Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Pierwsza runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. DoukasRK VojvodinaNowy Sad2017-09-0913:335:133000:0Szczegóły
2KH BESA Fam GasBeykoz BLD SKPejä2017-09-0329:2114:96000:0Szczegóły
3Kłajpeda DragunasRK DubravaKłajpeda2017-09-0236:3616:153500:0Szczegóły
4Dukla PragaFH HafnarfjardarPraga2017-09-0327:3013:145000:0Szczegóły
5Talent Robstav M.A.T. PilznoOlympiacos SFPPilzno2017-09-0121:2112:84800:0Szczegóły
6RK Partizan 1949 TivatAchilles BocholtBocholt2017-09-0219:387:165000:0Szczegóły
7ValurSSV Bozen Loacker VolksbankReykjavik2017-09-0934:2716:123020:0Szczegóły
8S.L. BenficaRK Dinamo PancevoLizbona2017-09-0139:2021:97500:0Szczegóły
9HC Ohrid 2013HV KRAS/VolendamOhrid2017-09-0224:2413:1520000:0Szczegóły
10HC Kriens-LuzernZTR ZaporożeLuzerna2017-09-0324:2012:96000:0Szczegóły
11HC Olimpus-85-USEFSMaccabi Srugo Rishon LezionRishon Lezion2017-09-0820:3912:164000:0Szczegóły
12AftureldingBSK Handball Elite2017-09-0225:2615:125110:0Szczegóły
13Handball EschOIF ArendalEschEsch2017-09-0225:2911:135000:0Szczegóły
14SG INSIGNIS Handball WestwienBregenz HandballMaria Enzersdorf2017-09-0230:2813:126000:0Szczegóły
15HRK GoricaPölva ServitiVelika Gorica2017-09-0221:2110:86000:0Szczegóły
Pierwsza runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK VojvodinaA.C. DoukasNowy Sad2017-09-1026:2410:161000:0Szczegóły
2Beykoz BLD SKKH BESA Fam GasStambuł2017-09-1035:2315:104500:0Szczegóły
3RK DubravaKłajpeda DragunasZagrzeb2017-09-0936:3520:144000:0Szczegóły
4FH HafnarfjardarDukla PragaHafnarfjördur2017-09-0931:2515:116100:0Szczegóły
5Olympiacos SFPTalent Robstav M.A.T. PilznoPilzno2017-09-0318:298:177600:0Szczegóły
6Achilles BocholtRK Partizan 1949 TivatBocholt2017-09-0332:2014:103500:0Szczegóły
7SSV Bozen Loacker VolksbankValurReykjavik2017-09-1031:3016:173490:0Szczegóły
8RK Dinamo PancevoS.L. BenficaLizbona2017-09-0228:359:173140:0Szczegóły
9HV KRAS/VolendamHC Ohrid 2013Ohrid2017-09-0323:2410:1327000:0Szczegóły
10ZTR ZaporożeHC Kriens-LuzernZaporoże2017-09-0923:2113:107500:0Szczegóły
11Maccabi Srugo Rishon LezionHC Olimpus-85-USEFSRishon Lezion2017-09-0945:2826:112000:0Szczegóły
12BSK Handball EliteAftureldingOslo2017-09-0929:2712:164150:0Szczegóły
13OIF ArendalHandball EschEsch2017-09-0328:2515:105500:0Szczegóły
14Bregenz HandballSG INSIGNIS Handball WestwienBregenz2017-09-0927:2711:1212150:0Szczegóły
15Pölva ServitiHRK GoricaPolva2017-09-0925:2210:106000:0Szczegóły
Druga runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Kriens-LuzernTTH HolstebroLucerna2017-10-0716:276:165000:0Szczegóły
2Achilles BocholtRiihimäki CocksBocholt2017-10-0740:3519:145000:0Szczegóły
3Beykoz BLD SKHK MalmöBeykoz2017-10-0827:3611:163000:0Szczegóły
4HC Ohrid 2013FC PortoPorto2017-10-1420:3712:167340:0Szczegóły
5Dobrogea Sud ConstantaBSK Handball EliteConstanta2017-10-1424:2211:1112000:0Szczegóły
6Pölva ServitiRK NexePolva2017-10-0725:2713:144500:0Szczegóły
7OCI-lionsOIF ArendalSittard2017-10-0725:2813:169340:0Szczegóły
8FH HafnarfjardarSt. Petersburg HCHafnarfjördur2017-10-0732:2717:143870:0Szczegóły
9Pfadi WinterthurRK VojvodinaWinterthur2017-10-0735:2216:126200:0Szczegóły
10Helvetia AnaitasunaTalent Robstav M.A.T. PilznoPamplona2017-10-0840:2620:1520000:0Szczegóły
11SG INSIGNIS Handball WestwienWacker ThunMaria Enzersdor2017-10-0722:2713:134000:0Szczegóły
12Balatonfüredi KSEValurBalatonfüred2017-10-0727:2216:85500:0Szczegóły
13CSM BukaresztSKA MińskBukareszt2017-10-0726:3014:1430000:0Szczegóły
14S.L. BenficaGwardia OpoleLizbona2017-10-0728:2415:128000:0Szczegóły
15Maccabi Srugo Rishon LezionChambery Savoie HandballRishon Lezion2017-10-0824:2912:1510000:0Szczegóły
16Csurgói KKRK DubravaCsurgo2017-10-0733:2415:1413500:0Szczegóły
Druga runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TTH HolstebroHC Kriens-LuzernHolstebro2017-10-1438:1618:811250:0Szczegóły
2Riihimäki CocksAchilles BocholtSiuntio2017-10-1437:2517:113310:0Szczegóły
3HK MalmöBeykoz BLD SKMalmö2017-10-1435:2116:105310:0Szczegóły
4FC PortoHC Ohrid 2013Porto2017-10-1544:2625:137100:0Szczegóły
5BSK Handball EliteDobrogea Sud ConstantaConstanta2017-10-1524:2712:1313000:0Szczegóły
6RK NexePölva ServitiNasice2017-10-1432:2112:127500:0Szczegóły
7OIF ArendalOCI-lionsArendal2017-10-1429:2619:168030:0Szczegóły
8St. Petersburg HCFH HafnarfjardarSt. Petersburg2017-10-1535:3116:12100035:31Szczegóły
9RK VojvodinaPfadi WinterthurWinterthur2017-10-0817:268:148400:0Szczegóły
10Talent Robstav M.A.T. PilznoHelvetia AnaitasunaPilzno2017-10-1523:3013:164900:0Szczegóły
11Wacker ThunSG INSIGNIS Handball WestwienThun2017-10-1432:2715:138700:0Szczegóły
12ValurBalatonfüredi KSEBalatonfüred2017-10-0819:2811:145000:0Szczegóły
13SKA MińskCSM BukaresztMińsk2017-10-1533:3016:1420000:0Szczegóły
14Gwardia OpoleS.L. BenficaOpole2017-10-1526:2110:1230000:0Szczegóły
15Chambery Savoie HandballMaccabi Srugo Rishon LezionChambery2017-10-1431:2714:1220000:0Szczegóły
16RK DubravaCsurgói KKZagrzeb2017-10-1436:2614:123500:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CYEB BudakalaszHelvetia AnaitasunaBudapeszt2017-11-1927:3511:146000:0Szczegóły
2Azoty PuławyTTH HolstebroPuławy2017-11-1830:2714:157000:0Szczegóły
3SC MagdeburgDobrogea Sud ConstantaMagdeburg2017-11-1927:2513:1031800:0Szczegóły
4FC PortoFüchse BerlinPorto2017-11-1827:3012:1410910:0Szczegóły
5Gwardia OpoleRD Koper 2013Opole2017-11-1830:2517:1230000:0Szczegóły
6Frisch Auf GöppingenOIF ArendalGöppingen2017-11-1527:2714:1535000:0Szczegóły
7Riihimäki CocksRD Riko RibnicaSiuntio2017-11-1924:1714:93180:0Szczegóły
8Wacker ThunAlpla HC HardThun2017-11-1819:1713:811800:0Szczegóły
9Grundfos Tatabanya KCChambery Savoie HandballTatabanya2017-11-1925:2412:119000:0Szczegóły
10Frainkin BM GranollersBalatonfüredi KSEGranollers2017-11-1928:2113:1123000:0Szczegóły
11Lugi HFPfadi WinterthurLund2017-11-1929:2917:139140:0Szczegóły
12HK MalmöBjerringbro-SilkeborgMalmö2017-11-1925:2314:134700:0Szczegóły
13Ribe-Esbjerg HHRK NexeEsbjerg2017-11-1829:2615:139260:0Szczegóły
14Saint-Raphael Var HandballRK DubravaSaint Raphael2017-11-1840:2922:1817550:0Szczegóły
15SKA MińskCBM Logroño La RiojaMińsk2017-11-1836:2814:921000:0Szczegóły
16Tatran PrešovFH HafnarfjardarPreszów2017-11-2524:2111:1123500:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Helvetia AnaitasunaCYEB BudakalaszPamplona-Navarra2017-11-2526:2112:1220000:0Szczegóły
2TTH HolstebroAzoty PuławyHolstebro2017-11-2532:2916:1615960:0Szczegóły
3Dobrogea Sud ConstantaSC MagdeburgConstanta2017-11-2627:2615:1418000:0Szczegóły
4Füchse BerlinFC PortoBerlin2017-11-2333:2517:1260090:0Szczegóły
5RD Koper 2013Gwardia OpoleKoper2017-11-2527:2115:922000:0Szczegóły
6OIF ArendalFrisch Auf GöppingenArendal2017-11-2521:319:1518750:0Szczegóły
7RD Riko RibnicaRiihimäki CocksRibnica2017-11-2629:2514:109000:0Szczegóły
8Alpla HC HardWacker ThunHard2017-11-2523:219:1318000:0Szczegóły
9Chambery Savoie HandballGrundfos Tatabanya KCChambery2017-11-2523:219:825000:0Szczegóły
10Balatonfüredi KSEFrainkin BM GranollersBalatonfüred2017-11-2525:2712:135000:0Szczegóły
11Pfadi WinterthurLugi HFWinterthur2017-11-2617:229:116000:0Szczegóły
12Bjerringbro-SilkeborgHK MalmöSilkeborg2017-11-2636:2517:1218210:0Szczegóły
13RK NexeRibe-Esbjerg HHNasice2017-11-2526:2111:1020000:0Szczegóły
14RK DubravaSaint-Raphael Var HandballZagrzeb2017-11-2531:4116:233750:0Szczegóły
15CBM Logroño La RiojaSKA MińskLogrono2017-11-2535:3016:1530000:0Szczegóły
16FH HafnarfjardarTatran PrešovHafnarfjördur2017-12-0226:2311:1312570:0Szczegóły
Faza grupowa
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgTatran PrešovSilkeborg2018-02-1027:1915:1017000:0Szczegóły
2SKA MińskSC MagdeburgMińsk2018-02-1031:3319:1720000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SC MagdeburgBjerringbro-SilkeborgMagdeburg2018-02-1433:2615:1232080:0Szczegóły
2Tatran PrešovSKA MińskPreszów2018-02-1725:2513:1122000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgSKA MińskSilkeborg2018-02-2432:3014:1417480:0Szczegóły
2Tatran PrešovSC MagdeburgPreszów2018-02-2419:2911:1623440:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SKA MińskBjerringbro-SilkeborgMińsk2018-03-0327:2615:1419000:0Szczegóły
2SC MagdeburgTatran PrešovMagdeburg2018-03-0436:2422:1241870:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tatran PrešovBjerringbro-SilkeborgPreszów2018-03-2432:2813:1623000:0Szczegóły
2SC MagdeburgSKA MińskMagdeburg2018-03-2535:3017:1542870:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgSC MagdeburgSilkeborg2018-03-3127:2612:1120360:0Szczegóły
2SKA MińskTatran PrešovMińsk2018-03-3134:2714:1212000:0Szczegóły