Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK "Sloga" DobojFraikin BM. GranollersGranollers2009-11-1427:4011:188000:0Szczegóły
2HK "Dobrudja" - DobrichHC Portovik JużneJużne2009-11-1414:365:196000:0Szczegóły
3United HC TongerenBSV Bern MuriTongeren2009-11-1528:2915:135000:0Szczegóły
4VfL GummersbachKH Kastrioti-FerizajGummersbach2009-11-1448:2122:1117000:0Szczegóły
5H.C. ConversanoSteaua MFA BukaresztConversano2009-11-1427:2213:115000:0Szczegóły
6HV KRAS/VolendamReyno de Navarra San AntonioVolendam2009-11-1428:4312:218000:0Szczegóły
7ABC de BragaCyprus CollegeNikozja2009-11-1427:2614:141000:0Szczegóły
8A.E.K AtenyIzmir BSB SKAteny2009-11-1424:2912:1510000:0Szczegóły
9HC KolubaraHC NeistinLazarevac2009-11-1437:3619:176000:0Szczegóły
10RK Medvescak Konica MinoltaIL RunarZagrzeb2009-11-1429:2413:154000:0Szczegóły
11Ferencvarosi Torna ClubRK Cimos KoperKoper2009-11-2129:3413:1710000:0Szczegóły
12HC "Kaustik" WołgogradHC BerchemCrauthem2009-11-1432:2715:134000:0Szczegóły
13Team Tvis HolstebroMieszkow BrześćHolstebro2009-11-1531:2315:1112000:0Szczegóły
14HC Lovcen CetinjeTremblay en FranceCetinje2009-11-1427:2416:1412000:0Szczegóły
15Olimpus-85-USEFSHC Metalurg SkopjeSkopie2009-11-1319:399:2010000:0Szczegóły
16Aon FiversIF Guif EskilstunaWiedeń2009-11-1424:3112:127000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Fraikin BM. GranollersRK "Sloga" DobojGranollers2009-11-1528:2515:118000:0Szczegóły
2HC Portovik JużneHK "Dobrudja" - DobrichJużne2009-11-1539:2122:125000:0Szczegóły
3BSV Bern MuriUnited HC TongerenGuemligen2009-11-2129:2116:132000:0Szczegóły
4KH Kastrioti-FerizajVfL GummersbachFerizaj2009-11-2113:387:1820000:0Szczegóły
5Steaua MFA BukaresztH.C. ConversanoChiajna2009-11-2130:2214:117000:0Szczegóły
6Reyno de Navarra San AntonioHV KRAS/VolendamPampeluna2009-11-2137:2023:1010000:0Szczegóły
7Cyprus CollegeABC de BragaNikozja2009-11-1526:2916:161000:0Szczegóły
8Izmir BSB SKA.E.K AtenyIzmir2009-11-2122:2210:916000:0Szczegóły
9HC NeistinHC KolubaraLazarevac2009-11-1532:4314:226000:0Szczegóły
10IL RunarRK Medvescak Konica MinoltaSandefjord2009-11-2131:2516:133500:0Szczegóły
11RK Cimos KoperFerencvarosi Torna ClubKoper2009-11-2228:2214:135000:0Szczegóły
12HC BerchemHC "Kaustik" WołgogradCrauthem2009-11-1521:3010:173000:0Szczegóły
13Mieszkow BrześćTeam Tvis HolstebroBrześć2009-11-2133:2914:1635000:0Szczegóły
14Tremblay en FranceHC Lovcen CetinjeTrembley2009-11-2033:2015:1010000:0Szczegóły
15HC Metalurg SkopjeOlimpus-85-USEFSSkopje2009-11-1540:3215:198000:0Szczegóły
16IF Guif EskilstunaAon FiversEskilstuna2009-11-2241:2421:1114000:0Szczegóły
Czwarta runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Metalurg SkopjeTremblay en FranceSkopje2010-02-1426:2413:1012000:0Szczegóły
2Team Tvis HolstebroIzmir BSB SKHolstebro2010-02-1331:2413:1112000:0Szczegóły
3HC KolubaraHC "Kaustik" WołgogradLazarevac2010-02-1329:2515:1310000:0Szczegóły
4BSV Bern MuriIL RunarGuemligen2010-02-1333:3315:193000:0Szczegóły
5VfL GummersbachABC de BragaGummersbach2010-02-1330:2613:1215000:0Szczegóły
6Reyno de Navarra San AntonioIF Guif EskilstunaPampeluna2010-02-1340:2219:1210000:0Szczegóły
7RK Cimos KoperFraikin BM. GranollersKoper2010-02-1327:2610:1112000:0Szczegóły
8Steaua MFA BukaresztHC Portovik Jużne2010-02-1310:00:000:0Szczegóły
Czwarta runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tremblay en FranceHC Metalurg SkopjeTrembley2010-02-2024:1713:910000:0Szczegóły
2Izmir BSB SKTeam Tvis HolstebroIzmir2010-02-2027:339:198000:0Szczegóły
3HC "Kaustik" WołgogradHC KolubaraLazarevac2010-02-1421:2513:1310000:0Szczegóły
4IL RunarBSV Bern MuriSandefjord2010-02-2130:3317:153000:0Szczegóły
5ABC de BragaVfL GummersbachBraga2010-02-2027:2815:1312000:0Szczegóły
6IF Guif EskilstunaReyno de Navarra San AntonioEskilstuna2010-02-2126:3215:168000:0Szczegóły
7Fraikin BM. GranollersRK Cimos KoperGranollers2010-02-2135:3115:1325000:0Szczegóły
8HC Portovik JużneSteaua MFA BukaresztJużne2010-02-2033:2916:168000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BSV Bern MuriReyno de Navarra San AntonioGuemligen2010-03-2728:4216:2110000:0Szczegóły
2Team Tvis HolstebroVfL GummersbachHolstebro2010-03-2827:3215:1315000:0Szczegóły
3Steaua MFA BukaresztHC KolubaraChiajna2010-03-2731:2615:137000:0Szczegóły
4Fraikin BM. GranollersTremblay en FranceGranollers2010-03-2828:2115:722000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Reyno de Navarra San AntonioBSV Bern MuriPampeluna2010-04-0338:3019:208000:0Szczegóły
2VfL GummersbachTeam Tvis HolstebroGummersbach2010-04-0330:2713:1320000:0Szczegóły
3HC KolubaraSteaua MFA BukaresztLazarevac2010-04-0324:2011:1020000:0Szczegóły
4Tremblay en FranceFraikin BM. GranollersTrembley2010-04-0338:3418:1612000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1VfL GummersbachReyno de Navarra San AntonioGummersbach2010-04-2530:2614:1219000:0Szczegóły
2Steaua MFA BukaresztFraikin BM. GranollersBukareszt2010-04-2532:2814:1052000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Reyno de Navarra San AntonioVfL GummersbachPampeluna2010-05-0128:3112:1616000:0Szczegóły
2Fraikin BM. GranollersSteaua MFA BukaresztGranollers2010-05-0232:2315:1235000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1VfL GummersbachFraikin BM. GranollersGummersbach2010-05-2234:2518:1222000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Fraikin BM. GranollersVfL GummersbachGranollers2010-05-2737:3318:1600:0Szczegóły