Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Francja918282282900
2Norwegia914274274702
3Polska76167167304
4Rosja66165165303
5Brazylia64148148204
6Japonia72186186106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FrancjaBrazyliaParyż2017-01-1131:1617:7156090:0Szczegóły
2RosjaJaponiaNantes2017-01-1239:2918:1548670:0Szczegóły
3PolskaNorwegiaNantes2017-01-1220:2210:1053560:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1JaponiaFrancjaNantes2017-01-1319:319:1710500:0Szczegóły
2BrazyliaPolskaNantes2017-01-1428:2416:11101710:0Szczegóły
3NorwegiaRosjaNantes2017-01-1428:2415:1198120:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FrancjaNorwegiaNantes2017-01-1531:2816:12105000:0Szczegóły
2BrazyliaJaponiaNantes2017-01-1527:2414:1283260:0Szczegóły
3PolskaRosjaNantes2017-01-1620:249:1349610:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NorwegiaBrazyliaNantes2017-01-1739:2618:1359430:0Szczegóły
2PolskaJaponiaNantes2017-01-1726:259:1186550:0Szczegóły
3RosjaFrancjaNantes2017-01-1724:3511:16105000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RosjaBrazyliaNantes2017-01-1928:2414:1551970:0Szczegóły
2FrancjaPolskaNantes2017-01-1926:2513:13105000:0Szczegóły
3JaponiaNorwegiaNantes2017-01-1923:3814:1936210:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Słowenia913271271612
2Hiszpania712217217601
3Tunezja76209209223
4Macedonia65163163213
5Islandia64153153123
6Angola70174174007
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaAngolaMetz2017-01-1242:2522:1321790:0Szczegóły
2MacedoniaTunezjaMetz2017-01-1234:3013:1426510:0Szczegóły
3HiszpaniaIslandiaMetz2017-01-1227:2110:1250540:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IslandiaSłoweniaMetz2017-01-1425:268:1150540:0Szczegóły
2TunezjaHiszpaniaMetz2017-01-1421:2610:1250560:0Szczegóły
3AngolaMacedoniaMetz2017-01-1422:319:1438450:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IslandiaTunezjaMetz2017-01-1522:2211:1350540:0Szczegóły
2SłoweniaMacedoniaMetz2017-01-1629:2216:1026050:0Szczegóły
3HiszpaniaAngolaMetz2017-01-1642:2221:1021260:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaTunezjaMetz2017-01-1728:2815:1330390:0Szczegóły
2AngolaIslandiaMetz2017-01-1719:338:1617250:0Szczegóły
3MacedoniaHiszpaniaMetz2017-01-1825:2914:1439510:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TunezjaAngolaMetz2017-01-1943:3423:1619350:0Szczegóły
2MacedoniaIslandiaMetz2017-01-1927:2713:1532250:0Szczegóły
3HiszpaniaSłoweniaMetz2017-01-1936:2618:1050540:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Chorwacja912254254603
2Niemcy610179179501
3Chile76192192304
4Węgry76202202304
5Białoruś64156156204
6Arabia Saudyjska72175175106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BiałoruśChileRouen2017-01-1328:3214:1420000:0Szczegóły
2NiemcyWęgryRouen2017-01-1327:2316:1150000:0Szczegóły
3ChorwacjaArabia SaudyjskaRouen2017-01-1328:2312:1145000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WęgryChorwacjaRouen2017-01-1428:3111:1140000:0Szczegóły
2ChileNiemcyRouen2017-01-1514:356:1750000:0Szczegóły
3Arabia SaudyjskaBiałoruśRouen2017-01-1526:2913:1430000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WęgryChileRouen2017-01-1634:2917:1420000:0Szczegóły
2ChorwacjaBiałoruśRouen2017-01-1631:2518:1532020:0Szczegóły
3NiemcyArabia SaudyjskaRouen2017-01-1738:2421:1329800:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Arabia SaudyjskaWęgryRouen2017-01-1824:3710:1749590:0Szczegóły
2BiałoruśNiemcyRouen2017-01-1825:3116:1645240:0Szczegóły
3ChorwacjaChileRouen2017-01-1837:2217:927850:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChileArabia SaudyjskaRouen2017-01-2025:2613:1323660:0Szczegóły
2NiemcyChorwacjaRouen2017-01-2028:2113:950000:0Szczegóły
3BiałoruśWęgryRouen2017-01-2027:2515:1337610:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Dania610182182501
2Szwecja710233233502
3Egipt66157157303
4Katar76178178304
5Argentyna74154154205
6Bahrajn72172172106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KatarEgiptParyż2017-01-1320:228:1143150:0Szczegóły
2SzwecjaBahrajnParyż2017-01-1333:1617:565790:0Szczegóły
3DaniaArgentynaParyż2017-01-1333:2217:1175820:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1EgiptDaniaParyż2017-01-1428:3515:2174130:0Szczegóły
2ArgentynaSzwecjaParyż2017-01-1517:3511:16125780:0Szczegóły
3BahrajnKatarParyż2017-01-1522:329:1944750:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1EgiptBahrajnParyż2017-01-1631:2917:1544290:0Szczegóły
2DaniaSzwecjaParyż2017-01-1627:2514:10138500:0Szczegóły
3KatarArgentynaParyż2017-01-1721:179:236410:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BahrajnArgentynaParyż2017-01-2017:268:1363140:0Szczegóły
2SzwecjaEgiptParyż2017-01-2033:2615:976600:0Szczegóły
3KatarDaniaParyż2017-01-2029:3216:1484440:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ArgentynaEgiptParyż2017-01-1826:3110:1372330:0Szczegóły
2DaniaBahrajnParyż2017-01-1830:2617:1379000:0Szczegóły
3SzwecjaKatarParyż2017-01-1836:2519:1260340:0Szczegóły
Mecz o miejsca 21-24
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1JaponiaAngolaBrest2017-01-2137:2618:1430170:0Szczegóły
2ChileBahrajnBrest2017-01-2235:3018:1436000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 17-20
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaTunezjaBrest2017-01-2128:2615:1136000:0Szczegóły
2Arabia SaudyjskaArgentynaBrest2017-01-2222:248:1041140:0Szczegóły
Mecz o 17. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaArgentynaBrest2017-01-2324:2213:1323200:0Szczegóły
Mecz o 19. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TunezjaArabia SaudyjskaBrest2017-01-2339:3020:1516500:0Szczegóły
Mecz o 21. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1JaponiaChileBrest2017-01-2329:3512:1732000:0Szczegóły
Mecz o 23. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AngolaBahrajnBrest2017-01-2326:3213:1532000:0Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NorwegiaMacedoniaAlbertville2017-01-2134:2412:1065400:0Szczegóły
2FrancjaIslandiaLille2017-01-2131:2514:13280100:0Szczegóły
3RosjaSłoweniaParyż2017-01-2126:3215:1383240:0Szczegóły
4BrazyliaHiszpaniaMontpellier2017-01-2127:2818:1669230:0Szczegóły
5BiałoruśSzwecjaLille2017-01-2222:4111:24161880:0Szczegóły
6WęgryDaniaAlbertville2017-01-2227:2513:1265400:0Szczegóły
7NiemcyKatarParyż2017-01-2220:2110:9102090:0Szczegóły
8ChorwacjaEgiptMontpellier2017-01-2221:1913:762660:0Szczegóły
Ćwierćfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NorwegiaWęgryAlbertville2017-01-2431:2817:1065400:0Szczegóły
2FrancjaSzwecjaLille2017-01-2433:3015:16280100:0Szczegóły
3SłoweniaKatarParyż2017-01-2432:3018:1565730:0Szczegóły
4HiszpaniaChorwacjaMontpellier2017-01-2429:3015:1767490:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FrancjaSłoweniaParyż2017-01-2631:2515:12156090:0Szczegóły
2ChorwacjaNorwegiaParyż2017-01-2725:2810:12103240:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaChorwacjaParyż2017-01-2831:3013:1886250:0Szczegóły
Mecz o 1. miejce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FrancjaNorwegiaParyż2017-01-2933:2618:17156090:0Szczegóły