Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Aalborg Handbold141593723110
2Paris Saint-Germain HB141492763110
3Barça1411109712111
4MOL-Pick Szeged141080821121
5Elverum Handball14965850113
6SG Flensburg-Handewitt14975672120
7HC PPD Zagreb148681030113
8RK Celje Pivovarna Lasko14873990113
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOL-Pick SzegedBarçaSzeged2019-09-1431:2817:1132000:0Szczegóły
2HC PPD ZagrebParis Saint-Germain HBZagrzeb2019-09-1429:3715:1958650:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaskoSG Flensburg-HandewittCelje2019-09-1524:2512:1340000:0Szczegóły
4Elverum HandballAalborg HandboldElverum2019-09-1524:3412:1822830:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittElverum HandballFlensburg2019-09-1826:1912:931050:0Szczegóły
2BarçaRK Celje Pivovarna LaskoBarcelona2019-09-2145:2121:1319050:0Szczegóły
3Aalborg HandboldHC PPD ZagrebAalborg2019-09-2230:2013:1141330:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBMOL-Pick SzegedParyż2019-09-2230:2516:1418000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOL-Pick SzegedSG Flensburg-HandewittSzeged2019-09-2824:2412:1232000:0Szczegóły
2Elverum HandballParis Saint-Germain HBLillehammer2019-09-2822:259:1300:0Szczegóły
3HC PPD ZagrebBarçaZagrzeb2019-09-2819:369:2169000:0Szczegóły
4RK Celje Pivovarna LaskoAalborg HandboldCelje0000-00-0028:2914:1000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittHC PPD ZagrebFlensburg2019-10-090:00:000:0Szczegóły
2BarçaElverum HandballBarcelona2019-10-120:00:000:0Szczegóły
3Aalborg HandboldMOL-Pick SzegedAalborg2019-10-130:00:000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBRK Celje Pivovarna LaskoParyż2019-10-130:00:000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BarçaParis Saint-Germain HB0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Aalborg HandboldSG Flensburg-Handewitt0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaskoElverum Handball0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4HC PPD ZagrebMOL-Pick Szeged0000-00-000:00:000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittBarça0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBAalborg Handbold0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedRK Celje Pivovarna Lasko0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Elverum HandballHC PPD Zagreb0000-00-000:00:000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittParis Saint-Germain HB0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Aalborg HandboldBarça0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaskoHC PPD Zagreb0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedElverum Handball0000-00-000:00:000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC PPD ZagrebRK Celje Pivovarna Lasko0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2BarçaAalborg Handbold0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Paris Saint-Germain HBSG Flensburg-Handewitt0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Elverum HandballMOL-Pick Szeged0000-00-000:00:000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BarçaSG Flensburg-Handewitt0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Aalborg HandboldParis Saint-Germain HB0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3HC PPD ZagrebElverum Handball0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4RK Celje Pivovarna LaskoMOL-Pick Szeged0000-00-000:00:000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOL-Pick SzegedHC PPD Zagreb0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBBarça0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3SG Flensburg-HandewittAalborg Handbold0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Elverum HandballRK Celje Pivovarna Lasko0000-00-000:00:000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOL-Pick SzegedAalborg Handbold0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2HC PPD ZagrebSG Flensburg-Handewitt0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaskoParis Saint-Germain HB0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Elverum HandballBarça0000-00-000:00:000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Elverum HandballSG Flensburg-Handewitt0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2BarçaHC PPD Zagreb0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Aalborg HandboldRK Celje Pivovarna Lasko0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedParis Saint-Germain HB0000-00-000:00:000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittMOL-Pick Szeged0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBElverum Handball0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3HC PPD ZagrebAalborg Handbold0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4RK Celje Pivovarna LaskoBarça0000-00-000:00:000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittRK Celje Pivovarna Lasko0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2BarçaMOL-Pick Szeged0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Aalborg HandboldElverum Handball0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBHC PPD Zagreb0000-00-000:00:000:0Szczegóły