Najlepsi gracze

Grupa Suzuki
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Sandra SPA Pogoń Szczecin68163172402
2KPR RC Legionowo56133133302
3Zagłębie Lubin56146146302
4Meble Wójcik Elbląg54123123203
5Piotrkowianin Piotrków Trybunalski54156156203
6Stal Mielec52131131104
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Zagłębie LubinPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLubin2017-04-2329:2712:153900:0Szczegóły
2Stal MielecSandra SPA Pogoń SzczecinMielec2017-04-2126:3114:162000:0Szczegóły
3KPR RC LegionowoMeble Wójcik ElblągLegionowo2017-04-2416:2610:101500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR RC LegionowoZagłębie LubinLegionowo2017-04-2728:2516:82000:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSandra SPA Pogoń SzczecinPiotrków Trybunalski2017-04-2928:3114:175000:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągStal MielecElbląg2017-04-2927:2412:81200:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Stal MielecPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiMielec2017-05-0625:3213:152500:0Szczegóły
2Sandra SPA Pogoń SzczecinKPR RC LegionowoSzczecin2017-05-1025:2213:123500:0Szczegóły
3Zagłębie LubinMeble Wójcik ElblągLubin2017-05-1023:2213:121150:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Meble Wójcik ElblągSandra SPA Pogoń SzczecinElbląg2017-05-1325:2813:15750:0Szczegóły
2KPR RC LegionowoPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLegionowo2017-05-1337:3613:1435037:36Szczegóły
3Zagłębie LubinStal MielecLubin2017-05-1329:3113:172150:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sandra SPA Pogoń SzczecinZagłębie LubinSzczecin2017-05-2023:4014:232000:0Szczegóły
2Stal MielecKPR RC LegionowoMielec2017-05-1925:3015:132500:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMeble Wójcik ElblągPiotrków Trybunalski2017-05-1933:2318:136000:0Szczegóły
Grupa Select
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1NMC Górnik Zabrze48123114400
2Wybrzeże Gdańsk347474201
3Chrobry Głogów329090102
4Gwardia Opole309494003
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia OpoleNMC Górnik ZabrzeKrapkowice2017-05-1728:2917:132000:0Szczegóły
2Chrobry GłogówWybrzeże GdańskGłogów2017-05-1024:2710:119000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wybrzeże GdańskGwardia OpoleGdańsk2017-05-1327:2619:129500:0Szczegóły
2NMC Górnik ZabrzeChrobry GłogówZabrze2017-05-1531:2516:133000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NMC Górnik ZabrzeWybrzeże GdańskZabrze2017-05-2229:2016:83000:0Szczegóły
2Gwardia OpoleChrobry GłogówKomprachcice2017-05-2040:4117:1825040:41Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NMC Górnik ZabrzeSandra SPA Pogoń SzczecinZabrze2017-05-2534:2512:116500:0Szczegóły