Najlepsi gracze

Puchar Polski
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Vive Targi Kielce510166166500
2Orlen Wisła Płock58153153401
3MSPR Reflex Miedź Legnica56146146302
4Warmia Anders Group Społem Olsztyn56156156302
5Orlen Wisła II Płock44126126202
6Pogoń Handball Szczecin348989201
7Wolsztyniak Wolsztyn247373200
8Nielba Wągrowiec327676102
9Azoty Puławy101818001
10AZS AWF Gorzów Wielkopolski305959003
11BRW Stal Mielec103131001
12Chrobry Głogów103232001
13MMTS Kwidzyn103535001
14NMC Powen Zabrze102121001
15Olimp Grodków102424001
16Piotrkowianin Piotrków Trybunalski102626001
17UKS Szczypiorniak Olsztyn102727001
18Zagłębie Lubin102828001
1/16 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Olimp GrodkówWolsztyniak WolsztynGrodków2010-11-0324:3112:1600:0Szczegóły
2UKS Szczypiorniak OlsztynOrlen Wisła II PłockOlsztyn2010-11-0327:3513:1600:0Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pogoń Handball SzczecinBRW Stal MielecSzczecin2010-11-1036:3117:1700:0Szczegóły
2Nielba WągrowiecZagłębie LubinWągrowiec2010-11-1030:2814:1500:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockChrobry GłogówPłock2010-11-1038:3222:1500:0Szczegóły
4NMC Powen ZabrzeOrlen Wisła PłockZabrze2010-11-1021:2510:1200:0Szczegóły
5Warmia Anders Group Społem OlsztynPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOlsztyn2010-11-1030:2612:1100:0Szczegóły
6Azoty PuławyVive Targi KielcePuławy2010-11-1018:269:1300:0Szczegóły
7MMTS KwidzynMSPR Reflex Miedź LegnicaKwidzyn2010-11-1035:4016:1500:0Szczegóły
8Wolsztyniak WolsztynAZS AWF Gorzów WielkopolskiWolsztyn2010-11-1042:1821:900:0Szczegóły
1/4 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Nielba WągrowiecVive Targi KielceWagrowiec2011-02-0223:369:1900:0Szczegóły
2MSPR Reflex Miedź LegnicaPogoń Handball SzczecinLegnica2011-02-0223:269:1700:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockWarmia Anders Group Społem OlsztynPłock2011-02-0228:3417:1600:0Szczegóły
4AZS AWF Gorzów WielkopolskiOrlen Wisła PłockGorzów Wielkopolski2011-02-0223:3311:1800:0Szczegóły
1/4 finału - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vive Targi KielceNielba WągrowiecKielce2011-02-0937:2318:1400:0Szczegóły
2Pogoń Handball SzczecinMSPR Reflex Miedź LegnicaSzczecin2011-02-0927:3215:1400:0Szczegóły
3Warmia Anders Group Społem OlsztynOrlen Wisła II PłockOlsztyn2011-02-0936:2518:1300:0Szczegóły
4Orlen Wisła PłockAZS AWF Gorzów WielkopolskiPłock2011-02-0942:1821:900:0Szczegóły
Final Four: półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła PłockMSPR Reflex Miedź LegnicaPłock2011-03-1931:1510:600:0Szczegóły
2Warmia Anders Group Społem OlsztynVive Targi KielcePłock2011-03-1928:3215:1700:0Szczegóły
Final Four: mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MSPR Reflex Miedź LegnicaWarmia Anders Group Społem OlsztynLegnica2011-03-2036:2814:1600:0Szczegóły
Final Four: mecz o 1. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła PłockVive Targi KielcePłock2011-03-2022:359:1900:0Szczegóły