Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Hiszpania914265265702
2Katar914245245702
3Słowenia98273273405
4Białoruś74215215205
5Brazylia64171171204
6Chile72165166106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KatarBrazyliaLusajl2015-01-1528:2315:12115000:0Szczegóły
2HiszpaniaBiałoruśDoha2015-01-1638:3321:1712000:0Szczegóły
3SłoweniaChileDoha2015-01-1636:2316:1415000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BrazyliaHiszpaniaDoha2015-01-1727:2914:158000:0Szczegóły
2BiałoruśSłoweniaLusajl2015-01-1729:348:1740000:0Szczegóły
3ChileKatarLusajl2015-01-1720:279:1545000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HiszpaniaChileDoha2015-01-1937:1614:75000:0Szczegóły
2BiałoruśBrazyliaLusajl2015-01-1929:3412:1630000:0Szczegóły
3SłoweniaKatarLusajl2015-01-1929:3115:1895000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SłoweniaBrazyliaDoha2015-01-2135:3219:185000:0Szczegóły
2ChileBiałoruśLusajl2015-01-2123:3411:148000:0Szczegóły
3KatarHiszpaniaLusajl2015-01-2125:2810:8124000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BrazyliaChileLusajl2015-01-2330:2212:1325000:0Szczegóły
2HiszpaniaSłoweniaDoha2015-01-2330:2614:1010000:0Szczegóły
3KatarBiałoruśLusajl2015-01-2326:227:12100000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Chorwacja914258258702
2Macedonia68181181402
3Austria65174174213
4Tunezja65152152213
5Iran74185184205
6Bośnia i Hercegowina72175175106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bośnia i HercegowinaIranLusajl2015-01-1630:2512:1640000:0Szczegóły
2MacedoniaTunezjaLusajl2015-01-1633:2518:1450000:0Szczegóły
3ChorwacjaAustriaDoha2015-01-1632:3016:137500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TunezjaChorwacjaDoha2015-01-1725:2813:1440000:0Szczegóły
2IranMacedoniaDoha2015-01-1731:3317:1910000:0Szczegóły
3AustriaBośnia i HercegowinaDoha2015-01-1723:2111:1210000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bośnia i HercegowinaMacedoniaDoha2015-01-1922:2511:1320000:0Szczegóły
2ChorwacjaIranDoha2015-01-1941:2219:135000:0Szczegóły
3AustriaTunezjaDoha2015-01-1925:2514:1545000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IranAustriaDoha2015-01-2126:3813:185000:0Szczegóły
2Bośnia i HercegowinaTunezjaDoha2015-01-2124:2714:1555000:0Szczegóły
3MacedoniaChorwacjaDoha2015-01-2126:2914:1520000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TunezjaIranDoha2015-01-2330:2312:1245000:0Szczegóły
2MacedoniaAustriaDoha2015-01-2336:3116:1610000:0Szczegóły
3ChorwacjaBośnia i HercegowinaDoha2015-01-2328:2117:88000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Francja917259259810
2Czechy78209209403
3Szwecja67157157312
4Egipt65151151213
5Islandia65152152213
6Algieria70162164007
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AlgieriaEgiptDoha2015-01-1620:349:1755000:0Szczegóły
2FrancjaCzechyDoha2015-01-1630:2716:918000:0Szczegóły
3SzwecjaIslandiaDoha2015-01-1624:1612:710000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IslandiaAlgieriaDoha2015-01-1832:2412:1320000:0Szczegóły
2CzechySzwecjaDoha2015-01-1822:3610:1910000:0Szczegóły
3EgiptFrancjaDoha2015-01-1824:2811:1445000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CzechyEgiptDoha2015-01-2024:2710:1365000:0Szczegóły
2FrancjaIslandiaDoha2015-01-2026:2612:1425000:0Szczegóły
3SzwecjaAlgieriaDoha2015-01-2027:1915:610000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SzwecjaEgiptDoha2015-01-2225:2510:1070000:0Szczegóły
2IslandiaCzechyDoha2015-01-2225:3611:215000:0Szczegóły
3AlgieriaFrancjaDoha2015-01-2226:3212:1920000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1EgiptIslandiaDoha2015-01-2425:2810:1555000:0Szczegóły
2AlgieriaCzechyDoha2015-01-2420:3610:215000:0Szczegóły
3FrancjaSzwecjaDoha2015-01-2427:2511:1230000:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Dania914272272621
2Niemcy913250250612
3Polska912241241603
4Argentyna65152152213
5Rosja74205205205
6Arabia Saudyjska72136134106
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RosjaArabia SaudyjskaDoha2015-01-1627:1717:95000:0Szczegóły
2PolskaNiemcyLusajl2015-01-1626:2913:1735000:0Szczegóły
3DaniaArgentynaLusajl2015-01-1624:2413:810000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ArgentynaPolskaDoha2015-01-1823:2412:1130000:0Szczegóły
2NiemcyRosjaLusajl2015-01-1827:269:136000:0Szczegóły
3Arabia SaudyjskaDaniaLusajl2015-01-1818:386:206000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaRosjaLusajl2015-01-2026:2512:1310000:0Szczegóły
2ArgentynaArabia SaudyjskaDoha2015-01-2032:2013:1110000:0Szczegóły
3DaniaNiemcyLusajl2015-01-2030:3016:1620000:0Szczegóły
4. kolejny
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaArabia SaudyjskaDoha2015-01-2232:1317:680000:0Szczegóły
2NiemcyArgentynaLusajl2015-01-2228:2313:1455000:0Szczegóły
3RosjaDaniaLusajl2015-01-2228:318:16105000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Arabia SaudyjskaNiemcyLusajl2015-01-2419:368:1835000:0Szczegóły
2RosjaArgentynaDoha2015-01-2427:3016:175000:0Szczegóły
3DaniaPolskaLusajl2015-01-2431:2716:1260000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 21-24
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChileIranDoha2015-01-2631:3215:171000:0Szczegóły
2AlgieriaArabia SaudyjskaDoha2015-01-2625:2714:121000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 17-20
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BiałoruśBośnia i HercegowinaDoha2015-01-2637:2920:163000:0Szczegóły
2CzechyRosjaDoha2015-01-2632:3016:153000:0Szczegóły
Mecz o 23. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChileAlgieriaDoha2015-01-2730:2817:1110030:28Szczegóły
Mecz o 21. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IranArabia SaudyjskaDoha2015-01-2726:2215:101500:0Szczegóły
Mecz o 19. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bośnia i HercegowinaRosjaDoha2015-01-2728:4216:202000:0Szczegóły
Mecz o 17. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BiałoruśCzechyDoha2015-01-2731:3213:1430031:32Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AustriaKatarLusajl2015-01-2527:2914:13122000:0Szczegóły
2SłoweniaMacedoniaDoha2015-01-2530:2816:158000:0Szczegóły
3HiszpaniaTunezjaLusajl2015-01-2528:2018:955000:0Szczegóły
4ChorwacjaBrazyliaDoha2015-01-2526:2513:158000:0Szczegóły
5NiemcyEgiptLusajl2015-01-2623:1612:8125000:0Szczegóły
6PolskaSzwecjaDoha2015-01-2624:2010:1115000:0Szczegóły
7IslandiaDaniaLusajl2015-01-2625:3010:1630000:0Szczegóły
8FrancjaArgentynaDoha2015-01-2633:2016:615000:0Szczegóły
Ćwierćfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChorwacjaPolskaDoha2015-01-2822:2410:1215000:0Szczegóły
2KatarNiemcyLusajl2015-01-2826:2418:14150000:0Szczegóły
3SłoweniaFrancjaDoha2015-01-2823:3210:1825000:0Szczegóły
4DaniaHiszpaniaLusajl2015-01-2824:2511:1190000:0Szczegóły
Mecz o miejsca 5-8
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChorwacjaNiemcyDoha2015-01-3028:2313:118000:0Szczegóły
2DaniaSłoweniaDoha2015-01-3036:3319:155000:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaKatarLusajl2015-01-3029:3113:16150000:0Szczegóły
2HiszpaniaFrancjaLusajl2015-01-3022:2614:1890000:0Szczegóły
Mecz o 7. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NiemcySłoweniaLusajl2015-02-0130:2716:1410000:0Szczegóły
Mecz o 5. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ChorwacjaDaniaLusajl2015-02-0124:2811:1530000:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PolskaHiszpaniaLusajl2015-02-0129:2813:1394000:0Szczegóły
Mecz o 1. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KatarFrancjaDoha2015-02-0122:2511:14150000:0Szczegóły