627:2510:122500:0Szczegóły
4Sandra Spa Pogoń SzczecinMMTS KwidzynSzczecin2019-10-0527:2411:125000:0Szczegóły
5NMC Górnik ZabrzeTorus Wybrzeże GdańskZabrze2019-09-3029:2013:86000:0Szczegóły
6Gwardia OpoleORLEN Wisła PłockOpole2019-10-0523:289:1419000:0Szczegóły
7PGE VIVE KielceEnerga MKS KaliszKielce2019-10-0538:1619:822500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Energa MKS KaliszGrupa Azoty TarnówKalisz2019-10-1233:2816:1318000:0Szczegóły
2ORLEN Wisła PłockPGE VIVE KielcePłock2019-10-0927:2614:1242000:0Szczegóły
3Torus Wybrzeże GdańskGwardia OpoleGdańsk2019-10-1226:3414:198500:0Szczegóły
4MMTS KwidzynNMC Górnik ZabrzeKwidzyn2019-10-0819:2510:119000:0Szczegóły
5MKS Zagłębie LubinSandra Spa Pogoń SzczecinLubin2019-10-1329:2511:167540:0Szczegóły
6KS SPR Chrobry GłogówSPR Stal MielecGłogów2019-10-1326:2312:128000:0Szczegóły
7Azoty-PuławyPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPuławy2019-10-0939:3520:146500:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiTarnów2019-10-1623:2211:114400:0Szczegóły
2SPR Stal MielecAzoty-PuławyMielec2019-10-1625:279:122000:0Szczegóły
3Sandra Spa Pogoń SzczecinKS SPR Chrobry GłogówSzczecin2019-10-1627:1912:105000:0Szczegóły
4NMC Górnik ZabrzeMKS Zagłębie LubinZabrze2019-10-1638:2719:106200:0Szczegóły
5Gwardia OpoleMMTS KwidzynOpole2019-10-1629:2515:1412000:0Szczegóły
6PGE VIVE KielceTorus Wybrzeże GdańskKielce2019-10-1538:2419:1313800:0Szczegóły
7Energa MKS KaliszORLEN Wisła PłockKalisz2019-10-1623:2610:1117000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ORLEN Wisła PłockGrupa Azoty TarnówPłock2019-11-0233:1415:710000:0Szczegóły
2Torus Wybrzeże GdańskEnerga MKS KaliszGdańsk2019-11-0220:279:147200:0Szczegóły
3MMTS KwidzynPGE VIVE KielceKwidzyn2019-10-2922:4010:1911000:0Szczegóły
4MKS Zagłębie LubinGwardia OpoleLubin2019-11-0327:3111:1419580:0Szczegóły
5KS SPR Chrobry GłogówNMC Górnik ZabrzeGłogów2019-11-0231:3214:1512000:0Szczegóły
6Azoty-PuławySandra Spa Pogoń SzczecinPuławy2019-11-0337:2317:127000:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSPR Stal MielecPiotrków Trybunalski2019-11-0229:2513:117000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówSPR Stal MielecTarnów2019-11-0927:2312:104500:0Szczegóły
2Sandra Spa Pogoń SzczecinPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiSzczecin2019-11-0933:2916:135000:0Szczegóły
3NMC Górnik ZabrzeAzoty-PuławyZabrze2019-11-1032:2517:129500:0Szczegóły
4Gwardia OpoleKS SPR Chrobry GłogówOpole2019-11-0827:2312:1012000:0Szczegóły
5PGE VIVE KielceMKS Zagłębie LubinKielce2019-11-0536:2417:1314700:0Szczegóły
6Energa MKS KaliszMMTS KwidzynKalisz2019-11-0827:2312:821000:0Szczegóły
7ORLEN Wisła PłockTorus Wybrzeże GdańskPłock2019-11-0534:2017:69000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Torus Wybrzeże GdańskGrupa Azoty TarnówGdańsk2019-11-1725:2211:129500:0Szczegóły
2MMTS KwidzynORLEN Wisła PłockKwidzyn2019-11-1319:257:147000:0Szczegóły
3MKS Zagłębie LubinEnerga MKS KaliszLubin2019-11-1627:3615:1510090:0Szczegóły
4KS SPR Chrobry GłogówPGE VIVE KielceGłogów2019-11-1227:3411:1713000:0Szczegóły
5Azoty-PuławyGwardia OpolePuławy2019-11-1334:3419:188002:4Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiNMC Górnik ZabrzePiotrków Trybunalski2019-11-1324:2813:136500:0Szczegóły
7SPR Stal MielecSandra Spa Pogoń SzczecinMielec2019-11-1627:3115:172900:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówSandra Spa Pogoń SzczecinTarnów2019-11-2322:2811:164400:0Szczegóły
2NMC Górnik ZabrzeSPR Stal MielecZabrze2019-11-2030:2215:146000:0Szczegóły
3Gwardia OpolePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOpole2019-11-2029:2617:1512000:0Szczegóły
4PGE VIVE KielceAzoty-PuławyKielce0000-00-0034:3118:1427800:0Szczegóły
5Energa MKS KaliszKS SPR Chrobry GłogówKalisz2019-11-2131:2619:821000:0Szczegóły
6ORLEN Wisła PłockMKS Zagłębie LubinPłock2019-11-1928:2216:1011000:0Szczegóły
7Torus Wybrzeże GdańskMMTS KwidzynGdańsk2019-11-2326:2211:119500:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MMTS KwidzynGrupa Azoty TarnówKwidzyn2019-11-3033:2915:168000:0Szczegóły
2MKS Zagłębie LubinTorus Wybrzeże GdańskLubin2019-11-2724:1912:109300:0Szczegóły
3ORLEN Wisła PłockKS SPR Chrobry GłogówPłock2019-11-3042:2324:1210000:0Szczegóły
4Azoty-PuławyEnerga MKS KaliszPuławy2019-11-3037:2715:137500:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiPGE VIVE KielcePiotrków Trybunalski2019-11-2635:4215:195500:0Szczegóły
6SPR Stal MielecGwardia OpoleMielec2019-11-3034:2615:112300:0Szczegóły
7Sandra Spa Pogoń SzczecinNMC Górnik ZabrzeSzczecin2019-11-3026:3113:113500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówNMC Górnik ZabrzeTarnów2019-12-0423:3312:1730000:0Szczegóły
2Sandra Spa Pogoń SzczecinGwardia OpoleSzczecin2019-12-0426:2313:84000:0Szczegóły
3SPR Stal MielecPGE VIVE KielceMielec2019-12-0420:3612:212800:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiEnerga MKS KaliszPiotrków Trybunalski2019-12-0423:267:144200:0Szczegóły
5Azoty-PuławyORLEN Wisła PłockPuławy2019-12-0320:249:137500:0Szczegóły
6KS SPR Chrobry GłogówTorus Wybrzeże GdańskGłogów2019-12-0429:2910:136003:4Szczegóły
7MKS Zagłębie LubinMMTS KwidzynLubin2019-12-0427:2414:137300:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Zagłębie LubinGrupa Azoty TarnówLubin2019-12-0828:2614:1111000:0Szczegóły
2MMTS KwidzynKS SPR Chrobry GłogówKwidzyn2019-12-0725:2612:135000:0Szczegóły
3Torus Wybrzeże GdańskAzoty-PuławyGdańsk2019-12-0725:2613:129200:0Szczegóły
4ORLEN Wisła PłockPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPłock2019-12-0835:2219:1210000:0Szczegóły
5Energa MKS KaliszSPR Stal MielecKalisz2019-12-0726:208:1219000:0Szczegóły
6PGE VIVE KielceSandra Spa Pogoń SzczecinKielce2019-12-0745:2824:1613500:0Szczegóły
7Gwardia OpoleNMC Górnik ZabrzeOpole2019-12-0819:208:1115000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówGwardia OpoleTarnów2019-12-1131:2616:1515000:0Szczegóły
2NMC Górnik ZabrzePGE VIVE KielceZabrze2019-12-1027:3415:209000:0Szczegóły
3Sandra Spa Pogoń SzczecinEnerga MKS KaliszSzczecin2019-12-1122:1911:105000:0Szczegóły
4SPR Stal MielecORLEN Wisła PłockMielec2019-12-1122:3613:192000:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiTorus Wybrzeże GdańskPiotrków Trybunalski2019-12-1132:2917:156900:0Szczegóły
6Azoty-PuławyMMTS KwidzynPuławy2019-12-1135:2718:118000:0Szczegóły
7KS SPR Chrobry GłogówMKS Zagłębie LubinGłogów2019-12-1126:2614:1213003:5Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS SPR Chrobry GłogówGrupa Azoty TarnówGłogów2019-12-1434:2719:1210000:0Szczegóły
2MKS Zagłębie LubinAzoty-PuławyLubin2019-12-1428:2613:1610000:0Szczegóły
3MMTS KwidzynPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiKwidzyn2019-12-1528:2612:95200:0Szczegóły
4Torus Wybrzeże GdańskSPR Stal MielecGdańsk2019-12-1419:248:128000:0Szczegóły
5ORLEN Wisła PłockSandra Spa Pogoń SzczecinPłock2019-12-1326:2513:1310000:0Szczegóły
6Energa MKS KaliszNMC Górnik ZabrzeKalisz2019-12-1317:287:1618000:0Szczegóły
7PGE VIVE KielceGwardia OpoleKielce2019-12-1338:2121:1228000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówPGE VIVE KielceTarnów2020-01-2919:339:1735000:0Szczegóły
2Gwardia OpoleEnerga MKS KaliszOpole2020-01-2926:2617:1416006:5Szczegóły
3NMC Górnik ZabrzeORLEN Wisła PłockZabrze2020-01-2923:2411:129500:0Szczegóły
4Sandra Spa Pogoń SzczecinTorus Wybrzeże GdańskSzczecin2020-01-2929:2810:134000:0Szczegóły
5SPR Stal MielecMMTS KwidzynMielec2020-01-2928:2712:162500:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMKS Zagłębie LubinPiotrków Trybunalski2020-01-2928:2112:126500:0Szczegóły
7Azoty-PuławyKS SPR Chrobry GłogówPuławy2020-01-2933:2918:157500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówAzoty-PuławyTarnów2020-02-0521:3512:2015000:0Szczegóły
2KS SPR Chrobry GłogówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiGłogów2020-02-0228:2614:1413000:0Szczegóły
3MKS Zagłębie LubinSPR Stal MielecLubin2020-02-0232:2314:1010000:0Szczegóły
4MMTS KwidzynSandra Spa Pogoń SzczecinKwidzyn2020-02-0135:2815:128500:0Szczegóły
5Torus Wybrzeże GdańskNMC Górnik ZabrzeGdańsk2020-02-0127:3214:157000:0Szczegóły
6ORLEN Wisła PłockGwardia OpolePłock2020-02-0126:2011:1212000:0Szczegóły
7Energa MKS KaliszPGE VIVE KielceKalisz2020-02-0122:4210:2421980:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówEnerga MKS KaliszTarnów2020-02-0821:218:910003:4Szczegóły
2PGE VIVE KielceORLEN Wisła PłockKielce2020-02-0429:2015:741000:0Szczegóły
3Gwardia OpoleTorus Wybrzeże GdańskOpole2020-02-0528:2215:1415000:0Szczegóły
4NMC Górnik ZabrzeMMTS KwidzynZabrze2020-02-0832:2619:157000:0Szczegóły
5Sandra Spa Pogoń SzczecinMKS Zagłębie LubinSzczecin2020-02-0828:1811:76000:0Szczegóły
6SPR Stal MielecKS SPR Chrobry GłogówMielec2020-02-0824:3113:162700:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiAzoty-PuławyPiotrków Trybunalski2020-02-0825:3512:146500:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiGrupa Azoty TarnówPiotrków Trybunalski2020-02-1522:2113:126000:0Szczegóły
2Azoty-PuławySPR Stal MielecPuławy2020-02-1536:2819:147200:0Szczegóły
3KS SPR Chrobry GłogówSandra Spa Pogoń SzczecinGłogów2020-02-1425:2512:911003:1Szczegóły
4MKS Zagłębie LubinNMC Górnik ZabrzeLubin2020-02-1224:307:1713220:0Szczegóły
5MMTS KwidzynGwardia OpoleKwidzyn2020-02-1221:249:118000:0Szczegóły
6Torus Wybrzeże GdańskPGE VIVE KielceGdańsk2020-02-1117:2711:99500:0Szczegóły
7ORLEN Wisła PłockEnerga MKS KaliszPłock2020-02-1430:2317:1310000:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówORLEN Wisła PłockTarnów2020-02-1716:337:1512000:0Szczegóły
2Energa MKS KaliszTorus Wybrzeże GdańskKalisz2020-02-2226:2314:921000:0Szczegóły
3PGE VIVE KielceMMTS KwidzynKielce2020-02-2245:3222:1626500:0Szczegóły
4Gwardia OpoleMKS Zagłębie LubinOpole2020-02-1936:3121:1612000:0Szczegóły
5NMC Górnik ZabrzeKS SPR Chrobry GłogówZabrze2020-02-2135:2919:145000:0Szczegóły
6Sandra Spa Pogoń SzczecinAzoty-PuławySzczecin2020-02-2225:3415:155000:0Szczegóły
7SPR Stal MielecPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiMielec2020-02-2224:2211:102990:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Stal MielecGrupa Azoty TarnówMielec2020-02-2926:2614:143005:4Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSandra Spa Pogoń SzczecinPiotrków Trybunalski2020-02-2529:2714:136170:0Szczegóły
3Azoty-PuławyNMC Górnik ZabrzePuławy2020-03-0129:2918:138004:5Szczegóły
4KS SPR Chrobry GłogówGwardia OpoleGłogów2020-03-0441:2919:1612000:0Szczegóły
5MKS Zagłębie LubinPGE VIVE KielceLubin2020-02-2525:3510:1818330:0Szczegóły
6MMTS KwidzynEnerga MKS KaliszKwidzyn2020-02-2929:2714:158000:0Szczegóły
7Torus Wybrzeże GdańskORLEN Wisła PłockGdańsk2020-03-0319:3213:158000:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Grupa Azoty TarnówTorus Wybrzeże GdańskTarnów2020-03-0631:3417:1515000:0Szczegóły
2ORLEN Wisła PłockMMTS KwidzynPłock2020-03-0737:2118:1412000:0Szczegóły
3Energa MKS KaliszMKS Zagłębie LubinKalisz2020-03-0827:3027:3018000:0Szczegóły
4PGE VIVE KielceKS SPR Chrobry GłogówKielce2020-03-0747:2625:1314500:0Szczegóły
5Gwardia OpoleAzoty-PuławyOpole2020-03-0824:3312:1815000:0Szczegóły
6NMC Górnik ZabrzePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiZabrze2020-03-0833:3315:187241:3Szczegóły
7Sandra Spa Pogoń SzczecinSPR Stal MielecSzczecin2020-03-0727:2911:124500:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Azoty-PuławyPGE VIVE KielcePuławy2020-03-1132:3913:2000:0Szczegóły