Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Pierwsza runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPYstads IFOdivelas2012-09-0827:2213:143000:0Szczegóły
2RK "Borac m:tel" Banja LukaKH BESA FamigliaBanja Luka2012-09-0831:2216:1010000:0Szczegóły
3Haukar HafnarfjördurRK MojkovacAsvöllum2012-09-1432:1215:44500:0Szczegóły
4Pfadi WinterthurS.L. BenficaWinterthur2012-09-0821:2810:125500:0Szczegóły
5RK Maribor BranikHB DudelangeMaribor2012-09-0839:2421:163000:0Szczegóły
6HK .A.S.A. Mesto LovosiceRK ZametLovosice2012-09-0827:2316:128000:0Szczegóły
7Permskie NiedźwiedziePGU-Kartina TV TiraspolPerm2012-09-0837:2019:1212000:0Szczegóły
8European University CyprusHC Odorheiu SecuiescNikozja2012-09-0828:3014:131800:0Szczegóły
9HIT medalp TirolRK SisciaInnsbruck2012-09-0826:2510:124000:0Szczegóły
10Meszkow BrześćPlanetWin365 ConversanoBrześć2012-09-0838:1914:1215000:0Szczegóły
11A.C. Diomidis ArgousAEK AtenyNea Kios2012-09-0930:1816:82900:0Szczegóły
12United HC TongerenElverum Handball HerrerTongeren2012-09-0825:2610:165600:0Szczegóły
13Balatonfüredi KSEHC KehraBalatonfüred2012-09-0824:259:125000:0Szczegóły
14IFK KristianstadHC Sporta HlohovecKristianstad2012-09-0831:2413:929000:0Szczegóły
15Bursa Nilüfer BKTauron Stal MielecMielec2012-09-0829:4212:2112000:0Szczegóły
16HC KumanovoHC DobrudjaKumanovo2012-09-0830:2014:917000:0Szczegóły
17HV KRAS/VolendamBSV Bern MuriVolendam2012-09-0826:2314:114000:0Szczegóły
18London GD Handball ClubKIF KoldingKolding2012-09-1516:4610:229350:0Szczegóły
Pierwsza rudna - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ystads IFSporting CPYstad2012-09-1637:2618:85470:0Szczegóły
2KH BESA FamigliaRK "Borac m:tel" Banja LukaPejä2012-09-1522:329:1820000:0Szczegóły
3RK MojkovacHaukar HafnarfjördurAsvöllum2012-09-1519:2512:112500:0Szczegóły
4S.L. BenficaPfadi WinterthurLizbona2012-09-1527:2717:114500:0Szczegóły
5HB DudelangeRK Maribor BranikDudelange2012-09-1528:2710:174000:0Szczegóły
6RK ZametHK .A.S.A. Mesto LovosiceRijeka2012-09-1533:3215:1910000:0Szczegóły
7PGU-Kartina TV TiraspolPermskie NiedźwiedziePerm2012-09-0929:4313:2410000:0Szczegóły
8HC Odorheiu SecuiescEuropean University CyprusOdorheiu Secuiesc2012-09-1531:1510:1012000:0Szczegóły
9RK SisciaHIT medalp TirolSisak2012-09-1532:2215:86000:0Szczegóły
10PlanetWin365 ConversanoMeszkow BrześćBrześć2012-09-0923:3414:1312000:0Szczegóły
11AEK AtenyA.C. Diomidis ArgousAteny2012-09-1629:3012:168500:0Szczegóły
12Elverum Handball HerrerUnited HC TongerenElverum2012-09-1540:2920:1410860:0Szczegóły
13HC KehraBalatonfüredi KSEBalatonfüred2012-09-0922:2712:155000:0Szczegóły
14HC Sporta HlohovecIFK KristianstadHlohovec2012-09-1521:2811:1510000:0Szczegóły
15Tauron Stal MielecBursa Nilüfer BKMielec2012-09-0942:2122:138000:0Szczegóły
16HC DobrudjaHC KumanovoKumanovo2012-09-0926:3512:176000:0Szczegóły
17BSV Bern MuriHV KRAS/VolendamBerno2012-09-1618:258:133500:0Szczegóły
18KIF KoldingLondon GD Handball ClubVamdrup2012-09-1642:1619:74480:0Szczegóły
Druga runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Odorheiu SecuiescBesiktas JKOdorheiu Secuiesc2012-10-1340:3323:1412000:0Szczegóły
2IFK KristianstadEskilstuna GuifKristianstad2012-10-1324:228:1530110:0Szczegóły
3HC KumanovoSungul SnieżyńskKumanovo2012-10-1327:2616:1123000:0Szczegóły
4HV KRAS/VolendamRK Cimos KoperVolendam2012-10-1331:3217:127000:0Szczegóły
5Tauron Stal MielecTeam Tvis HolstebroMielec2012-10-1329:2617:1216000:0Szczegóły
6Grundfos Tatabanya KCElverum Handball HerrerTatabanya2012-10-1323:2710:137000:0Szczegóły
7Madeira SADA.C. Diomidis ArgousAgia Triada2012-10-2025:3012:157000:0Szczegóły
8Permskie NiedźwiedzieWacker ThunPerm2012-10-1238:3218:1415000:0Szczegóły
9S.L. BenficaLoacker Südtirol TeamLizbona2012-10-1332:2018:85000:0Szczegóły
10KIF KoldingHC LovcenGlostrup2012-10-1234:1716:105000:0Szczegóły
11RK Nexe NasiceMeszkow BrześćNasice2012-10-1330:3113:187000:0Szczegóły
12RK SisciaDinamo PołtawaPołtawa2012-10-1923:2410:136000:0Szczegóły
13Vardar PRO - SkopjeHK .A.S.A. Mesto LovosiceSkopje2012-10-1336:1917:1017800:0Szczegóły
14HK KopavogurRK Maribor BranikMaribor2012-10-2025:4211:204000:0Szczegóły
15RK VojvodinaBalatonfüredi KSENowy Sad2012-10-1329:2512:1110000:0Szczegóły
16Motor ZaporożeHaukar HafnarfjördurZaporoże2012-10-1330:2515:1125000:0Szczegóły
17Stiinta Municipal Dedeman BacauYstads IFBacau2012-10-1328:2416:1213000:0Szczegóły
Druga runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas JKHC Odorheiu SecuiescStambuł2012-10-2037:2919:1410000:0Szczegóły
2Eskilstuna GuifIFK KristianstadEskilstuna2012-10-2026:2311:1611000:0Szczegóły
3Sungul SnieżyńskHC KumanovoSnieżyńsk2012-10-2035:3117:1110000:0Szczegóły
4RK Cimos KoperHV KRAS/VolendamKoper2012-10-2027:2513:128000:0Szczegóły
5Team Tvis HolstebroTauron Stal MielecHolstebro2012-10-2030:2416:1113030:0Szczegóły
6Elverum Handball HerrerGrundfos Tatabanya KCElverum2012-10-2132:2317:912390:0Szczegóły
7A.C. Diomidis ArgousMadeira SADAgia Triada2012-10-2132:2614:127000:0Szczegóły
8Wacker ThunPermskie NiedźwiedziePerm2012-10-1332:2815:1413000:0Szczegóły
9Loacker Südtirol TeamS.L. BenficaLizbona2012-10-1425:4011:204000:0Szczegóły
10HC LovcenKIF KoldingVordingborg2012-10-1331:3214:156000:0Szczegóły
11Meszkow BrześćRK Nexe NasiceBrześć2012-10-2035:3015:1315000:0Szczegóły
12Dinamo PołtawaRK SisciaPołatawa2012-10-2021:2310:106000:0Szczegóły
13HK .A.S.A. Mesto LovosiceVardar PRO - SkopjeLovosice2012-10-2025:2413:68000:0Szczegóły
14RK Maribor BranikHK KopavogurMaribor2012-10-2135:2519:113000:0Szczegóły
15Balatonfüredi KSERK VojvodinaBalatonfüred2012-10-2027:2411:136000:0Szczegóły
16Haukar HafnarfjördurMotor ZaporożeZaporoże2012-10-1422:2810:1418000:0Szczegóły
17Ystads IFStiinta Municipal Dedeman BacauBacau2012-10-1422:2310:1014000:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Frisch Auf GöppingenMeszkow BrześćGöppingen2012-11-2429:1713:727000:0Szczegóły
2RK "Borac m:tel" Banja LukaTatran PrešovBanja Luka2012-11-2425:3611:1910000:0Szczegóły
3RK SisciaRK Maribor BranikSisak2012-11-2430:2912:1115000:0Szczegóły
4A.C. Diomidis ArgousRhein-Neckar LöwenLoutraki2012-12-0227:2714:115000:0Szczegóły
5RK Cimos KoperFC Porto VitalisKoper2012-11-2429:2311:1213000:0Szczegóły
6HBC NantesS.L. BenficaNantes2012-11-2529:2113:1250000:0Szczegóły
7Team Tvis HolstebroSaint-Raphael Var HandballHolstebro2012-11-2535:1917:718870:0Szczegóły
8Eskilstuna GuifBM AragonEskilstuna2012-11-2430:2613:1418400:0Szczegóły
9SC MagdeburgVardar PRO - SkopjeMagdeburg2012-11-2330:2716:1311860:0Szczegóły
10Naturhouse La RiojaRK VojvodinaLogrono2012-11-2428:1915:1025000:0Szczegóły
11Stiinta Municipal Dedeman BacauMaccabi Srugo Rishon LezionBacau2012-11-2433:2215:815000:0Szczegóły
12Haslum HKBesiktas JKBekkestua2012-11-2431:2019:104000:0Szczegóły
13Orlen Wisła PłockSungul SnieżyńskPłock2012-11-2437:2315:1047500:0Szczegóły
14Elverum Handball HerrerRK SlogaElverum2012-11-2534:2415:1110870:0Szczegóły
15Motor ZaporożeAlpla HC HardZaporoże2012-11-2427:2612:149000:0Szczegóły
16KIF KoldingPermskie NiedźwiedzieKolding2012-12-0241:2417:1322000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Meszkow BrześćFrisch Auf GöppingenBrześć2012-12-0124:2911:1620000:0Szczegóły
2Tatran PrešovRK "Borac m:tel" Banja LukaPreszów2012-12-0130:2512:1116850:0Szczegóły
3RK Maribor BranikRK SisciaMaribor2012-12-0235:2219:138000:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenA.C. Diomidis ArgousMannheim2012-11-2437:1721:810970:0Szczegóły
5FC Porto VitalisRK Cimos KoperPorto2012-12-0127:2212:108630:0Szczegóły
6S.L. BenficaHBC NantesLizbona2012-12-0128:2211:115000:0Szczegóły
7Saint-Raphael Var HandballTeam Tvis HolstebroSaint Raphael2012-12-0235:3218:158000:0Szczegóły
8BM AragonEskilstuna GuifZaragoza2012-12-0131:2715:1121000:0Szczegóły
9Vardar PRO - SkopjeSC MagdeburgSkopje2012-12-0228:2614:1429000:0Szczegóły
10RK VojvodinaNaturhouse La RiojaNowy Sad2012-12-0126:2210:97000:0Szczegóły
11Maccabi Srugo Rishon LezionStiinta Municipal Dedeman BacauBacau2012-11-2522:2212:1214000:0Szczegóły
12Besiktas JKHaslum HKStambuł2012-12-0237:2518:98000:0Szczegóły
13Sungul SnieżyńskOrlen Wisła PłockSnieżyńsk2012-12-0124:2912:1610000:0Szczegóły
14RK SlogaElverum Handball HerrerTeslić2012-12-0127:3715:162000:0Szczegóły
15Alpla HC HardMotor ZaporożeHard2012-12-0122:339:1715000:0Szczegóły
16Permskie NiedźwiedzieKIF KoldingPerm2012-11-2530:2714:1212000:0Szczegóły
Faza grupowa
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1. kolejki
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperNaturhouse La RiojaKoper2013-02-0925:2113:1115000:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenEskilstuna GuifGöppingen2013-02-0937:2620:1629000:0Szczegóły
2. kolejki
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Eskilstuna GuifRK Cimos KoperEskilstuna2013-02-1629:3015:1412410:0Szczegóły
2Naturhouse La RiojaFrisch Auf GöppingenLogrono2013-02-1625:2312:1335000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperFrisch Auf GöppingenKoper2013-02-2336:3914:2215990:0Szczegóły
2Naturhouse La RiojaEskilstuna GuifLogrono2013-02-2329:2317:1330000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Eskilstuna GuifNaturhouse La RiojaEskilstuna2013-03-0924:3010:1111650:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenRK Cimos KoperGöppingen2013-03-0938:3220:1530000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Eskilstuna GuifFrisch Auf GöppingenEskilstuna2013-03-1625:3112:179090:0Szczegóły
2Naturhouse La RiojaRK Cimos KoperLogrono2013-03-1635:2819:1440000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperEskilstuna GuifKoper2013-03-2330:2716:135000:0Szczegóły
2Frisch Auf GöppingenNaturhouse La RiojaGöppingen2013-03-2332:3118:1736000:0Szczegóły