Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | 22 | 42 | 803 | 547 | 256 | 21 | 0 | 1 |
2 | Orlen Wisła Płock | 22 | 34 | 662 | 566 | 96 | 16 | 2 | 4 |
3 | MMTS Kwidzyn | 22 | 30 | 624 | 586 | 38 | 15 | 0 | 7 |
4 | Tauron Stal Mielec | 22 | 27 | 646 | 629 | 17 | 13 | 1 | 8 |
5 | KS Azoty-Puławy | 22 | 24 | 575 | 572 | 3 | 10 | 4 | 8 |
6 | NMC Powen Zabrze | 22 | 22 | 577 | 570 | 7 | 10 | 2 | 10 |
7 | SPR Chrobry Głogów | 22 | 19 | 594 | 626 | -32 | 8 | 3 | 11 |
8 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | 22 | 14 | 552 | 658 | -106 | 7 | 0 | 15 |
9 | MKS Zagłębie Lubin | 22 | 14 | 581 | 629 | -48 | 6 | 2 | 14 |
10 | MKS Nielba Wągrowiec | 22 | 14 | 605 | 675 | -70 | 6 | 2 | 14 |
11 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | 22 | 14 | 538 | 604 | -66 | 7 | 0 | 15 |
12 | PBS Jurand Ciechanów | 22 | 10 | 555 | 650 | -95 | 5 | 0 | 17 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PBS Jurand Ciechanów | MKS Nielba Wągrowiec | Ciechanów | 2011-09-03 | 29:26 | 13:12 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła Płock | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Płock | 2011-09-03 | 32:26 | 15:13 | 1600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Azoty-Puławy | Tauron Stal Mielec | Puławy | 2011-09-03 | 23:23 | 12:11 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | NMC Powen Zabrze | MKS Zagłębie Lubin | Zabrze | 2011-09-03 | 22:20 | 14:7 | 650 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Vive Targi Kielce | Legnica | 2011-09-03 | 19:33 | 9:17 | 900 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | MMTS Kwidzyn | Głogów | 0000-00-00 | 26:23 | 12:14 | 1300 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | KS Vive Targi Kielce | Wągrowiec | 2011-09-10 | 28:35 | 14:13 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Zagłębie Lubin | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Lubin | 2011-09-10 | 27:31 | 13:16 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tauron Stal Mielec | NMC Powen Zabrze | Mielec | 2011-09-10 | 31:30 | 15:14 | 1700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | KS Azoty-Puławy | Kwidzyn | 2011-09-10 | 22:24 | 11:12 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
5 | PBS Jurand Ciechanów | Orlen Wisła Płock | Ciechanów | 2011-09-10 | 25:36 | 9:17 | 750 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | SPR Chrobry Głogów | Olsztyn | 2011-09-10 | 21:27 | 9:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła Płock | MKS Nielba Wągrowiec | Płock | 2011-09-17 | 37:23 | 16:12 | 1900 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Azoty-Puławy | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Puławy | 2011-09-17 | 25:20 | 12:7 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NMC Powen Zabrze | MMTS Kwidzyn | Zabrze | 2011-09-17 | 15:22 | 9:11 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Tauron Stal Mielec | Legnica | 2011-09-17 | 25:24 | 12:11 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Vive Targi Kielce | MKS Zagłębie Lubin | Kielce | 2011-09-17 | 44:26 | 26:9 | 3000 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | PBS Jurand Ciechanów | Głogów | 2011-09-16 | 28:25 | 12:14 | 1300 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | MKS Zagłębie Lubin | Wągrowiec | 2011-09-24 | 27:26 | 10:12 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Tauron Stal Mielec | KS Vive Targi Kielce | Mielec | 2011-09-24 | 28:40 | 16:20 | 1900 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MMTS Kwidzyn | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Kwidzyn | 2011-09-24 | 35:31 | 18:14 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | NMC Powen Zabrze | Olsztyn | 2011-09-24 | 24:23 | 12:13 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
5 | PBS Jurand Ciechanów | KS Azoty-Puławy | Ciechanów | 2011-09-24 | 21:30 | 10:12 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Orlen Wisła Płock | SPR Chrobry Głogów | Płock | 0000-00-00 | 34:22 | 21:10 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy | Orlen Wisła Płock | Puławy | 2011-10-01 | 19:19 | 9:9 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NMC Powen Zabrze | PBS Jurand Ciechanów | Zabrze | 2011-10-01 | 26:24 | 12:15 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Legnica | 2011-10-01 | 23:22 | 11:10 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Vive Targi Kielce | MMTS Kwidzyn | Kielce | 2011-10-01 | 39:22 | 21:13 | 2300 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Zagłębie Lubin | Tauron Stal Mielec | Lubin | 2011-10-01 | 28:27 | 14:13 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | MKS Nielba Wągrowiec | Głogów | 2011-10-01 | 30:29 | 14:15 | 1300 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | Tauron Stal Mielec | Wągrowiec | 2011-10-08 | 22:31 | 8:15 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin | Kwidzyn | 2011-10-08 | 27:25 | 13:12 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | KS Vive Targi Kielce | Olsztyn | 2011-10-08 | 21:31 | 7:15 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PBS Jurand Ciechanów | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Ciechanów | 2011-10-08 | 22:28 | 10:15 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła Płock | NMC Powen Zabrze | Płock | 2011-10-08 | 32:26 | 16:12 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | KS Azoty-Puławy | Głogów | 2011-10-08 | 26:26 | 10:9 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | KS Azoty-Puławy | Wągrowiec | 2011-10-15 | 34:31 | 17:11 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Orlen Wisła Płock | Legnica | 2011-10-15 | 23:26 | 10:9 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Vive Targi Kielce | PBS Jurand Ciechanów | Kielce | 2011-10-15 | 36:27 | 19:11 | 2500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Zagłębie Lubin | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Lubin | 2011-10-15 | 32:19 | 14:9 | 385 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tauron Stal Mielec | MMTS Kwidzyn | Mielec | 2011-10-15 | 32:30 | 17:14 | 1600 | 0:0 | Szczegóły |
6 | NMC Powen Zabrze | SPR Chrobry Głogów | Zabrze | 2011-10-15 | 21:24 | 14:10 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | MMTS Kwidzyn | Wągrowiec | 2011-10-22 | 21:29 | 7:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Tauron Stal Mielec | Olsztyn | 2011-10-22 | 27:28 | 16:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
3 | PBS Jurand Ciechanów | MKS Zagłębie Lubin | Ciechanów | 2011-10-22 | 27:25 | 13:14 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła Płock | KS Vive Targi Kielce | Płock | 2011-10-22 | 29:34 | 15:15 | 5400 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Azoty-Puławy | NMC Powen Zabrze | Puławy | 2011-10-22 | 19:18 | 9:9 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Głogów | 0000-00-00 | 26:24 | 14:14 | 1800 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NMC Powen Zabrze | MKS Nielba Wągrowiec | Zabrze | 2011-10-29 | 24:27 | 11:14 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Azoty-Puławy | Legnica | 2011-10-29 | 26:29 | 14:13 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Zagłębie Lubin | Orlen Wisła Płock | Lubin | 2011-10-29 | 30:36 | 14:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Tauron Stal Mielec | PBS Jurand Ciechanów | Mielec | 2011-10-29 | 37:28 | 19:13 | 1600 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Kwidzyn | 2011-10-29 | 26:23 | 13:12 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Vive Targi Kielce | SPR Chrobry Głogów | Kielce | 2011-10-29 | 37:29 | 19:14 | 3000 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Wągrowiec | 2011-11-12 | 33:28 | 14:12 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
2 | PBS Jurand Ciechanów | MMTS Kwidzyn | Ciechanów | 2011-11-12 | 24:28 | 8:14 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła Płock | Tauron Stal Mielec | Płock | 2011-11-12 | 34:31 | 18:17 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Azoty-Puławy | KS Vive Targi Kielce | Puławy | 2011-11-12 | 28:43 | 14:24 | 725 | 0:0 | Szczegóły |
5 | NMC Powen Zabrze | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Zabrze | 2011-11-12 | 34:22 | 16:10 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin | Głogów | 2011-11-12 | 27:31 | 14:19 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Nielba Wągrowiec | Legnica | 2011-11-19 | 25:29 | 11:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Vive Targi Kielce | NMC Powen Zabrze | Kielce | 2011-11-19 | 39:27 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Zagłębie Lubin | KS Azoty-Puławy | Lubin | 2011-11-19 | 27:27 | 12:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | Orlen Wisła Płock | Kwidzyn | 2011-11-19 | 23:26 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | PBS Jurand Ciechanów | Olsztyn | 2011-11-19 | 21:23 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Tauron Stal Mielec | SPR Chrobry Głogów | Mielec | 2011-11-18 | 30:29 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | PBS Jurand Ciechanów | Wągrowiec | 2011-11-26 | 29:23 | 18:10 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Orlen Wisła Płock | Olsztyn | 2011-11-26 | 24:23 | 10:13 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tauron Stal Mielec | KS Azoty-Puławy | Mielec | 2011-11-26 | 22:20 | 12:9 | 1400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Zagłębie Lubin | NMC Powen Zabrze | Lubin | 2011-11-26 | 27:31 | 12:17 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Vive Targi Kielce | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Kielce | 2011-11-26 | 42:14 | 18:9 | 2500 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MMTS Kwidzyn | SPR Chrobry Głogów | Kwidzyn | 2011-11-26 | 28:21 | 14:12 | 650 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | MKS Nielba Wągrowiec | Kielce | 2011-12-03 | 42:27 | 19:14 | 2500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Zagłębie Lubin | Legnica | 2011-12-03 | 22:29 | 13:13 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NMC Powen Zabrze | Tauron Stal Mielec | Zabrze | 2011-12-03 | 33:26 | 16:11 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Azoty-Puławy | MMTS Kwidzyn | Puławy | 2011-12-03 | 34:23 | 17:9 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła Płock | PBS Jurand Ciechanów | Płock | 2011-12-03 | 30:25 | 14:10 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Głogów | 2011-12-03 | 25:30 | 11:16 | 1300 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | Orlen Wisła Płock | Wągrowiec | 2011-12-10 | 30:30 | 15:17 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | KS Azoty-Puławy | Olsztyn | 2011-12-10 | 29:28 | 15:14 | 750 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MMTS Kwidzyn | NMC Powen Zabrze | Kwidzyn | 2011-12-10 | 28:27 | 14:13 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Tauron Stal Mielec | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Mielec | 2011-12-10 | 37:21 | 18:11 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Zagłębie Lubin | KS Vive Targi Kielce | Lubin | 2011-12-10 | 22:32 | 10:18 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
6 | PBS Jurand Ciechanów | SPR Chrobry Głogów | Ciechanów | 2011-12-10 | 31:27 | 14:15 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Zagłębie Lubin | MKS Nielba Wągrowiec | Lubin | 2011-12-17 | 30:28 | 16:14 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Vive Targi Kielce | Tauron Stal Mielec | Kielce | 2011-12-17 | 43:23 | 22:10 | 3600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | MMTS Kwidzyn | Legnica | 2011-12-17 | 24:32 | 6:18 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | NMC Powen Zabrze | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Zabrze | 2011-12-17 | 27:24 | 9:12 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Azoty-Puławy | PBS Jurand Ciechanów | Puławy | 2011-12-17 | 26:28 | 13:14 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | Orlen Wisła Płock | Głogów | 0000-00-00 | 24:28 | 11:14 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła Płock | KS Azoty-Puławy | Płock | 2012-02-04 | 25:21 | 13:8 | 2500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | PBS Jurand Ciechanów | NMC Powen Zabrze | Ciechanów | 2012-02-04 | 25:27 | 13:14 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Olsztyn | 2012-02-04 | 25:27 | 11:12 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | KS Vive Targi Kielce | Kwidzyn | 2012-02-04 | 29:36 | 17:16 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tauron Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin | Mielec | 2012-02-04 | 30:25 | 15:10 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Nielba Wągrowiec | SPR Chrobry Głogów | Wągrowiec | 2012-02-04 | 28:29 | 16:13 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauron Stal Mielec | MKS Nielba Wągrowiec | Mielec | 2012-02-11 | 39:27 | 21:15 | 1800 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn | Lubin | 2012-02-11 | 23:34 | 14:20 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Vive Targi Kielce | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Kielce | 2012-02-11 | 38:18 | 20:11 | 2500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | PBS Jurand Ciechanów | Legnica | 2012-02-11 | 31:30 | 16:15 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
5 | NMC Powen Zabrze | Orlen Wisła Płock | Zabrze | 2012-02-11 | 24:30 | 14:12 | 900 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Azoty-Puławy | SPR Chrobry Głogów | Puławy | 2012-02-11 | 32:25 | 13:12 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy | MKS Nielba Wągrowiec | Puławy | 2012-02-18 | 32:28 | 16:10 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła Płock | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Płock | 2012-02-18 | 38:32 | 17:14 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | PBS Jurand Ciechanów | KS Vive Targi Kielce | Ciechanów | 2012-02-18 | 25:33 | 13:19 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MKS Zagłębie Lubin | Olsztyn | 2012-02-18 | 26:22 | 14:9 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | Tauron Stal Mielec | Kwidzyn | 2012-02-18 | 36:28 | 19:13 | 650 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | NMC Powen Zabrze | Głogów | 2012-02-18 | 29:29 | 17:18 | 1100 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMTS Kwidzyn | MKS Nielba Wągrowiec | Kwidzyn | 2012-02-25 | 35:34 | 20:19 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Tauron Stal Mielec | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Mielec | 2012-02-25 | 28:23 | 15:9 | 1900 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Zagłębie Lubin | PBS Jurand Ciechanów | Lubin | 2012-02-25 | 30:23 | 15:10 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Vive Targi Kielce | Orlen Wisła Płock | Kielce | 2012-02-25 | 26:22 | 14:13 | 4000 | 0:0 | Szczegóły |
5 | NMC Powen Zabrze | KS Azoty-Puławy | Zabrze | 2012-02-25 | 25:20 | 13:8 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | SPR Chrobry Głogów | Legnica | 2012-02-25 | 25:38 | 11:16 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | NMC Powen Zabrze | Wągrowiec | 2012-03-03 | 27:27 | 11:11 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Azoty-Puławy | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Puławy | 2012-03-03 | 27:24 | 12:9 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin | Płock | 2012-03-03 | 34:22 | 15:10 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PBS Jurand Ciechanów | Tauron Stal Mielec | Ciechanów | 2012-03-03 | 23:33 | 13:17 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MMTS Kwidzyn | Olsztyn | 2012-03-03 | 26:30 | 12:13 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | KS Vive Targi Kielce | Głogów | 2012-03-04 | 29:39 | 12:18 | 1850 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MKS Nielba Wągrowiec | Olsztyn | 2012-03-07 | 32:26 | 12:13 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | PBS Jurand Ciechanów | Kwidzyn | 2012-03-07 | 34:20 | 16:13 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tauron Stal Mielec | Orlen Wisła Płock | Mielec | 2012-03-07 | 28:34 | 14:20 | 1800 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Vive Targi Kielce | KS Azoty-Puławy | Kielce | 2012-03-07 | 35:24 | 18:13 | 3000 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | NMC Powen Zabrze | Legnica | 2012-03-07 | 24:31 | 12:17 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Zagłębie Lubin | SPR Chrobry Głogów | Lubin | 2012-03-07 | 25:25 | 13:13 | 430 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Wągrowiec | 2012-03-10 | 22:31 | 11:16 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NMC Powen Zabrze | KS Vive Targi Kielce | Zabrze | 2012-03-10 | 30:26 | 14:11 | 1100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin | Puławy | 2012-03-10 | 30:29 | 14:15 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła Płock | MMTS Kwidzyn | Płock | 2012-03-10 | 27:28 | 10:15 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
5 | PBS Jurand Ciechanów | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Ciechanów | 2012-03-10 | 27:29 | 15:17 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Chrobry Głogów | Tauron Stal Mielec | Głogów | 2012-03-10 | 28:30 | 12:16 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
Faza Play-Out
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Zagłębie Lubin | 28 | 23 | 775 | 807 | -32 | 10 | 3 | 15 |
2 | MKS Nielba Wągrowiec | 28 | 22 | 795 | 848 | -53 | 10 | 2 | 16 |
3 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | 28 | 19 | 716 | 784 | -68 | 9 | 1 | 18 |
4 | PBS Jurand Ciechanów | 28 | 12 | 723 | 849 | -126 | 6 | 0 | 22 |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PBS Jurand Ciechanów | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Ciechanów | 2012-03-18 | 27:26 | 15:13 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Zagłębie Lubin | MKS Nielba Wągrowiec | Lubin | 2012-03-17 | 29:30 | 17:14 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | PBS Jurand Ciechanów | Wągrowiec | 2012-03-24 | 35:28 | 19:10 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Zagłębie Lubin | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Lubin | 2012-03-24 | 27:27 | 12:14 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PBS Jurand Ciechanów | MKS Zagłębie Lubin | Ciechanów | 2012-03-27 | 34:35 | 16:16 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MKS Nielba Wągrowiec | Olsztyn | 2012-03-27 | 30:29 | 13:15 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | PBS Jurand Ciechanów | Olsztyn | 2012-04-14 | 38:27 | 20:7 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Nielba Wągrowiec | MKS Zagłębie Lubin | Wągrowiec | 2012-04-14 | 28:36 | 13:17 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
27. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PBS Jurand Ciechanów | MKS Nielba Wągrowiec | Ciechanów | 2012-04-21 | 24:32 | 7:14 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | MKS Zagłębie Lubin | Olsztyn | 2012-04-21 | 31:34 | 15:18 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
28. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Zagłębie Lubin | PBS Jurand Ciechanów | Lubin | 2012-04-27 | 33:28 | 19:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Nielba Wągrowiec | Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn | Wągrowiec | 2012-04-28 | 36:26 | 15:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o miejsca 1-8
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Vive Targi Kielce | Legnica | 2012-03-14 | 27:32 | 12:19 | 850 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | NMC Powen Zabrze | Kwidzyn | 2012-03-17 | 29:28 | 14:15 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tauron Stal Mielec | KS Azoty-Puławy | Mielec | 2012-03-17 | 28:23 | 13:9 | 1700 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła Płock | SPR Chrobry Głogów | Płock | 2012-03-17 | 31:19 | 13:6 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o miejsca 1-8
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Kielce | 2012-03-20 | 36:16 | 20:4 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NMC Powen Zabrze | MMTS Kwidzyn | Zabrze | 2012-03-24 | 27:29 | 10:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Azoty-Puławy | Tauron Stal Mielec | Puławy | 2012-03-24 | 28:21 | 13:14 | 680 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Chrobry Głogów | Orlen Wisła Płock | Głogów | 0000-00-00 | 24:26 | 13:13 | 900 | 0:0 | Szczegóły |
3. mecz o miejsca 1-8
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauron Stal Mielec | KS Azoty-Puławy | Mielec | 2012-03-27 | 25:23 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o miejsca 5 - 8
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Azoty-Puławy | Legnica | 2012-02-22 | 24:22 | 11:12 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Chrobry Głogów | NMC Powen Zabrze | Głogów | 2012-02-22 | 27:33 | 15:15 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o miejsca 5 - 8
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Puławy | 2012-02-28 | 28:24 | 15:10 | 360 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NMC Powen Zabrze | SPR Chrobry Głogów | Zabrze | 2012-02-28 | 35:26 | 18:14 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o miejsca 1-4
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | Tauron Stal Mielec | Kielce | 2012-02-21 | 36:23 | 16:11 | 2800 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła Płock | MMTS Kwidzyn | Płock | 2012-02-21 | 42:19 | 18:10 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o miejsca 1-4
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | Tauron Stal Mielec | Kielce | 2012-02-22 | 42:24 | 25:6 | 2300 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła Płock | MMTS Kwidzyn | Płock | 2012-02-22 | 30:23 | 15:9 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
3. mecz o miejsca 1-4
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauron Stal Mielec | KS Vive Targi Kielce | Mielec | 2012-02-28 | 26:42 | 13:23 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | Orlen Wisła Płock | Kwidzyn | 2012-02-28 | 28:31 | 15:10 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o 7. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSPR Siódemka Miedź Legnica | SPR Chrobry Głogów | Legnica | 2012-05-13 | 30:26 | 16:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o 7. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Chrobry Głogów | MSPR Siódemka Miedź Legnica | Głogów | 2012-05-19 | 24:21 | 11:12 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o 5. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NMC Powen Zabrze | KS Azoty-Puławy | Zabrze | 2012-05-19 | 28:25 | 14:17 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o 5. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy | NMC Powen Zabrze | Puławy | 2012-05-15 | 32:25 | 14:13 | 650 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o 3. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMTS Kwidzyn | Tauron Stal Mielec | Kwidzyn | 2012-05-12 | 33:34 | 16:20 | 1400 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o 3. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMTS Kwidzyn | Tauron Stal Mielec | Kwidzyn | 2012-05-13 | 27:31 | 12:14 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
3. mecz o 3. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauron Stal Mielec | MMTS Kwidzyn | Mielec | 2012-05-19 | 33:27 | 15:12 | 1924 | 0:0 | Szczegóły |
1. mecz o 1. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | Orlen Wisła Płock | Kielce | 2012-05-12 | 28:25 | 16:11 | 4000 | 0:0 | Szczegóły |
2. mecz o 1. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Vive Targi Kielce | Orlen Wisła Płock | Kielce | 2012-05-13 | 28:21 | 11:11 | 4000 | 0:0 | Szczegóły |
3. mecz o 1. miejsce
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła Płock | KS Vive Targi Kielce | Płock | 2012-05-19 | 25:27 | 13:14 | 5200 | 0:0 | Szczegóły |