Najlepsi gracze

Faza eliminacyjna
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Achilles Bocholt123819100
2BSK Handball Elite122625100
3FH Hafnarfjardar123027100
4HC Kriens-Luzern122420100
5KH BESA Fam Gas122921100
6Maccabi Srugo Rishon Lezion123920100
7OIF Arendal122925100
8RK Vojvodina123313100
9S.L. Benfica123920100
10SG INSIGNIS Handball Westwien123028100
11Valur123427100
12HC Ohrid 2013112424010
13HRK Gorica112121010
14HV KRAS/Volendam112424010
15Kłajpeda Dragunas113636010
16Olympiacos SFP112121010
17Pölva Serviti112121010
18RK Dubrava113636010
19Talent Robstav M.A.T. Pilzno112121010
20A.C. Doukas101333001
21Afturelding102526001
22Beykoz BLD SK102129001
23Bregenz Handball102830001
24Dukla Praga102730001
25Handball Esch102529001
26HC Olimpus-85-USEFS102039001
27RK Dinamo Pancevo102039001
28RK Partizan 1949 Tivat101938001
29SSV Bozen Loacker Volksbank102734001
30ZTR Zaporoże102024001
Pierwsza runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. DoukasRK VojvodinaNowy Sad2017-09-0913:335:133000:0Szczegóły
2KH BESA Fam GasBeykoz BLD SKPejä2017-09-0329:2114:96000:0Szczegóły
3Kłajpeda DragunasRK DubravaKłajpeda2017-09-0236:3616:153500:0Szczegóły
4Dukla PragaFH HafnarfjardarPraga2017-09-0327:3013:145000:0Szczegóły
5Talent Robstav M.A.T. PilznoOlympiacos SFPPilzno2017-09-0121:2112:84800:0Szczegóły
6RK Partizan 1949 TivatAchilles BocholtBocholt2017-09-0219:387:165000:0Szczegóły
7ValurSSV Bozen Loacker VolksbankReykjavik2017-09-0934:2716:123020:0Szczegóły
8S.L. BenficaRK Dinamo PancevoLizbona2017-09-0139:2021:97500:0Szczegóły
9HC Ohrid 2013HV KRAS/VolendamOhrid2017-09-0224:2413:1520000:0Szczegóły
10HC Kriens-LuzernZTR ZaporożeLuzerna2017-09-0324:2012:96000:0Szczegóły
11HC Olimpus-85-USEFSMaccabi Srugo Rishon LezionRishon Lezion2017-09-0820:3912:164000:0Szczegóły
12AftureldingBSK Handball Elite2017-09-0225:2615:125110:0Szczegóły
13Handball EschOIF ArendalEschEsch2017-09-0225:2911:135000:0Szczegóły
14SG INSIGNIS Handball WestwienBregenz HandballMaria Enzersdorf2017-09-0230:2813:126000:0Szczegóły
15HRK GoricaPölva ServitiVelika Gorica2017-09-0221:2110:86000:0Szczegóły
Pierwsza runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK VojvodinaA.C. DoukasNowy Sad2017-09-1026:2410:161000:0Szczegóły
2Beykoz BLD SKKH BESA Fam GasStambuł2017-09-1035:2315:104500:0Szczegóły
3RK DubravaKłajpeda DragunasZagrzeb2017-09-0936:3520:144000:0Szczegóły
4FH HafnarfjardarDukla PragaHafnarfjördur2017-09-0931:2515:116100:0Szczegóły
5Olympiacos SFPTalent Robstav M.A.T. PilznoPilzno2017-09-0318:298:177600:0Szczegóły
6Achilles BocholtRK Partizan 1949 TivatBocholt2017-09-0332:2014:103500:0Szczegóły
7SSV Bozen Loacker VolksbankValurReykjavik2017-09-1031:3016:173490:0Szczegóły
8RK Dinamo PancevoS.L. BenficaLizbona2017-09-0228:359:173140:0Szczegóły
9HV KRAS/VolendamHC Ohrid 2013Ohrid2017-09-0323:2410:1327000:0Szczegóły
10ZTR ZaporożeHC Kriens-LuzernZaporoże2017-09-0923:2113:107500:0Szczegóły
11Maccabi Srugo Rishon LezionHC Olimpus-85-USEFSRishon Lezion2017-09-0945:2826:112000:0Szczegóły
12BSK Handball EliteAftureldingOslo2017-09-0929:2712:164150:0Szczegóły
13OIF ArendalHandball EschEsch2017-09-0328:2515:105500:0Szczegóły
14Bregenz HandballSG INSIGNIS Handball WestwienBregenz2017-09-0927:2711:1212150:0Szczegóły
15Pölva ServitiHRK GoricaPolva2017-09-0925:2210:106000:0Szczegóły
Druga runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Kriens-LuzernTTH HolstebroLucerna2017-10-0716:276:165000:0Szczegóły
2Achilles BocholtRiihimäki CocksBocholt2017-10-0740:3519:145000:0Szczegóły
3Beykoz BLD SKHK MalmöBeykoz2017-10-0827:3611:163000:0Szczegóły
4HC Ohrid 2013FC PortoPorto2017-10-1420:3712:167340:0Szczegóły
5Dobrogea Sud ConstantaBSK Handball EliteConstanta2017-10-1424:2211:1112000:0Szczegóły
6Pölva ServitiRK NexePolva2017-10-0725:2713:144500:0Szczegóły
7OCI-lionsOIF ArendalSittard2017-10-0725:2813:169340:0Szczegóły
8FH HafnarfjardarSt. Petersburg HCHafnarfjördur2017-10-0732:2717:143870:0Szczegóły
9Pfadi WinterthurRK VojvodinaWinterthur2017-10-0735:2216:126200:0Szczegóły
10Helvetia AnaitasunaTalent Robstav M.A.T. PilznoPamplona2017-10-0840:2620:1520000:0Szczegóły
11SG INSIGNIS Handball WestwienWacker ThunMaria Enzersdor2017-10-0722:2713:134000:0Szczegóły
12Balatonfüredi KSEValurBalatonfüred2017-10-0727:2216:85500:0Szczegóły
13CSM BukaresztSKA MińskBukareszt2017-10-0726:3014:1430000:0Szczegóły
14S.L. BenficaGwardia OpoleLizbona2017-10-0728:2415:128000:0Szczegóły
15Maccabi Srugo Rishon LezionChambery Savoie HandballRishon Lezion2017-10-0824:2912:1510000:0Szczegóły
16Csurgói KKRK DubravaCsurgo2017-10-0733:2415:1413500:0Szczegóły
Druga runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TTH HolstebroHC Kriens-LuzernHolstebro2017-10-1438:1618:811250:0Szczegóły
2Riihimäki CocksAchilles BocholtSiuntio2017-10-1437:2517:113310:0Szczegóły
3HK MalmöBeykoz BLD SKMalmö2017-10-1435:2116:105310:0Szczegóły
4FC PortoHC Ohrid 2013Porto2017-10-1544:2625:137100:0Szczegóły
5BSK Handball EliteDobrogea Sud ConstantaConstanta2017-10-1524:2712:1313000:0Szczegóły
6RK NexePölva ServitiNasice2017-10-1432:2112:127500:0Szczegóły
7OIF ArendalOCI-lionsArendal2017-10-1429:2619:168030:0Szczegóły
8St. Petersburg HCFH HafnarfjardarSt. Petersburg2017-10-1535:3116:12100035:31Szczegóły
9RK VojvodinaPfadi WinterthurWinterthur2017-10-0817:268:148400:0Szczegóły
10Talent Robstav M.A.T. PilznoHelvetia AnaitasunaPilzno2017-10-1523:3013:164900:0Szczegóły
11Wacker ThunSG INSIGNIS Handball WestwienThun2017-10-1432:2715:138700:0Szczegóły
12ValurBalatonfüredi KSEBalatonfüred2017-10-0819:2811:145000:0Szczegóły
13SKA MińskCSM BukaresztMińsk2017-10-1533:3016:1420000:0Szczegóły
14Gwardia OpoleS.L. BenficaOpole2017-10-1526:2110:1230000:0Szczegóły
15Chambery Savoie HandballMaccabi Srugo Rishon LezionChambery2017-10-1431:2714:1220000:0Szczegóły
16RK DubravaCsurgói KKZagrzeb2017-10-1436:2614:123500:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CYEB BudakalaszHelvetia AnaitasunaBudapeszt2017-11-1927:3511:146000:0Szczegóły
2Azoty PuławyTTH HolstebroPuławy2017-11-1830:2714:157000:0Szczegóły
3SC MagdeburgDobrogea Sud ConstantaMagdeburg2017-11-1927:2513:1031800:0Szczegóły
4FC PortoFüchse BerlinPorto2017-11-1827:3012:1410910:0Szczegóły
5Gwardia OpoleRD Koper 2013Opole2017-11-1830:2517:1230000:0Szczegóły
6Frisch Auf GöppingenOIF ArendalGöppingen2017-11-1527:2714:1535000:0Szczegóły
7Riihimäki CocksRD Riko RibnicaSiuntio2017-11-1924:1714:93180:0Szczegóły
8Wacker ThunAlpla HC HardThun2017-11-1819:1713:811800:0Szczegóły
9Grundfos Tatabanya KCChambery Savoie HandballTatabanya2017-11-1925:2412:119000:0Szczegóły
10Frainkin BM GranollersBalatonfüredi KSEGranollers2017-11-1928:2113:1123000:0Szczegóły
11Lugi HFPfadi WinterthurLund2017-11-1929:2917:139140:0Szczegóły
12HK MalmöBjerringbro-SilkeborgMalmö2017-11-1925:2314:134700:0Szczegóły
13Ribe-Esbjerg HHRK NexeEsbjerg2017-11-1829:2615:139260:0Szczegóły
14Saint-Raphael Var HandballRK DubravaSaint Raphael2017-11-1840:2922:1817550:0Szczegóły
15SKA MińskCBM Logroño La RiojaMińsk2017-11-1836:2814:921000:0Szczegóły
16Tatran PrešovFH HafnarfjardarPreszów2017-11-2524:2111:1123500:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Helvetia AnaitasunaCYEB BudakalaszPamplona-Navarra2017-11-2526:2112:1220000:0Szczegóły
2TTH HolstebroAzoty PuławyHolstebro2017-11-2532:2916:1615960:0Szczegóły
3Dobrogea Sud ConstantaSC MagdeburgConstanta2017-11-2627:2615:1418000:0Szczegóły
4Füchse BerlinFC PortoBerlin2017-11-2333:2517:1260090:0Szczegóły
5RD Koper 2013Gwardia OpoleKoper2017-11-2527:2115:922000:0Szczegóły
6OIF ArendalFrisch Auf GöppingenArendal2017-11-2521:319:1518750:0Szczegóły
7RD Riko RibnicaRiihimäki CocksRibnica2017-11-2629:2514:109000:0Szczegóły
8Alpla HC HardWacker ThunHard2017-11-2523:219:1318000:0Szczegóły
9Chambery Savoie HandballGrundfos Tatabanya KCChambery2017-11-2523:219:825000:0Szczegóły
10Balatonfüredi KSEFrainkin BM GranollersBalatonfüred2017-11-2525:2712:135000:0Szczegóły
11Pfadi WinterthurLugi HFWinterthur2017-11-2617:229:116000:0Szczegóły
12Bjerringbro-SilkeborgHK MalmöSilkeborg2017-11-2636:2517:1218210:0Szczegóły
13RK NexeRibe-Esbjerg HHNasice2017-11-2526:2111:1020000:0Szczegóły
14RK DubravaSaint-Raphael Var HandballZagrzeb2017-11-2531:4116:233750:0Szczegóły
15CBM Logroño La RiojaSKA MińskLogrono2017-11-2535:3016:1530000:0Szczegóły
16FH HafnarfjardarTatran PrešovHafnarfjördur2017-12-0226:2311:1312570:0Szczegóły
Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Bjerringbro-Silkeborg122719100
2SC Magdeburg123331100
3SKA Mińsk103133001
4Tatran Prešov101927001
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgTatran PrešovSilkeborg2018-02-1027:1915:1017000:0Szczegóły
2SKA MińskSC MagdeburgMińsk2018-02-1031:3319:1720000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SC MagdeburgBjerringbro-SilkeborgMagdeburg2018-02-1433:2615:1232080:0Szczegóły
2Tatran PrešovSKA MińskPreszów2018-02-1725:2513:1122000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgSKA MińskSilkeborg2018-02-2432:3014:1417480:0Szczegóły
2Tatran PrešovSC MagdeburgPreszów2018-02-2419:2911:1623440:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SKA MińskBjerringbro-SilkeborgMińsk2018-03-0327:2615:1419000:0Szczegóły
2SC MagdeburgTatran PrešovMagdeburg2018-03-0436:2422:1241870:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tatran PrešovBjerringbro-SilkeborgPreszów2018-03-2432:2813:1623000:0Szczegóły
2SC MagdeburgSKA MińskMagdeburg2018-03-2535:3017:1542870:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgSC MagdeburgSilkeborg2018-03-3127:2612:1120360:0Szczegóły
2SKA MińskTatran PrešovMińsk2018-03-3134:2714:1212000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Helvetia Anaitasuna123432100
2Saint-Raphael Var Handball122621100
3Füchse Berlin102126001
4Lugi HF103234001
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinSaint-Raphael Var HandballBerlin2018-02-0721:267:1320000:0Szczegóły
2Helvetia AnaitasunaLugi HFPamplona-Navarra2018-02-1034:3217:1715000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Lugi HFFüchse BerlinLund2018-02-1527:3216:1214050:0Szczegóły
2Saint-Raphael Var HandballHelvetia AnaitasunaSaint-Raphael2018-02-1736:2718:1320000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Helvetia AnaitasunaFüchse BerlinPamplona-Navarra2018-02-2428:3011:1718000:0Szczegóły
2Lugi HFSaint-Raphael Var HandballLund2018-02-2528:3010:1113070:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Saint-Raphael Var HandballLugi HFSaint-Raphael2018-03-0328:2614:1717460:0Szczegóły
2Füchse BerlinHelvetia AnaitasunaBerlin2018-03-0434:2317:1059830:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Lugi HFHelvetia AnaitasunaLund2018-03-2431:3317:158950:0Szczegóły
2Saint-Raphael Var HandballFüchse BerlinSaint-Raphael2018-03-2425:3412:1720770:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinLugi HFBerlin2018-04-0134:2517:1258050:0Szczegóły
2Helvetia AnaitasunaSaint-Raphael Var HandballPamplona-Navarra2018-04-0129:3814:1615000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Frisch Auf Göppingen123027100
2RD Koper 2013123227100
3Riihimäki Cocks102732001
4RK Nexe102730001
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Riihimäki CocksRD Koper 2013Siuntio2018-02-1027:3214:164030:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenRK NexeGöppingen2018-02-1030:2716:1527000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RD Koper 2013RK NexeKoper2018-02-2427:3113:1613000:0Szczegóły
2Riihimäki CocksFrisch Auf GöppingenSiuntio2018-02-2420:3112:145000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK NexeFrisch Auf GöppingenNasice2018-03-2624:278:1519500:0Szczegóły
2RD Koper 2013Riihimäki CocksKoper2018-03-2423:2510:1315000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Riihimäki CocksRK NexeSiuntio2018-03-3120:2210:142810:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenRD Koper 2013Göppingen2018-03-3131:2617:1132000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenRiihimäki CocksGöppingen2018-02-2833:2713:1222000:0Szczegóły
2RK NexeRD Koper 2013Nasice2018-03-0429:2415:1219200:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RD Koper 2013Frisch Auf GöppingenKoper2018-02-1720:2510:1520000:0Szczegóły
2RK NexeRiihimäki CocksNasice2018-02-1831:2416:1616800:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Azoty Puławy123129100
2Chambery Savoie Handball113030010
3Frainkin BM Granollers113030010
4Wacker Thun102931001
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Chambery Savoie HandballFrainkin BM GranollersChambery2018-02-1030:3012:1722000:0Szczegóły
2Azoty PuławyWacker ThunLublin2018-02-1131:2917:1428000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wacker ThunChambery Savoie HandballThun2018-02-1725:2912:1510700:0Szczegóły
2Frainkin BM GranollersAzoty PuławyGranollers2018-02-1832:2621:1412000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Azoty PuławyChambery Savoie HandballLublin2018-02-2425:2715:1231500:0Szczegóły
2Wacker ThunFrainkin BM GranollersThun2018-02-2526:2311:1211200:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Azoty PuławyFrainkin BM GranollersLublin2018-03-3130:3713:1717500:0Szczegóły
2Chambery Savoie HandballWacker ThunChambery2018-03-3127:2214:921000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wacker ThunAzoty PuławyThun2018-03-2426:3411:147300:0Szczegóły
2Frainkin BM GranollersChambery Savoie HandballGranollers2018-03-2528:2113:1215000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frainkin BM GranollersWacker ThunGranollers2018-03-0425:2410:1012860:0Szczegóły
2Chambery Savoie HandballAzoty PuławyChambery2018-03-0428:2214:924170:0Szczegóły