Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Pierwsza runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Hubo Initia HasseltHB DudelangeHasselt2011-09-1027:2914:91500:0Szczegóły
2OCI-lionsHC Olimpus-85-USEFSGeleen2011-09-1136:2417:114000:0Szczegóły
3HC NeistinA.C. "Latsia" Kentriki AsfalistikiTorshavn2011-09-1137:2514:103500:0Szczegóły
4RK Sutjeska NiksićKH KastriotiNiksic2011-09-1030:2714:103000:0Szczegóły
Pierwsza runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HB DudelangeHubo Initia HasseltDudelange2011-09-0330:3812:183000:0Szczegóły
2HC Olimpus-85-USEFSOCI-lionsGeleen2011-09-1020:377:194000:0Szczegóły
3A.C. "Latsia" Kentriki AsfalistikiHC NeistinNikozja2011-09-0417:3010:122000:0Szczegóły
4KH KastriotiRK Sutjeska NiksićFerizaj2011-09-0325:359:218000:0Szczegóły
Druga runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SKIF KrasnodarS.P.E StrovolosKrasnodar2010-10-0937:1719:88000:0Szczegóły
2Eskilstuna GuifSKA MińskEskilstuna2010-10-0939:3021:148000:0Szczegóły
3HC NeistinMadeira SADTorshavn2010-10-0820:3410:194000:0Szczegóły
4Dinamo PołtawaIzmir BSB SKPołtawa2010-10-1229:2215:94500:0Szczegóły
5FiversHC Odorheiu SecuiescWiedeń2010-10-0832:2815:136000:0Szczegóły
6A. E. K. AtenyOCI-lionsLavrio2010-10-0825:2716:155000:0Szczegóły
7HV KRAS/VolendamHBC NantesVolendam2010-10-0821:3111:135500:0Szczegóły
8Pölva ServitiBregenz HandballPolva2010-10-0823:2612:115000:0Szczegóły
9Nordsjaelland HandboldDukla PragaHelsingoer2010-10-0831:2418:124000:0Szczegóły
10Balatonfüredi KSEHC BerchemBalatonfüred2010-10-1625:2311:95000:0Szczegóły
11Cuatro Rayas ValladolidElverum Handball HerrerValladolid2010-10-0838:2919:3125000:0Szczegóły
12Hubo Initia HasseltFH HafnarfjardarHasselt2010-10-0928:2912:185000:0Szczegóły
13RK "Crvena Zvezda"RK MojkovacBelgrad2010-10-0823:2111:93000:0Szczegóły
14HC Vardar PRO-SkopjeRK IzvidacSkopje2010-10-0827:2512:138000:0Szczegóły
15RK Sutjeska NiksićRK Nexe NasiceNasice2010-10-1521:2910:165000:0Szczegóły
16A.C. PAOKTatabanya Carbonex KCSaloniki2010-10-0823:2710:134000:0Szczegóły
Druga runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1S.P.E StrovolosSKIF KrasnodarNikozja2010-10-1531:2518:114000:0Szczegóły
2SKA MińskEskilstuna GuifMińsk2010-10-1533:3315:154000:0Szczegóły
3Madeira SADHC NeistinFunchal2010-10-1531:1717:81500:0Szczegóły
4Izmir BSB SKDinamo PołtawaPołtawa2010-10-1422:3113:134000:0Szczegóły
5HC Odorheiu SecuiescFiversOdorheiu Secuiesc2010-10-1537:3019:1712000:0Szczegóły
6OCI-lionsA. E. K. AtenyGeleen2010-10-1526:2413:912000:0Szczegóły
7HBC NantesHV KRAS/VolendamNantes2010-10-1526:2111:846000:0Szczegóły
8Bregenz HandballPölva ServitiBregenz2010-10-1523:1912:119000:0Szczegóły
9Dukla PragaNordsjaelland HandboldNové Veselí2010-10-1525:2717:113000:0Szczegóły
10HC BerchemBalatonfüredi KSECrauthem2010-10-0823:3111:153500:0Szczegóły
11Elverum Handball HerrerCuatro Rayas ValladolidElverum2010-10-1624:2510:1216000:0Szczegóły
12FH HafnarfjardarHubo Initia HasseltHafnarfjördur2010-10-1627:2815:87000:0Szczegóły
13RK MojkovacRK "Crvena Zvezda"Bijelo Polje2010-10-1524:2311:1220000:0Szczegóły
14RK IzvidacHC Vardar PRO-SkopjeLjubuski2010-10-1529:2612:138000:0Szczegóły
15RK Nexe NasiceRK Sutjeska NiksićNasice2010-10-1630:2516:114000:0Szczegóły
16Tatabanya Carbonex KCA.C. PAOKTatabanya2010-10-1629:2517:66000:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Nordsjaelland HandboldSungul SnieżyńskHelsingoer2011-11-2737:3315:192500:0Szczegóły
2HBC NantesDinamo MińskNantes2011-11-2628:3214:1524500:0Szczegóły
3Madeira SADTatran PrešovFunchal2011-11-2624:2417:125000:0Szczegóły
4Pfadi WinterthurEskilstuna GuifFrauenfeld2011-11-2635:2717:138000:0Szczegóły
5Skjern HåndboldDinamo PołtawaSkjern2011-11-2633:2114:716000:0Szczegóły
6RK "Crvena Zvezda"FC PortoBelgrad2011-11-2728:2512:146500:0Szczegóły
7SKIF KrasnodarMaccabi Srugo Rishon LezionKrasnodar2011-11-2627:2311:146000:0Szczegóły
8RK Nexe NasiceBesiktas Mogaz HTNasice2011-11-2631:1921:810000:0Szczegóły
9Tatabanya Carbonex KCFrisch Auf GöppingenTatabanya2011-11-2726:2813:1110000:0Szczegóły
10Dunkerque HB Grand LittoralBalatonfüredi KSEDunkierka2011-11-2630:2116:917000:0Szczegóły
11Bregenz HandballFraikin BM. GranollersBregenz2011-11-2626:2712:139000:0Szczegóły
12HC Odorheiu SecuiescHaslum HandballklubbOdorheiu Secuiesc2011-12-0339:2821:2112000:0Szczegóły
13SC MagdeburgRK IzvidacDessau2011-11-2648:2424:1212500:0Szczegóły
14FH HafnarfjardarSaint-Raphael Var HandballHafnarfjördur2011-11-2720:299:145500:0Szczegóły
15Rhein-Neckar LöwenOCI-lionsMannheim2011-11-2642:3021:912500:0Szczegóły
16Rk Gorenje VelenjeCuatro Rayas ValladolidVelenje2011-11-2633:2318:1110000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sungul SnieżyńskNordsjaelland HandboldCzelabińsk2011-12-0423:2013:1012000:0Szczegóły
2Dinamo MińskHBC NantesMińsk2011-12-0434:3718:2020000:0Szczegóły
3Tatran PrešovMadeira SADPreszów2011-12-0327:1913:939500:0Szczegóły
4Eskilstuna GuifPfadi WinterthurEskilstuna2011-12-0426:1715:913000:0Szczegóły
5Dinamo PołtawaSkjern HåndboldPołtawa2011-12-0326:2113:134500:0Szczegóły
6FC PortoRK "Crvena Zvezda"Porto2011-12-0331:2115:1212500:0Szczegóły
7Maccabi Srugo Rishon LezionSKIF KrasnodarRishion Le Zion2011-12-0335:2917:138000:0Szczegóły
8Besiktas Mogaz HTRK Nexe NasiceStambuł2011-12-0329:2914:156500:0Szczegóły
9Frisch Auf GöppingenTatabanya Carbonex KCGöppingen2011-12-0334:2519:1428000:0Szczegóły
10Balatonfüredi KSEDunkerque HB Grand LittoralBalatonfüred2011-12-0427:2616:136000:0Szczegóły
11Fraikin BM. GranollersBregenz HandballGranollers2011-12-0433:2516:1417000:0Szczegóły
12Haslum HandballklubbHC Odorheiu SecuiescOdorheiu Secuiesc2011-12-0433:3319:1712000:0Szczegóły
13RK IzvidacSC MagdeburgLjubuski2011-12-0327:2813:1610000:0Szczegóły
14Saint-Raphael Var HandballFH HafnarfjardarSaint Raphael2011-12-0435:2616:1512500:0Szczegóły
15OCI-lionsRhein-Neckar LöwenGeleen2011-12-0327:3811:2013000:0Szczegóły
16Cuatro Rayas ValladolidRk Gorenje VelenjeValladolid2011-12-0335:2717:1313000:0Szczegóły
TOP 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC PortoSaint-Raphael Var HandballPorto2012-02-1128:2615:1612000:0Szczegóły
2Dinamo MińskFraikin BM. GranollersMińsk2012-02-1235:2717:144500:0Szczegóły
3Tatran PrešovNordsjaelland HandboldPreszów2012-02-1130:2016:1538500:0Szczegóły
4Eskilstuna GuifRhein-Neckar LöwenEskilstuna2012-02-1134:3519:1719500:0Szczegóły
5Skjern HåndboldDunkerque HB Grand LittoralSkjern2012-02-1228:2414:1220000:0Szczegóły
6SC MagdeburgRK Nexe NasiceMagdeburg2012-02-1133:3117:1326000:0Szczegóły
7Rk Gorenje VelenjeMaccabi Srugo Rishon LezionSlovenj Gradec2012-02-1140:2419:96000:0Szczegóły
8Frisch Auf GöppingenHC Odorheiu SecuiescGöppingen2012-02-1131:2013:836500:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Saint-Raphael Var HandballFC PortoSaint Raphael2012-02-1829:2413:1518000:0Szczegóły
2Fraikin BM. GranollersDinamo MińskGranollers2012-02-1927:2513:1222000:0Szczegóły
3Nordsjaelland HandboldTatran PrešovPreszów2012-02-1223:299:1634000:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenEskilstuna GuifMannheim2012-02-1839:3615:1516000:0Szczegóły
5Dunkerque HB Grand LittoralSkjern HåndboldDunkierka2012-02-1824:1812:1122000:0Szczegóły
6RK Nexe NasiceSC MagdeburgNasice2012-02-1822:2110:6280:0Szczegóły
7Maccabi Srugo Rishon LezionRk Gorenje VelenjeRishion Le Zion(2012-02-1830:3212:187000:0Szczegóły
8HC Odorheiu SecuiescFrisch Auf GöppingenOdorheiu Secuiesc2012-02-1830:2715:1712000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo MińskFrisch Auf GöppingenMińsk2012-03-1827:2313:1130000:0Szczegóły
2Rk Gorenje VelenjeRhein-Neckar LöwenVelenje2012-03-1725:2713:1415000:0Szczegóły
3Tatran PrešovSC MagdeburgPreszów2012-03-1729:2913:940000:0Szczegóły
4Saint-Raphael Var HandballDunkerque HB Grand LittoralSaint Raphael2012-03-1723:3112:1716000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenDinamo MińskGöppingen2012-03-2434:2718:1338000:0Szczegóły
2Rhein-Neckar LöwenRk Gorenje VelenjeMannheim2012-03-2430:2914:1516000:0Szczegóły
3SC MagdeburgTatran PrešovMagdeburg2012-03-2426:2215:1031000:0Szczegóły
4Dunkerque HB Grand LittoralSaint-Raphael Var HandballDunkierka2012-03-2533:3717:2022000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Rhein-Neckar LöwenFrisch Auf GöppingenMannheim2012-04-2133:3215:1365000:0Szczegóły
2SC MagdeburgDunkerque HB Grand LittoralMagdeburg2012-04-2225:309:1343000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenRhein-Neckar LöwenGöppingen2012-04-2733:2916:1351000:0Szczegóły
2Dunkerque HB Grand LittoralSC MagdeburgDunkierka2012-04-2918:229:1025000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dunkerque HB Grand LittoralFrisch Auf GöppingenDunkierka2012-05-1926:2613:1525000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenDunkerque HB Grand LittoralGöppingen2012-05-2434:2815:1456000:0Szczegóły