Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Barça Lassa18306146141503
2Telekom Veszprém HC20305885881505
3HC Vardar20295775771415
4PGE Vive Kielce20196316319110
5Rhein-Neckar Löwen1616479479808
6Mieszkow Brześć1694274274111
7Montpellier HB1473773773110
8IFK Kristianstad1453963962111
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCPGE Vive KielceVeszprem2018-09-1529:2714:1350190:0Szczegóły
2Montpellier HBHC VardarMontpellier2018-09-1524:2711:1230000:0Szczegóły
3IFK KristianstadMieszkow BrześćKristianstad2018-09-1530:3216:1433680:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenBarça LassaMannheim2018-09-1235:3416:1360180:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC VardarIFK KristianstadSkopje2018-09-2233:2519:1035000:0Szczegóły
2PGE Vive KielceRhein-Neckar LöwenKielce2018-09-2235:3217:1740000:0Szczegóły
3Barça LassaTelekom Veszprém HCBarcelona2018-09-2231:2817:1428280:0Szczegóły
4Mieszkow BrześćMontpellier HBBrześć2018-09-2226:2313:1035000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCHC VardarVeszprem2018-09-2925:2711:1350190:0Szczegóły
2Montpellier HBPGE Vive KielceMontpellier2018-09-3026:2914:1648120:0Szczegóły
3IFK KristianstadBarça LassaKristianstad2018-09-2925:4414:1942000:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenMieszkow BrześćMannheim2018-09-2633:2718:1323650:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC VardarRhein-Neckar LöwenSkopje2018-10-0629:2713:1555000:0Szczegóły
2PGE Vive KielceIFK KristianstadKielce2018-10-0633:3117:1235000:0Szczegóły
3Barça LassaMontpellier HBBarcelona2018-10-0635:2718:1326420:0Szczegóły
4Mieszkow BrześćTelekom Veszprém HCBrześć2018-10-0628:2916:1533000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE Vive KielceHC VardarKielce2018-10-1431:2716:1541000:0Szczegóły
2Mieszkow BrześćBarça LassaBrześć2018-10-1321:2914:1535000:0Szczegóły
3Montpellier HBTelekom Veszprém HCMontpellier2018-10-1329:3016:1450000:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenIFK KristianstadMannheim2018-10-1036:2718:1430820:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC VardarMieszkow BrześćSkopje2018-11-0330:2314:1445000:0Szczegóły
2Barça LassaPGE Vive KielceBarcelona2018-11-0431:2714:1132390:0Szczegóły
3Telekom Veszprém HCRhein-Neckar LöwenVeszprem2018-11-0328:2912:1550000:0Szczegóły
4IFK KristianstadMontpellier HBKristianstad2018-11-0329:2912:1738480:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IFK KristianstadTelekom Veszprém HCKristianstad2018-11-1032:2914:1537860:0Szczegóły
2Rhein-Neckar LöwenMontpellier HBMannheim2018-11-0737:2716:1332850:0Szczegóły
3Mieszkow BrześćPGE Vive KielceBrześć2018-11-1026:3513:1532500:0Szczegóły
4HC VardarBarça LassaSkopje2018-11-1126:309:1355000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Montpellier HBRhein-Neckar LöwenMontpellier2018-11-1431:2616:1230000:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCIFK KristianstadVeszprem2018-11-1736:2720:1450190:0Szczegóły
3PGE Vive KielceMieszkow BrześćKielce2018-11-1734:3117:1641000:0Szczegóły
4Barça LassaHC VardarBarcelona2018-11-1734:2616:1538740:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Montpellier HBIFK KristianstadMontpellier2018-11-2530:3116:1652000:0Szczegóły
2Rhein-Neckar LöwenTelekom Veszprém HCMannheim2018-11-2125:2913:1435550:0Szczegóły
3PGE Vive KielceBarça LassaKielce2018-11-2436:4215:1842000:0Szczegóły
4Mieszkow BrześćHC VardarBrześć2018-11-2431:3114:1332000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IFK KristianstadRhein-Neckar LöwenKristianstad2018-12-0127:3213:1843260:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCMontpellier HBVeszprem2018-12-0225:1915:1150190:0Szczegóły
3Barça LassaMieszkow BrześćBarcelona2018-12-0241:3222:1733440:0Szczegóły
4HC VardarPGE Vive KielceSkopje2018-12-0128:2714:1155000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCBarça LassaVeszprem2019-02-0929:2615:1550190:0Szczegóły
2Montpellier HBMieszkow BrześćMontpellier2019-02-0929:2315:1129000:0Szczegóły
3IFK KristianstadPGE Vive KielceKristianstad2019-02-0933:3415:1638120:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenHC VardarMannheim2019-02-0627:3012:1641490:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Mieszkow BrześćRhein-Neckar LöwenBrześć2019-02-1627:2415:1234500:0Szczegóły
2Barça LassaIFK KristianstadBarcelona2019-02-1743:2621:1234790:0Szczegóły
3PGE Vive KielceMontpellier HBKielce2019-02-1627:2811:1440000:0Szczegóły
4HC VardarTelekom Veszprém HCSkopje2019-02-1627:2816:1155000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Montpellier HBBarça LassaMontpellier2019-02-2428:3612:1875000:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCMieszkow BrześćVeszprem2019-02-2428:209:1050190:0Szczegóły
3Rhein-Neckar LöwenPGE Vive KielceMannheim2019-02-2030:2918:1440670:0Szczegóły
4IFK KristianstadHC VardarKristianstad2019-02-2330:3217:1638670:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Barça LassaRhein-Neckar LöwenBarcelona2019-03-0230:2520:1230330:0Szczegóły
2Mieszkow BrześćIFK KristianstadBrześć2019-03-0232:2315:1134500:0Szczegóły
3HC VardarMontpellier HBSkopje2019-03-0233:2716:1350000:0Szczegóły
4PGE Vive KielceTelekom Veszprém HCKielce2019-03-0235:3621:1842000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Paris Saint-Germain HB16285145141402
2MOL-Pick Szeged18265085081224
3SG Flensburg-Handewitt1819485485918
4HBC Nantes1816534534648
5HC Motor Zaporoże1612475475529
6HC PPD Zagrzeb1611407407439
7Skjern Handbold148398398329
8RK Celje Pivovarna Laśko1473803803110
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesSG Flensburg-HandewittNantes2018-09-1631:3416:1851080:0Szczegóły
2RK Celje Pivovarna LaśkoSkjern HandboldCelje2018-09-1626:2713:1235670:0Szczegóły
3HC Motor ZaporożeParis Saint-Germain HBZaporoże2018-09-1229:3512:1735000:0Szczegóły
4HC PPD ZagrzebMOL-Pick SzegedOsijek2018-09-1623:2412:932510:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Skjern HandboldHC Motor ZaporożeSkjern2018-09-2337:3319:1424570:0Szczegóły
2SG Flensburg-HandewittHC PPD ZagrzebFlensburg2018-09-1929:3116:1631250:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedHBC NantesSzeged2018-09-2330:2811:1232000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBRK Celje Pivovarna LaśkoParyż2018-09-2333:2117:1227800:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesSkjern HandboldNantes2018-09-3035:2717:1651940:0Szczegóły
2RK Celje Pivovarna LaśkoSG Flensburg-HandewittCelje2018-09-3023:2010:1133000:0Szczegóły
3HC Motor ZaporożeMOL-Pick SzegedZaporoże2018-09-3031:3213:1934800:0Szczegóły
4HC PPD ZagrzebParis Saint-Germain HBZagrzeb2018-09-2921:329:1591340:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Skjern HandboldHC PPD ZagrzebSkjern2018-10-0731:3114:1425890:0Szczegóły
2SG Flensburg-HandewittHC Motor ZaporożeFlensburg2018-10-0331:2413:1133090:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedRK Celje Pivovarna LaśkoSzeged2018-10-0633:2418:832000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBHBC NantesParyż2018-10-0635:3419:1624000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesRK Celje Pivovarna LaśkoNantes2018-10-1438:2717:1353320:0Szczegóły
2HC Motor ZaporożeHC PPD ZagrzebZaporoże2018-10-1435:2717:1335000:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedSG Flensburg-HandewittSzeged2018-10-1430:2815:1432000:0Szczegóły
4Skjern HandboldParis Saint-Germain HBSkjern2018-10-1424:2610:1270080:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittSkjern HandboldFlensburg2018-11-0426:2210:1052110:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBMOL-Pick SzegedParyż2018-11-0433:3115:1425000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaśkoHC Motor ZaporożeCelje2018-11-0433:2818:1439000:0Szczegóły
4HBC NantesHC PPD ZagrzebNantes2018-11-0323:2010:1159020:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Motor ZaporożeHBC NantesZaporoże2018-11-1130:3015:1435000:0Szczegóły
2HC PPD ZagrzebRK Celje Pivovarna LaśkoZagrzeb2018-11-1024:2211:958600:0Szczegóły
3Skjern HandboldMOL-Pick SzegedSkjern2018-11-1126:2915:1427610:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBSG Flensburg-HandewittParyż2018-11-1029:2812:1533000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesHC Motor ZaporożeNantes2018-11-1823:2713:1259020:0Szczegóły
2RK Celje Pivovarna LaśkoHC PPD ZagrzebCelje2018-11-1830:2110:956000:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedSkjern HandboldSzeged2018-11-1833:3314:1532000:0Szczegóły
4SG Flensburg-HandewittParis Saint-Germain HBFlensburg2018-11-1420:279:1252230:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Motor ZaporożeRK Celje Pivovarna LaśkoZaporoże2018-11-2536:2718:1235000:0Szczegóły
2HC PPD ZagrzebHBC NantesZagrzeb2018-11-2427:2712:1252730:0Szczegóły
3Skjern HandboldSG Flensburg-HandewittSkjern2018-11-2524:3113:1431770:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedParis Saint-Germain HBSzeged2018-11-2433:3216:1432000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittMOL-Pick SzegedFlensburg2018-11-2827:2514:1443040:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBSkjern HandboldParyż2018-12-0138:2819:1336000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaśkoHBC NantesCelje2018-12-0229:2915:1948000:0Szczegóły
4HC PPD ZagrzebHC Motor ZaporożeZagrzeb2018-12-0127:2514:1131260:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC PPD ZagrzebSkjern HandboldZagrzeb2019-02-1032:2915:1438450:0Szczegóły
2HC Motor ZaporożeSG Flensburg-HandewittZaporoże2019-02-1028:2610:1235000:0Szczegóły
3RK Celje Pivovarna LaśkoMOL-Pick SzegedCelje2019-02-1028:2916:1849000:0Szczegóły
4HBC NantesParis Saint-Germain HBNantes2019-02-0931:3515:1856570:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Skjern HandboldHBC NantesSkjern2019-02-1732:3417:1527810:0Szczegóły
2SG Flensburg-HandewittRK Celje Pivovarna LaśkoFlensburg2019-02-1327:2616:1250250:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedHC Motor ZaporożeSzeged2019-02-1630:2912:1532000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HBHC PPD ZagrzebParyż2019-02-1633:2819:1331000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Motor ZaporożeSkjern HandboldZaporoże2019-02-2433:2313:936500:0Szczegóły
2HC PPD ZagrzebSG Flensburg-HandewittZagrzeb2019-02-2421:2211:958000:0Szczegóły
3HBC NantesMOL-Pick SzegedNantes2019-02-2329:2613:1159020:0Szczegóły
4RK Celje Pivovarna LaśkoParis Saint-Germain HBCelje2019-02-2432:3617:1758000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittHBC NantesFlensburg2019-02-2729:2917:1747240:0Szczegóły
2Skjern HandboldRK Celje Pivovarna LaśkoSkjern2019-03-0235:3220:1424980:0Szczegóły
3Paris Saint-Germain HBHC Motor ZaporożeParyż2019-03-0331:2516:1332000:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedHC PPD ZagrzebSzeged2019-03-0326:2614:1432000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Bjerringbro-Silkeborg1218369369903
2Sporting CP1418420420905
3Tatran Preszów1014278278703
4Czechowskie Niedźwiedzie108280280406
5Besiktas Mogaz106255255307
6HC Metalurg Skopje102246246109
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas MogazTatran PreszówIzmit2018-09-1522:2810:138000:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgCzechowskie NiedźwiedzieSilkeborg2018-09-1639:2821:1616320:0Szczegóły
3Sporting CPHC Metalurg SkopjeLizbona2018-09-1534:2613:1310430:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieSporting CPCzechów2018-09-2222:2314:1011000:0Szczegóły
2HC Metalurg SkopjeBesiktas MogazSkopje2018-09-2222:3013:1410000:0Szczegóły
3Tatran PreszówBjerringbro-SilkeborgPreszów2018-09-2226:2412:1229500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Metalurg SkopjeTatran PreszówSkopje2018-09-3024:2912:1320000:0Szczegóły
2Czechowskie NiedźwiedzieBesiktas MogazCzechów2018-09-2922:2413:1211000:0Szczegóły
3Sporting CPBjerringbro-SilkeborgLizbona2018-09-2932:3514:1924930:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas MogazSporting CPIzmit2018-10-0627:3315:187000:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgHC Metalurg SkopjeSilkeborg2018-10-0733:2516:1419910:0Szczegóły
3Tatran PreszówCzechowskie NiedźwiedziePreszów2018-10-0627:2813:1325000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieHC Metalurg SkopjeCzechów2018-10-1333:2518:1311000:0Szczegóły
2Besiktas MogazBjerringbro-SilkeborgIzmit2018-10-1324:3712:225000:0Szczegóły
3Tatran PreszówSporting CPPreszów2018-10-1327:3013:1521000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPTatran PreszówLizbona2018-11-0326:2811:1412920:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgBesiktas MogazSilkeborg2018-11-0434:2716:1219340:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeCzechowskie NiedźwiedzieSkopje2018-11-0425:2416:1020000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieBjerringbro-SilkeborgCzechów2018-11-1024:3010:1612500:0Szczegóły
2Tatran PreszówBesiktas MogazPreszów2018-11-1027:2318:1119200:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeSporting CPSkopje2018-11-0824:3118:174000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPCzechowskie NiedźwiedzieLzbona2018-11-1733:3114:1211530:0Szczegóły
2Besiktas MogazHC Metalurg SkopjeIzmit2018-11-1723:2212:125000:0Szczegóły
3Bjerringbro-SilkeborgTatran PreszówSilkeborg2018-11-1829:3017:1419310:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieTatran PreszówCzechów2018-11-2438:2619:1311000:0Szczegóły
2Sporting CPBesiktas MogazLizbona2018-11-2434:2820:1615200:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeBjerringbro-SilkeborgSkopje2018-11-2429:3312:159000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bjerringbro-SilkeborgSporting CPSilkeborg2018-12-0229:2816:1620120:0Szczegóły
2Besiktas MogazCzechowskie NiedźwiedzieIzmit2018-12-0127:3017:1710000:0Szczegóły
3Tatran PreszówHC Metalurg SkopjePreszów2018-12-0130:2415:1315000:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Orlen Wisła Płock1416363363806
2Dinamo Bukareszt1214350350705
3Elverum Handball1013278278613
4Abanca Ademar Leon1012252252523
5Riihimäen Cocks106246246226
6Wacker Thun101268268019
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztElverum HandballBukareszt2018-09-1226:2412:1115000:0Szczegóły
2Riihimäen CocksAbanca Ademar LeonVantaa2018-09-1219:1913:115000:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockWacker ThunPłock2018-09-1634:2418:1321500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Abanca Ademar LeonDinamo BukaresztLeon2018-09-2231:2812:1425000:0Szczegóły
2Elverum HandballOrlen Wisła PłockElverum2018-09-2328:3015:1319720:0Szczegóły
3Wacker ThunRiihimäen CocksGümlingen2018-09-2026:2611:515200:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztWacker ThunBukareszt2018-09-2635:3419:1411000:0Szczegóły
2Elverum HandballAbanca Ademar LeonElverum2018-09-3030:2518:1320960:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockRiihimäen CocksPłock2018-09-2634:1816:1020500:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Abanca Ademar LeonOrlen Wisła PłockLeon2018-10-0627:2415:930000:0Szczegóły
2Wacker ThunElverum HandballGümlingen2018-10-0629:3013:168800:0Szczegóły
3Riihimäen CocksDinamo BukaresztVantaa2018-10-0331:3217:155500:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wacker ThunAbanca Ademar LeonGümlingen2018-10-1325:2612:1512200:0Szczegóły
2Elverum HandballRiihimäen CocksElverum2018-10-1428:2715:1419400:0Szczegóły
3Dinamo BukaresztOrlen Wisła PłockBukareszt2018-10-1424:2113:1023260:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła PłockDinamo BukaresztPłock2018-11-0329:2814:1230000:0Szczegóły
2Abanca Ademar LeonWacker ThunLeon2018-11-0324:2114:1225500:0Szczegóły
3Riihimäen CocksElverum HandballVantaa2018-11-0325:2812:156000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztAbanca Ademar LeonBukareszt2018-11-0835:3018:1518000:0Szczegóły
2Riihimäen CocksWacker ThunVantaa2018-11-1131:2914:188870:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockElverum HandballPłock2018-11-1030:2817:1535000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wacker ThunOrlen Wisła PłockThun2018-11-1523:2513:149600:0Szczegóły
2Abanca Ademar LeonRiihimäen CocksLeon2018-11-1723:2014:1130000:0Szczegóły
3Elverum HandballDinamo BukaresztElverum2018-11-1829:2812:1524380:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Elverum HandballWacker ThunElverum2018-11-2529:2815:1622730:0Szczegóły
2Dinamo BukaresztRiihimäen CocksBukareszt2018-11-2124:2213:1224500:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockAbanca Ademar LeonPłock2018-11-2425:239:1038000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Riihimäen CocksOrlen Wisła PłockVantaa2018-11-2827:2610:154000:0Szczegóły
2Abanca Ademar LeonElverum HandballLeon2018-12-0124:2414:1322000:0Szczegóły
3Wacker ThunDinamo BukaresztThun2018-11-2929:3313:1413800:0Szczegóły
Eliminacje dla zespołów z grup C i D - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztSporting CPBukareszt2019-02-2826:2715:1125380:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgOrlen Wisła PłockSilkeborg2019-03-0320:2715:1322130:0Szczegóły
Eliminacje dla zespołów z grup C i D
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPDinamo BukaresztLizbona2019-02-2332:3114:1426600:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockBjerringbro-SilkeborgPłock2019-02-2322:2614:1438500:0Szczegóły
TOP 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPTelekom Veszprém HCLizbona2019-03-2428:3015:1429030:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockMOL-Pick SzegedPłock2019-03-2420:2210:1040000:0Szczegóły
3HC PPD ZagrzebHC VardarZagrzeb2019-03-2318:276:1478360:0Szczegóły
4Mieszkow BrześćSG Flensburg-HandewittBrześć2019-03-2328:3014:1435000:0Szczegóły
5HC Motor ZaporożePGE Vive KielceZaporoże2019-03-2333:3316:1635000:0Szczegóły
6Rhein-Neckar LöwenHBC NantesMannheim2019-03-2034:3218:1654170:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCSporting CPVeszprem2019-03-3035:2917:1450190:0Szczegóły
2MOL-Pick SzegedOrlen Wisła PłockSzeged2019-03-3123:1613:832000:0Szczegóły
3HC VardarHC PPD ZagrzebSkopje2019-03-3032:3019:1355000:0Szczegóły
4SG Flensburg-HandewittMieszkow BrześćFlensburg2019-03-3130:2014:847090:0Szczegóły
5PGE Vive KielceHC Motor ZaporożeKielce2019-03-3034:2917:1239000:0Szczegóły
6HBC NantesRhein-Neckar LöwenNantes2019-03-3030:2714:1459020:0Szczegóły
Ćwierćfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesBarça LassaNantes2019-04-2425:3212:1659020:0Szczegóły
2PGE Vive KielceParis Saint-Germain HBKielce2019-04-2734:2416:1142000:0Szczegóły
3SG Flensburg-HandewittTelekom Veszprém HCFlensburg2019-04-2422:2815:1551180:0Szczegóły
4HC VardarMOL-Pick SzegedSkopje2019-04-2531:2314:1255000:0Szczegóły
Ćwierćfinały - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Barça LassaHBC NantesBarcelona2019-05-0429:2617:1452780:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HBPGE Vive KielceParyż2019-05-0535:2618:1135000:0Szczegóły
3Telekom Veszprém HCSG Flensburg-HandewittVeszprem2019-05-0429:2517:1353210:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedHC VardarSzeged2019-05-0529:2517:932000:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Barça LassaHC VardarKolonia2019-06-0127:2916:9192500:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCPGE Vive KielceKolonia2019-06-0133:3013:13192500:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Barça LassaPGE Vive KielceKolonia2019-06-0240:3520:16192500:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC VardarTelekom Veszprém HCKolonia2019-06-0227:2416:11192500:0Szczegóły