Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Pierwsza runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MSK HlohovecDukla PragaHlohovec2010-09-0422:1810:1011000:0Szczegóły
2United HC TongerenTeknoelektronica TeramoTongeren2010-09-0436:2117:94000:0Szczegóły
3RK Metaloplastika Zorka KeramikaHC NeistinSabac2010-09-0337:2521:118000:0Szczegóły
4HB DudelangeKH KastriotiDudelange2010-09-0430:1712:34000:0Szczegóły
5A.C. "Latsia" Kentriki AsfalistikiS.P.E StrovolosNikozja2010-09-1019:2810:132000:0Szczegóły
6A.C. Filippos VeriasHandball EschEsch-sur-Alzette2010-09-1025:280:000:0Szczegóły
7Hapoel Rishon Le Zion"GSAU Tbilisi" TbilisiRiszon le-Cijjon2010-09-0550:3224:174000:0Szczegóły
Pierwsza runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dukla PragaMSK HlohovecNove Veseli2010-09-1232:2317:94500:0Szczegóły
2Teknoelektronica TeramoUnited HC TongerenTeramo2010-09-1119:338:181500:0Szczegóły
3HC NeistinRK Metaloplastika Zorka KeramikaSabac2010-09-0530:3413:164000:0Szczegóły
4KH KastriotiHB DudelangeFerizaj2010-09-1123:2811:1315000:0Szczegóły
5S.P.E StrovolosA.C. "Latsia" Kentriki AsfalistikiStrovolos2010-09-1138:1617:91000:0Szczegóły
6Handball EschA.C. Filippos VeriasEsch-sur-Alzette2010-09-1133:3016:174000:0Szczegóły
7"GSAU Tbilisi" TbilisiHapoel Rishon Le ZionRiszon le-Cijjon2010-09-0624:4213:183500:0Szczegóły
Druga runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK "Crvena Zvezda"United HC TongerenTongeren2010-10-0225:2312:115000:0Szczegóły
2HC DobrudjaHandball EschEsch-sur-Alzette2010-10-0927:2913:125000:0Szczegóły
3HB DudelangeH.C. "Pelister 08"Dudelange2010-10-0320:179:94000:0Szczegóły
4RK Metaloplastika Zorka Keramikaaon FiversSabac2010-10-0231:2519:1327000:0Szczegóły
5H.C. ConversanoHaukarAsvöllum2010-10-0230:3313:165000:0Szczegóły
6Alingsås HKFyllingen BergenAllingsas2010-10-0228:2513:124000:0Szczegóły
7HV KRAS/VolendamMaccabi Rishon LezionVolendam2010-10-0230:2613:147000:0Szczegóły
8RK Nexe NasiceDukla PragaNasice2010-10-0233:2317:158000:0Szczegóły
9HC PortovikHapoel Rishon Le ZionRiszon le-Cijjon2010-10-0829:2716:144000:0Szczegóły
10Besiktas JKPölva ServitiStambuł2010-10-0335:2819:156000:0Szczegóły
11Drammen HKHC Gumarny ZubriDrammen2010-10-0244:3625:155000:0Szczegóły
12Energia Lignitul Pandurii Targu-JiuFC Porto/VitalisTargu-Jiu2010-10-0225:2811:158000:0Szczegóły
13A.C. PAOKA1 BregenzSaloniki2010-10-0223:3113:164000:0Szczegóły
14Mieszkow BrześćHC Metalurg SkopjeBrześć2010-10-0228:2314:1230000:0Szczegóły
15B.B. Ankara SporRK "Borac m:tel" Banja LukaAnkara2010-10-0331:2421:142000:0Szczegóły
16S.P.E StrovolosZTR ZaporożeNikozja2010-10-0225:2811:113000:0Szczegóły
Druga runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1United HC TongerenRK "Crvena Zvezda"Tongeren2010-10-0325:2415:125000:0Szczegóły
2Handball EschHC DobrudjaEsch-sur-Alzette2010-10-1036:2519:115000:0Szczegóły
3H.C. "Pelister 08"HB DudelangeBitola2010-10-0926:2210:1020000:0Szczegóły
4aon FiversRK Metaloplastika Zorka KeramikaWiedeń2010-10-0927:2213:115000:0Szczegóły
5HaukarH.C. ConversanoAsvöllum2010-10-0340:2717:145000:0Szczegóły
6Fyllingen BergenAlingsås HKBergen-Fillingsdalen2010-10-0923:2610:124000:0Szczegóły
7Maccabi Rishon LezionHV KRAS/VolendamRiszon le-Cijjon2010-10-0932:3016:146000:0Szczegóły
8Dukla PragaRK Nexe Nasice Nove Veseli2010-10-1030:3112:155000:0Szczegóły
9Hapoel Rishon Le ZionHC PortovikRiszon le-Cijjon2010-10-0938:3122:154000:0Szczegóły
10Pölva ServitiBesiktas JKPolva2010-10-0928:2611:126000:0Szczegóły
11HC Gumarny ZubriDrammen HKZubri2010-10-0934:2916:178000:0Szczegóły
12FC Porto/VitalisEnergia Lignitul Pandurii Targu-JiuPorto2010-10-0928:1913:88000:0Szczegóły
13A1 BregenzA.C. PAOKBregenz2010-10-0927:2411:1012000:0Szczegóły
14HC Metalurg SkopjeMieszkow BrześćSkopie2010-10-0932:2314:1310000:0Szczegóły
15RK "Borac m:tel" Banja LukaB.B. Ankara SporBanja Luka2010-10-0939:2314:1322000:0Szczegóły
16ZTR ZaporożeS.P.E StrovolosZaporoże2010-10-1027:1711:510000:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Naturhouse La RiojaRK Metaloplastika Zorka KeramikaLogrono2010-11-2735:3320:1815000:0Szczegóły
2H.C. "Pelister 08"Reale AdemarBitola2010-11-2022:2511:1340000:0Szczegóły
3Handball EschGC Amicitia ZürichEsch-sur-Alzette2010-11-2725:3412:124000:0Szczegóły
4ZTR ZaporożeSaint Raphael Var HandballZaporoże2010-11-2124:2512:1320000:0Szczegóły
5TV GrosswallstadtHaukarElsenfeld2010-11-2026:2412:1316000:0Szczegóły
6TBV LemgoHV KRAS/VolendamLemgo2010-11-2145:2923:1628000:0Szczegóły
7Alingsås HKFrisch Auf GöppingenAllingsas2010-11-2125:339:165000:0Szczegóły
8Hapoel Rishon Le ZionNordsjaelland HandboldRiszon le-Cijjon2010-11-2031:3613:1610000:0Szczegóły
9Zarya KaspiyaBesiktas JKAstrachań2010-11-2026:2314:935000:0Szczegóły
10Rk Gorenje VelenjeRK Nexe NasiceVelenje2010-11-2133:2418:1414000:0Szczegóły
11Dunaferr SEFC Porto/VitalisPorto2010-11-2627:3711:206000:0Szczegóły
12Madeira SADA1 BregenzFunchal2010-11-2131:3016:165000:0Szczegóły
13RK "Borac m:tel" Banja LukaTatabanya Carbonex KCBanja Luka2010-11-2023:2511:1230000:0Szczegóły
14SKIF KrasnodarRK "Crvena Zvezda"Krasnodar2010-11-2138:3017:2015000:0Szczegóły
15Bjerringbro-SilkeborgDrammen HKSilkeborg2010-11-2138:2819:1416000:0Szczegóły
16HC Metalurg SkopjeUS Ivry HandballSkopje2010-11-2034:2518:1112000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Metaloplastika Zorka KeramikaNaturhouse La RiojaLogrono2010-11-2828:3011:1620000:0Szczegóły
2Reale AdemarH.C. "Pelister 08"Leon2010-11-2734:2219:925000:0Szczegóły
3GC Amicitia ZürichHandball EschEsch-sur-Alzette2010-11-2838:2619:133000:0Szczegóły
4Saint Raphael Var HandballZTR ZaporożeSaint Raphael2010-11-2725:2114:1020000:0Szczegóły
5HaukarTV GrosswallstadtAsvöllum2010-11-2717:286:1417000:0Szczegóły
6HV KRAS/VolendamTBV LemgoVolendam2010-11-2822:419:236000:0Szczegóły
7Frisch Auf GöppingenAlingsås HKGöppingen2010-11-2838:2616:1129000:0Szczegóły
8Nordsjaelland HandboldHapoel Rishon Le ZionRiszon le-Cijjon2010-11-2132:2217:137000:0Szczegóły
9Besiktas JKZarya KaspiyaStambuł2010-11-2731:2615:125000:0Szczegóły
10RK Nexe NasiceRk Gorenje VelenjeNasice2010-11-2732:2816:1410000:0Szczegóły
11FC Porto/VitalisDunaferr SEPorto2010-11-2836:2216:57000:0Szczegóły
12A1 BregenzMadeira SADBregenz2010-11-2733:2619:1516000:0Szczegóły
13Tatabanya Carbonex KCRK "Borac m:tel" Banja LukaTatabanya2010-11-2729:2113:1110000:0Szczegóły
14RK "Crvena Zvezda"SKIF KrasnodarBelgrad2010-11-2835:2817:125000:0Szczegóły
15Drammen HKBjerringbro-SilkeborgDrammen2010-11-2821:3110:173000:0Szczegóły
16US Ivry HandballHC Metalurg SkopjeIvry-sur-Seine2010-11-2721:296:1210000:0Szczegóły
TOP 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Porto/VitalisReale AdemarPorto2011-02-2026:2514:1315000:0Szczegóły
2Nordsjaelland HandboldGC Amicitia ZürichHelsinge2011-02-2033:2619:1312000:0Szczegóły
3Saint Raphael Var HandballSKIF KrasnodarSaint Raphael2011-02-1938:2918:1720000:0Szczegóły
4Frisch Auf GöppingenHC Metalurg SkopjeGöppingen2011-02-1927:2112:1039000:0Szczegóły
5Rk Gorenje VelenjeA1 BregenzVelenje2011-02-1932:1516:96000:0Szczegóły
6Bjerringbro-SilkeborgTV GrosswallstadtSilkeborg2011-02-2022:2211:1217000:0Szczegóły
7TBV LemgoBesiktas JKLemgo2011-02-1927:2512:1130000:0Szczegóły
8Naturhouse La RiojaTatabanya Carbonex KCLogrono2011-02-1939:2618:1325000:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Reale AdemarFC Porto/VitalisLeon2011-02-2633:2715:1330000:0Szczegóły
2GC Amicitia ZürichNordsjaelland HandboldZurych2011-02-2723:2710:1010000:0Szczegóły
3SKIF KrasnodarSaint Raphael Var HandballKrasnodar2011-02-2522:3212:1615000:0Szczegóły
4HC Metalurg SkopjeFrisch Auf GöppingenSkopje2011-02-2620:2110:1112000:0Szczegóły
5A1 BregenzRk Gorenje VelenjeBregenz2011-02-2726:2910:1210000:0Szczegóły
6TV GrosswallstadtBjerringbro-SilkeborgElsenfeld2011-02-2629:2714:1127000:0Szczegóły
7Besiktas JKTBV LemgoStambuł2011-02-2628:2811:156500:0Szczegóły
8Tatabanya Carbonex KCNaturhouse La RiojaTatabanya2011-02-2630:2514:1310000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Saint Raphael Var HandballTV GrosswallstadtSaint Raphael2011-03-2632:3115:1720000:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenRk Gorenje VelenjeGöppingen2011-03-2733:2018:832000:0Szczegóły
3Reale AdemarTBV LemgoLeon2011-03-2627:3113:1545000:0Szczegóły
4Nordsjaelland HandboldNaturhouse La Rioja2011-03-2631:2917:1112000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TV GrosswallstadtSaint Raphael Var HandballElsenfeld2011-04-0325:2211:928000:0Szczegóły
2Rk Gorenje VelenjeFrisch Auf GöppingenVelenje2011-04-0326:2211:105000:0Szczegóły
3TBV LemgoReale AdemarLemgo2011-04-0330:2514:1330000:0Szczegóły
4Naturhouse La RiojaNordsjaelland HandboldLogrono2011-04-0334:2917:1430000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TBV LemgoTV GrosswallstadtLemgo2011-04-2324:2613:1530000:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenNaturhouse La RiojaGöppingen2011-04-2332:2313:1433000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TV GrosswallstadtTBV LemgoElsenfeld2011-05-0130:2515:1426000:0Szczegóły
2Naturhouse La RiojaFrisch Auf GöppingenLogrono2011-05-0132:2914:1330000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenTV GrosswallstadtGöppingen2011-05-1523:2113:850000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TV GrosswallstadtFrisch Auf GöppingenElsenfeld2011-05-2126:309:1526000:0Szczegóły